ایران صنعت - طرح توجیهی و مشاوره سرمایه گذاری

فروشگاه طرح توجیهی فایل های منسبد خرید

ایران صنعت - دانلود نمونه طرح توجیهی

سفارش طرح توجیهی
طرح های توجیهی صنعتی
طرح های توجیهی کشاورزی و کشت و صنعت
طرح های توجیهی دامپروری و مزارع پرورش ماهی و طیور
طرح های توجیهی خدماتی و کسب و کار های کوچک
طرح های توجیهی گردشگری و توریسم - احداث هتل و پارک و ...
comfar طرح توجیهی کامفار
مشخصات طرح های توجیهی - استاندارد طرح های توجیهی

پکیج های طرح توجیهی

 • پکیج طرح های توجیهی صنایع ساختمانی
  پکیج طرح های توجیهی صنایع ساختمانی
  قیمت 80000 تومان
  گسترش کار نگارش طرح توجیهی انجام…
 • پکیج طرح های توجیهی صنایع خودرو  
  پکیج طرح های توجیهی صنایع خودرو
  قیمت 90000 تومان
  یکی از مهمترین صنایع موجود در…
 • پکیج طرح های توجیهی صنایع فلزی و ماشین ابزار  
  پکیج طرح های توجیهی صنایع فلزی
  قیمت 90000 تومان
  زمینه های بکر معادن در کشور ما…
 • پکیج طرح های توجیهی صنایع چوب و سلولوزی  
  پکیج طرح های توجیهی صنایع چوب و سلولوزی
  قیمت 50000 تومان
  طی این سال ها…
همه پکیج ها ...
شنبه, 13 مهر 1392 ساعت 14:57

بهره‌مندی صنعتگران از تسهیلات صنایع کوچک

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران گفت: سرمایه گذاران با حضور در شهرکهای صنعتی می‌توانند

ضمن بهره گیری از زیر ساختهای مناسب از تسهیلات حمایتی حوزه صنایع کوچک در جهت تامین سرمایه در گردش بهره‌مند و چرخه تولید را به حرکت درآورند.

«سید محمد علی سید ابریشمی» در بازدید از واحدهای صنعتی مستقر در شهرک صنعتی سرمایه‌گذاری خارجی استان آذربایجانشرقی تاکید کرد: زمینهای شهرکهای صنعتی باید با ایجاد زیرساختهای لازم از قبیل آب، برق، گاز و‌... آماده و به سرمایه گذاران واگذار شود.

  وی اظهار امیدواری کرد: با محقق شدن چشم‌انداز دولت یازدهم، شاهد رشد و شکوفایی هرچه بیشتر واحدهای صنعتی و تولیدی باشیم.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران همچنین در سفر به استان آذربایجانشرقی و حضور در شهرکهای صنعتی این استان از فاز عملیاتی شهرک صنعتی بعثت بازدید کرد  و گفت: این شهرک صنعتی بعنوان بزرگترین شهرک صنعتی خاورمیانه مطرح است که در حال حاضر یکصد هکتار از  اراضی آن در حال آماده‌سازی است.

سید ابریشمی با اشاره به اینکه فاز دوم این شهرک صنعتی باپانصد هکتار اجرایی می‌شود، افزود: امیدواریم فاز اول یکصدهکتاری این شهرک صنعتی تا اواخر سالجاری قابل واگذاری به سرمایه گذاران شود.

 وی طراحی شهرک صنعتی بعثت را منحصربفردتوصیف کرد و گفت: این شهرک با توجه به دسترسی به جاده‌های ترانزیت و همجواری با منطقه آزادتجاری ارس و منطقه ویژه سرمایه‌گذاری سهلان از مزایایی فراوانی برای سرمایه گذاران برخورداراست.

معاون وزیر صنعت،معدن و تجارت خاطرنشان کرد: مزیت‌های فوق العاده شهرک بعثت مانند نزدیکی به منطقه آزاد و منطقه ویژه اقتصادی، دسترسی به راه آهن، گمرگ، جاده ترانزیتی ایران – اروپا، فرودگاه بین‌المللی این مکان را برای رشد سریع و تبدیل شدن آن به بزرگترین شهرک صنعتی خاورمیانه آماده کرده است.

سید ابریشمی ادامه داد: به طور حتم در صورت استقبال سرمایه گذاران از این شهرک صنعتی، شاهد توسعه آن در جهت پاسخگویی به نیاز صنعت استان خواهیم بود و از هر حمایتی در جهت توسعه آن کوتاهی نخواهد شد.

سید ابریشمی در ادامه وضعیت سرمایه‌گذاری در آذربایجان شرقی را مناسب توصیف کرد وگفت: در سال‌های اخیر سرمایه گذاران زیادی در آذربایجان شرقی حضور یافته  و با مشارکت شرکتهای خارجی کارهای خوبی در این استان انجام شده است.

معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت‌؛  توسعه شهرکهای صنعتی این استان را مطلوب عنوان کرد و گفت: باعث خوشبختی است که مردم آذربایجان شرقی در جهت توسعه صنعتی پیشتاز هستند.

وی در پایان تاکید کرد: وزارت صنعت هر کمکی برای رشد و توسعه این شهر لازم باشد، انجام می‌دهد.

مدیرعامل شهرکهای صنعتی استان آذربایجانشرقی در حاشیه بازدید از محل اجرای فاز اول شهرک صنعتی بعثت  نیز گفت: با توجه به عملیاتی شدن این شهرک صنعتی در سالجاری هم اکنون شاهد پیشرفت چشمگیری در آماده‌سازی آن بوده و امیدواریم طبق وعده‌ای که قبلا داده شده تا پایان سالجاری شاهد واگذاری آن به سرمایه گذاران باشیم.

 عسگری در ادامه با اشاره به موقعیت جغرافیایی شهرک صنعتی بعثت افزود: این شهرک صنعتی همجوار با شهرک صنعتی سرمایه‌گذاری خارجی و صنایع ساختمانی احداث می‌شود که با توجه به توپوگرافی مناسب زمین‌، بستر مناسبی برای سرمایه‌گذاری فراهم آورده است.

 وی افزود: هم زمان با عملیاتی شدن فاز اول شهرک صنعتی بعثت، پی گیری‌ها و تعاملات لازم در جهت ایجاد زیرساختهای ضروری این شهرک با سازمانهای مربوطه انجام شده است.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجان شرقی در ادامه گفت: هم اکنون از ۴۹ شهرک و ناحیه صنعتی آذربایجان شرقی‌،اراضی ۳۶ ناحیه و شهرک  در حال واگذاری است.

وی افزود: همچنین ۱۷۰۰ واحد صنعتی در شهرکهای صنعتی استان مستقر هستند که در این واحدها بیش از ۴۲ هزار نفر مشغول بکارند.

شایان ذکر است، عملیات اجرایی شهر بزرگ صنعتی بعثت با مساحت ۱۰ هزار هکتار در شهرستان شبستر شروع شده است و فاز اول آن با مساحت ۱۰۰ هکتار تا پایان سال جاری برای تحویل به سرمایه گذاران آماده‌سازی می‌شود؛ شهری که با احداث و تکمیل ظرفیت آن، آذربایجان شرقی را به نقطه ثقل صنعت و تجارت خاورمیانه و اوراسیا تبدیل خواهد کرد.

منبع: شاتا

بازدید 2287 بار

دانلود جدیدترین طرح های توجیهی آماده

طرح توجیهی راه اندازی کارگاه فرش دستباف

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل راه اندازی کارگاه تولید فرش دستباف سال نگارش: 98 تعداد صفحه: 77 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد ...
0 تعداد فروش
ریال 1,400,000
جزئیات خرید

طرح توجیهی تولید کنسانتره زرشک

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل تولید کنستانتره زرشک سال نگارش: 96 تعداد صفحه: 64 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود. فرمت فا ...
0 تعداد فروش
ریال 800,000

طرح توجیهی تولید دی کلسیم و مونو کلسیم فسفات

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل تولید مونو کلسیم فسفات و دی کلسیم فسفات  سال نگارش: 87 تعداد صفحه: 53 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود ...
0 تعداد فروش
ریال 1,000,000

طرح توجیهی ذوب فلزات

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل بازیافت آهن قراضه و ذوب فلزات سال نگارش: 91 تعداد صفحه: 58 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود. ...
0 تعداد فروش
ریال 900,000
طرح توجیهی راه اندازی کارگاه فرش دستباف
طرح توجیهی تولید کنسانتره زرشک
طرح توجیهی تولید دی کلسیم و مونو کلسیم فسفات
طرح توجیهی ذوب فلزات

افتخارات و مجوزهای ایران صنعت


 • 0
 • 0

گواهی ثبت اختراع ایران صنعت گواهی کارآفرین برتر ایران صنعت گواهی عضویت در انجمن مشاوران سرمایه گذاری و نظارت طرح ها ایران صنعت پروانه خدمات فنی و مهندسی ایران صنعت تندیس کارآفرین برتر ایران صنعت عضویت پارک علم و فناوری خراسان جنوبی نماد سرآمدی ایران صنعت

معرفی ایران صنعت

نگارش طرح توجیهی و انجام مطالعات امکان سنجی در حوزه های مختلف از قبیل: صنعت، کشاورزی و دامپروری، خدمات، گردشگری و توریست سلامت تخصص ایران صنعت بوده و از سال 1386 خدمات رسان سرمایه گذاران عزیز در این حوزه بوده ایم. ما در راستای کمک به سرمایه گذاران بخش فروشگاه دانلود طرح توجیهی آماده را راه اندازی نموده ایم تا با حداقل هزینه از پروژه های مختلف اطلاعات جامعی دریافت نمایند.

تلفن تماس: 05632420200
همراه : 09393623135

ساعات پاسخگویی: هر روز از ساعت 8:30 تا 15:30

ایمیل: isanat85[at]gmail.com