ايران صنعت - طرح توجيهي و مشاوره سرمايه گذاري

فروشگاه طرح توجیهی فایل های منسبد خرید

ایران صنعت - دانلود نمونه طرح توجیهی

سفارش طرح توجیهی
طرح های توجیهی صنعتی
طرح های توجیهی کشاورزی و کشت و صنعت
طرح های توجیهی دامپروری و مزارع پرورش ماهی و طیور
طرح های توجیهی خدماتی و کسب و کار های کوچک
طرح های توجیهی گردشگری و توریسم - احداث هتل و پارک و ...
comfar طرح توجیهی کامفار
مشخصات طرح های توجیهی - استاندارد طرح های توجیهی

پکیج های طرح توجیهی

 • پکیج طرح های توجیهی صنایع ساختمانی
  پکیج طرح های توجیهی صنایع ساختمانی
  قیمت 80000 تومان
  گسترش کار نگارش طرح توجیهی انجام…
 • پکیج طرح های توجیهی صنایع خودرو  
  پکیج طرح های توجیهی صنایع خودرو
  قیمت 90000 تومان
  یکی از مهمترین صنایع موجود در…
 • پکیج طرح های توجیهی صنایع فلزی و ماشین ابزار  
  پکیج طرح های توجیهی صنایع فلزی
  قیمت 90000 تومان
  زمینه های بکر معادن در کشور ما…
 • پکیج طرح های توجیهی صنایع چوب و سلولوزی  
  پکیج طرح های توجیهی صنایع چوب و سلولوزی
  قیمت 50000 تومان
  طی این سال ها…
همه پکیج ها ...
سه شنبه, 04 خرداد 1400 ساعت 15:10

طرح توجیهی تولید بوگیر سرویس بهداشتی

نوشته شده توسط 

مقاله ی پیش رو طرح توجیهی تولید بوگیر سرویس بهداشتی می باشد. در این مقاله سعی شده است تا تمام نکات و مواردی که برای ورود به این کسب و کار لازم است بدانیم، بیان شود.

خوشبوکننده های هوا بر طبق طرح توجیهی تولید بوگیر سرویس بهداشتی

مواد خوشبو کننده، برای خنثی کردن یا پوشاندن و ایجاد بوی مطبوع در محیط کاربرد دارند. تنوع زیادی در محصولات خوشبو کننده وجود دارد که می توان به روغن های اسانس، اسپری های خوشبو کننده ، عودها و ... اشاره کرد. هر کدام از این محصولات در محیط های خاص خود کاربرد دارند. امروزه بسیاری از مردم، ترجیح می دهند که برای آرامش و معطر سازی جو منزل و محیط کار خود نیز از این محصولات استفاده کنند.

معمولاً برای رایحه های محصولات خوشبو کننده از طبیعت و به خصوص گل ها الهام می گیرند. این رایحه ها برای ایجاد محیطی غرق آرامش و دور از استرس، به شدت توصیه می شود. به خصوص در محیط های بسته ای که لوازم و ابزارها به مرور بوی نامطبوع به خود گرفته و ایجاد حس خوب را برای ساکنین آن، به تأخیر می اندازد.

مضرات خوشبوکننده های گازی بر طبق طرح توجیهی تولید بوگیر سرویس بهداشتی

خوشبو کننده های گازی چون به صورت گاز هستند، با جریان هوا به راحتی جا به جا می شوند. این امر سبب می شود در صورتی که در محیط گردش هوا ایجاد شود، گاز خوشبو کننده به آسانی از محیط خارج شود. برای این منظور دستگاه هایی طراحی شده است که هر چند دقیقه یکبار ، از خوشبو کننده وارد فضا کند.

عیب دیگر خوشبو کننده های گازی، مخلوط شدن بوها با هم است. مخلوط شدن بوها سبب می شود نه تنها بوی نامطبوع محیط از بین نرود ، بلکه فضا سنگین تر شود.

اسپری های گازی در ساختار خود از گازهایی مانند پروپان و بوتان استفاده می کنند. این گازها، برای بدن انسان و سیستم تنفسی مضر است و هم چنین دوست دار محیط زیست نیست. معمولا سبب بروز واکنش و سردرد در افراد حساس می شود. علت این که این اسپری ها آتش زا هستند و همیشه در روی بسته بندی آن ها هشدار برای دور ماندن از آتش درج می شود نیز وجود همین گازها در ساختار محلول ، می باشد.

بوگیرها بر طبق طرح توجیهی تولید بوگیر سرویس بهداشتی

بوگیرها، موادی هستند که به صورت مایع، جامد یا گاز، با رایحه های خنثی یا معطر خود، سعی در خوشبو سازی محیط دارند. استفاده از بوگیرها در سرویس های بهداشتی به خصوص مکان های عمومی فوق العاده مرسوم است. توجه کنید که محصولات مشابه با همین کارایی و به نام خوشبو کننده ی هوا برای خوشبوسازی هوای محیط برای فضای منزل و محل کار وجود دارد. اما محصولی که در این مقاله بررسی می شود، نوع خاصی از همین دسته به نام بوگیر می باشد.

استفاده از بوگیر بر طبق طرح توجیهی تولید بوگیر سرویس بهداشتی

سرویس های بهداشتی امروز، داخل ساختمان بنا می شوند. لذا عموما تهویه ی مناسبی ندارند و اگر هم داشته باشند در فضای کوچک، فاصله ی کمی برای متصاعد شدن بوی نامطبوع به سایر فضاها وجود دارد. این امر به خصوص در سرویس بهداشتی پراستفاده مانند شرکت ها و یا توالت های عمومی، به خوبی دیده می شود.

به غیر از آزاردهنده بودن بوی نامطبوع سرویس بهداشتی، باید در نظر داشته باشید که گازهای متصاعد شده از فاضلاب، می تواند عامل بروز بیماری نیز باشد. مثلا بیماری های تنفسی، مسمومیت ها و ... .

دلایل بوی بد سرویس بهداشتی بر طبق طرح توجیهی تولید بوگیر سرویس بهداشتی

 • رسوب گیری در جداره لوله ی فاضلاب
 • روغن و چربی
 • وجود جسم خارجی در لوله
 • اشکال در لوله ونت
 • اشکال و عیب در لوله فاضلاب
 • نبود یا خرابی سیفون
 • نداشتن شترگلویی
 • لجن و پسماند در شترگلویی
 • نبود آب در شترگلویی

انواع بوگیرهای توالت بر طبق طرح توجیهی تولید بوگیر سرویس بهداشتی

 • بوگیر صابونی
 • بوگیر ژله ای
 • بوگیز کنسروی
 • بوگیر طرح گل

باید توجه داشته باشید هر کدام از این اقسام بوگیرها، بسته به سلیقه و کاربرد برای بخش های مختلف سرویس بهداشتی استفاده می شود.

 

 

 
بازدید 200 بار

نگارش طرح توجیهی بروز

سلام دوست عزیز، با تشکر از بازدید شما از وب سایت ایران صنعت، حضور گرانقدر شما اعلام میداریم که کارشناسان ما آماده هستند تا این طرح های توجیهی را به صورت بروز مطابق استانداردهای بانکی و براساس اعداد و ارقام واقعی حال حاضر برایتان آماده نمایند. جهت هماهنگی در این خصوص با ما تماس بگیرید.

نگارش طرح توجیهی، انجام مطالعات امکان سنجی و بازار تخصص ماست.

دانلود جدیدترین طرح های توجیهی آماده

طرح توجیهی تولید بستنی میوه ای

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل تولید بستنی میوه ای سال نگارش: 96 تعداد صفحه: 40 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود. فرمت فای ...
0 تعداد فروش
ریال 1,300,000
جزئیات خرید

طرح توجیهی تولید دوغ

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل تولید دوغ  سال نگارش: 93 تعداد صفحه: 46 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود. فرمت فایل: docx(ق ...
0 تعداد فروش
ریال 1,200,000

طرح توجیهی کامل پارک تفریحی

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل احداث پارک تفریحی  سال نگارش: 87 تعداد صفحه: 88 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود. فرمت فایل ...
0 تعداد فروش
ریال 1,500,000

طرح توجیهی تولید آجر قرمز نسوز

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل تولید آجر قرمز نسوز سال نگارش: 96 تعداد صفحه: 50 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود. فرمت فای ...
0 تعداد فروش
ریال 1,200,000
طرح توجیهی تولید بستنی میوه ای
طرح توجیهی تولید دوغ
طرح توجیهی کامل پارک تفریحی
طرح توجیهی تولید آجر قرمز نسوز

نظرات مشتریان

افتخارات و مجوزهای ایران صنعت


 • 0
 • 0

گواهی ثبت اختراع ایران صنعت گواهی کارآفرین برتر ایران صنعت گواهی عضویت در انجمن مشاوران سرمایه گذاری و نظارت طرح ها ایران صنعت پروانه خدمات فنی و مهندسی ایران صنعت تندیس کارآفرین برتر ایران صنعت عضویت پارک علم و فناوری خراسان جنوبی نماد سرآمدی ایران صنعت

معرفی ایران صنعت

نگارش طرح توجیهی و انجام مطالعات امکان سنجی در حوزه های مختلف از قبیل: صنعت، کشاورزی و دامپروری، خدمات، گردشگری و توریست سلامت تخصص ایران صنعت بوده و از سال 1386 خدمات رسان سرمایه گذاران عزیز در این حوزه بوده ایم. ما در راستای کمک به سرمایه گذاران بخش فروشگاه دانلود طرح توجیهی آماده را راه اندازی نموده ایم تا با حداقل هزینه از پروژه های مختلف اطلاعات جامعی دریافت نمایند.

تلفن تماس: 05632420200
                 05632342065
همراه : 09012500867

ساعات پاسخگویی: هر روز از ساعت 8:30 تا 15:30 - بجز ایام تعطیل

ایمیل: isanat85[at]gmail.com

 ایران صنعت در لینکداین ایران صنعت در اینستاگرام  ایران صنعت در تلگرام