ايران صنعت - طرح توجيهي و مشاوره سرمايه گذاري

فروشگاه طرح توجیهی فایل های منسبد خرید

ایران صنعت - دانلود نمونه طرح توجیهی

سفارش طرح توجیهی
طرح های توجیهی صنعتی
طرح های توجیهی کشاورزی و کشت و صنعت
طرح های توجیهی دامپروری و مزارع پرورش ماهی و طیور
طرح های توجیهی خدماتی و کسب و کار های کوچک
طرح های توجیهی گردشگری و توریسم - احداث هتل و پارک و ...
comfar طرح توجیهی کامفار
مشخصات طرح های توجیهی - استاندارد طرح های توجیهی

پکیج های طرح توجیهی

 • پکیج طرح های توجیهی صنایع ساختمانی
  پکیج طرح های توجیهی صنایع ساختمانی
  قیمت 80000 تومان
  گسترش کار نگارش طرح توجیهی انجام…
 • پکیج طرح های توجیهی صنایع خودرو  
  پکیج طرح های توجیهی صنایع خودرو
  قیمت 90000 تومان
  یکی از مهمترین صنایع موجود در…
 • پکیج طرح های توجیهی صنایع فلزی و ماشین ابزار  
  پکیج طرح های توجیهی صنایع فلزی
  قیمت 90000 تومان
  زمینه های بکر معادن در کشور ما…
 • پکیج طرح های توجیهی صنایع چوب و سلولوزی  
  پکیج طرح های توجیهی صنایع چوب و سلولوزی
  قیمت 50000 تومان
  طی این سال ها…
همه پکیج ها ...
دوشنبه, 14 تیر 1400 ساعت 10:43

طرح توجیهی مونتاژ و تولید تلویزیون

نوشته شده توسط 

تلویزیون یکی از مهم‌ترین و پررنگ‌ترین لوازم منزل است. در بیش‌تر خانه‌ها، تلویزیون حکم یک سرگرمی دارد که تمام اعضای خانواده را دور خود جمع کرده و ساعات خوبی را خلق خواهد کرد. در طرح توجیهی تولید تلویزیون، تلویزیون را از نظر فنی و تولیدکننده بررسی خواهیم نمود.

تلویزیون بر طبق طرح توجیهی مونتاژ و تولید تلویزیون

تلویزیون یک وسیله‌ی ارتباطی یک طرفه است. این دستگاه فقط گیرنده دارد. به وسیله‌ی این گیرنده، تلویزیون قادر است تا صدا و تصویر را از طریق امواج الکترومغناطیسی، دریافت نماید.

تلویزیون نیز مانند هر ابزار دیگری، با گذشت زمان، سیر تکاملی و پیشرفت خود را نمایش داد. کاهش قطر صفحه، افزایش در ابعاد، تکنولوژی صفحه نمایش و امکانات جانبی، از جمله پیشرفت‌هایی بود که دستگاه‌های جدیدتر در خود جای داده بودند.

استاندارد در تولید دستگاه تلویزیون بر طبق طرح توجیهی مونتاژ و تولید تلویزیون

تولید تلویزیون باید بر طبق استانداردهای خاصی صورت بگیرد. در ایران، کد استاندارد ملی که باید در تولید تلویزیون رعایت شود، کد 4582 است. کدهای استاندارد، کدهایی هستند که یک فریم و چهارچوب خاصی را برای تولید محصول مورد نظر، تعیین می‌کنند. این چهارچوب استاندارد، شرایط ایمنی دستگاه را فراهم می‌کند. به عبارت بهتر، استاندارد تلویزیون، ناظر به ایمنی محیطی، پایداری دستگاه در نوسانات الکتریکی، کنترل پرتوهای خطرناک و ... ناظر خواهد بود.

در کشورهای مختلف دنیا، شبکه برق بین 50 تا 60 هرتز، متغیر است و همین امر سبب شده است تا استانداردهای متفاوتی برای تولید دستگاه تلویزیون، ایجاد شود. این امر باعث می‌شود تا تلویزیون‌های تولید شده در کل دنیا، با فرکانس‌های متفاوتی از برق ورودی کار کنند که طبیعتاً تکنیک‌های دیگر آن را نیز تغییر خواهد داد.

مواد اولیه‌ی لازم برای تولید تلویزیون بر طبق طرح توجیهی مونتاژ و تولید تلویزیون

 • فریم پلاستیکی
 • برد و ماژول‌های الکتریکی
 • منبع تغذیه
 • مادر برد
 • پنل LED
 • بلندگو
 • دستگاه کنترل از راه دور
 • انواع مختلفی از سیم و کابل
 • پیچ و مهره
 • و ...

مونتاژ بر طبق طرح توجیهی مونتاژ و تولید تلویزیون

مونتاژ، خط تولیدی است که قطعات ساخته شده از قبل، در کنار هم چینش شده تا سیستم کالای مورد نظر ساخته شود. در خط مونتاژ، هم‌زمان با قرارگیری قطعات در دستگاه، کارهای مربوط به کنترل کیفی نیز انجام می‌شود.

بعد از چینش و به اصطلاح سرهم‌بندی قطعات، دستگاه برای کنترل کیفیت تصویر تست شده و در صورت تأیید شدن تست‌ها، به بخش بسته‌بندی و سپس انبار جهت حمل و توزیع اعزام خواهد شد.

تولید تلویزیون بر طبق طرح توجیهی مونتاژ و تولید تلویزیون

خط تولید تلویزیون، یک نوار نقاله دارد که از دو طرف نوار می‌توان روی آن کار کرد. ابزارهای مختلف برای چکاپ و کنترل یا سرهم‌بندی این قطعات موجود هستند.

در ابتدای خط تولید تولیزیون، فریم پلاستیکی قرار دارد که پانل تلویزیون بر روی آن سوار شده است، کم‌کم که محصول در خط تولید، جلو می‌رود؛ بردها، ماژول‌ها، بلندگوها، سیم‌ها و تمام قطعات داخلی، سر جای خودشان قرار می‌گیرند. در نهایت، قاب پلاستیکی پشت تلویزیون بسته می‌شود و محصول پایانی این خط، برای تست و ارزیابی اعزام خواهد شد. تلویزیون باید هم از نظر سخت افزاری و هم نرم افزاری، آزموده شود. در صورتی که در تمام تست‌ها، مشکلی وجود نداشت، محصول جهت بسته‌بندی ارسال شده و در نهایت انبار می‌شود تا به بازار توزیع شود.

وضعیت بازار تولید و مونتاژ تلویزیون بر طبق طرح توجیهی مونتاژ و تولید تلویزیون

تلویزیون چون بخش نرم افزاری و سخت افزاری دارد، با پیشرفت تکنولوژی، به سرعت تغییر می‌کند. یعنی هر روز قطعات و بردها با تکنولوژی جدیدتری تولید می‌شوند و دستگاه‌های تلویزیون با امکانات بیش‌تر و پیشرفته‌تری به بازار عرضه خواهند شد. به همین علت وجود متخصصین در حوزه الکترونیک می‌تواند به تولید قطعات به روزتر و در نتیجه محصول خلاقانه و جدیدتری بیانجامد.

یک نکته‌ی مهم دیگر، این است که در خط تولید تلویزیون، تلاش بر این باشد که تلویزیون‌هایی با قطعات بومی سازی شده، تولید شود. بومی سازی شدن دانش تولید و مونتاژ قطعات می‌تواند کمک بسیار بزرگی در جهت توسعه‌ی تکنولوژی کند.

 

بازدید 1602 بار

نگارش طرح توجیهی بروز

سلام دوست عزیز، با تشکر از بازدید شما از وب سایت ایران صنعت، حضور گرانقدر شما اعلام میداریم که کارشناسان ما آماده هستند تا این طرح های توجیهی را به صورت بروز مطابق استانداردهای بانکی و براساس اعداد و ارقام واقعی حال حاضر برایتان آماده نمایند. جهت هماهنگی در این خصوص با ما تماس بگیرید.

نگارش طرح توجیهی، انجام مطالعات امکان سنجی و بازار تخصص ماست.

دانلود جدیدترین طرح های توجیهی آماده

طرح توجیهی تولید سیمان

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل تولید سیمان از کلینکر به همراه امکانسنجی سال نگارش:92 تعداد صفحه: 60 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود ...
0 تعداد فروش
ریال 1,800,000
جزئیات خرید

طرح توجیهی تولید دوغ و مطالعات بازار

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل تولید دوغ به انضمام مطالعات بازار و امکانسنجی سال نگارش: 87 تعداد صفحه: 66 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل د ...
0 تعداد فروش
ریال 1,400,000

طرح توجیهی نوسازی ماشین آلات صنعتی

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل جایگاه سوخت دو منظوره سال نگارش: 97 تعداد صفحه: 52 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود. فرمت ف ...
0 تعداد فروش
ریال 1,500,000

طرح توجیهی تولید بستنی، شیر و خامه

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل تولید بستنی، شیر و خامه سال نگارش: 92 تعداد صفحه: 65 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود. فرمت ...
0 تعداد فروش
ریال 1,500,000
طرح توجیهی تولید سیمان
طرح توجیهی تولید دوغ و مطالعات بازار
طرح توجیهی نوسازی ماشین آلات صنعتی
طرح توجیهی تولید بستنی، شیر و خامه

نظرات مشتریان

افتخارات و مجوزهای ایران صنعت


 • 0
 • 0

گواهی ثبت اختراع ایران صنعت گواهی کارآفرین برتر ایران صنعت گواهی عضویت در انجمن مشاوران سرمایه گذاری و نظارت طرح ها ایران صنعت پروانه خدمات فنی و مهندسی ایران صنعت تندیس کارآفرین برتر ایران صنعت عضویت پارک علم و فناوری خراسان جنوبی نماد سرآمدی ایران صنعت

معرفی ایران صنعت

نگارش طرح توجیهی و انجام مطالعات امکان سنجی در حوزه های مختلف از قبیل: صنعت، کشاورزی و دامپروری، خدمات، گردشگری و توریست سلامت تخصص ایران صنعت بوده و از سال 1386 خدمات رسان سرمایه گذاران عزیز در این حوزه بوده ایم. ما در راستای کمک به سرمایه گذاران بخش فروشگاه دانلود طرح توجیهی آماده را راه اندازی نموده ایم تا با حداقل هزینه از پروژه های مختلف اطلاعات جامعی دریافت نمایند.

تلفن تماس: 05691011020
                 05632342065
همراه : 09012500867

ساعات پاسخگویی: هر روز از ساعت 8:30 تا 15:30 - بجز ایام تعطیل

ایمیل: isanat85[at]gmail.com

 ایران صنعت در لینکداین ایران صنعت در اینستاگرام  ایران صنعت در تلگرام