ايران صنعت - طرح توجيهي و مشاوره سرمايه گذاري

فروشگاه طرح توجیهی فایل های منسبد خرید

ایران صنعت - دانلود نمونه طرح توجیهی

سفارش طرح توجیهی
طرح های توجیهی صنعتی
طرح های توجیهی کشاورزی و کشت و صنعت
طرح های توجیهی دامپروری و مزارع پرورش ماهی و طیور
طرح های توجیهی خدماتی و کسب و کار های کوچک
طرح های توجیهی گردشگری و توریسم - احداث هتل و پارک و ...
comfar طرح توجیهی کامفار
مشخصات طرح های توجیهی - استاندارد طرح های توجیهی

پکیج های طرح توجیهی

 • پکیج طرح های توجیهی صنایع ساختمانی
  پکیج طرح های توجیهی صنایع ساختمانی
  قیمت 80000 تومان
  گسترش کار نگارش طرح توجیهی انجام…
 • پکیج طرح های توجیهی صنایع خودرو  
  پکیج طرح های توجیهی صنایع خودرو
  قیمت 90000 تومان
  یکی از مهمترین صنایع موجود در…
 • پکیج طرح های توجیهی صنایع فلزی و ماشین ابزار  
  پکیج طرح های توجیهی صنایع فلزی
  قیمت 90000 تومان
  زمینه های بکر معادن در کشور ما…
 • پکیج طرح های توجیهی صنایع چوب و سلولوزی  
  پکیج طرح های توجیهی صنایع چوب و سلولوزی
  قیمت 50000 تومان
  طی این سال ها…
همه پکیج ها ...
سه شنبه, 19 مرداد 1400 08:37

طرح توجیهی تولید مودم وایرلس

نوشته شده توسط

مودم‌ها یکی از پرکاربردترین ابزارهایی هستند که در هر فضایی برای تأمین امکاناتی مانند اینترنت، به کار برده می‌شوند. در مقاله‌ی پیش رو، در قالب طرح توجیهی تولید مودم وایرلس، به معرفی این دستگاه و نیز انواع مختلف آن پرداخته‌ایم.

 

تفاوت وایرلس با وای فای بر طبق طرح توجیهی تولید مودم وایرلس

احتمالاً با نام وایرلس و وای فای، به تکنولوژی‌های بدون سیم فکر خواهید کرد. بله همین‌طور هم هست. هر دو مفهوم، یک وظیفه دارند و آن هم به اشتراک گذاری سرویس ISP است. اما وای فای و وایرلس دو موضوع جداگانه هستند. وایرلس به معنای بی‌سیم است. یعنی انتقال بدون سیم. از روش وایرلس در هر وسیله‌ای برای انتقال و ارتباط انرژی و برق می‌توان استفاده کرد. به عنوان مثال، مودم‌های وایرلس، شما را از داشتن یک کابل از مودم به دستگاه کامپیوترتان، بی‌نیاز خواهد کرد. محدوده‌ی پوشش‌دهی با وایرلس خیلی بیش‌تر از وای فای خواهد بود.

حال ببینیم وای فای چیست؟ وای فای، یک فناوری برای شبکه‌های وایرلس در کامپیوترهاست. با کمک این فناوری می‌توان داده‌ها را بدون نیاز به سیم، از طریق امواج رادیویی، انتقال داد. از آن‌جایی که وای فای زیر مجموعه‌ی فناوری بلوتوث است، سرعت بالاتری نسبت به وایرلس دارد. یعنی با تکنولوژی وای فای، می‌توان با سرعت بیش‌تری به دانلود و آپلود پرداخت.

مودم یا روتر بر طبق طرح توجیهی تولید مودم وایرلس

روترها وسایلی هستند که به قصد ارتباط ساخته شدند. این دستگاه‌ها قابل رمزنگاری بوده و می‌توانند برای کاربرانی که رمز روتر را در اختیار دارند، سرویس‌های خود را ارئه داده و به اشتراک بگذارد. در این حالت اگر روتر را به ایتترنت وصل کنیم، می‌توانیم سرویس اینترنت را با تمام کاربران متصل شده به آن روتر، به اشتراک بگذاریم.

مودم وایرلس بر طبق طرح توجیهی تولید مودم وایرلس

وایرلس یا بی‌سیم یک تکنولوژی جدید است که از آن در ساخت وسایل و لوازم الکترونیکی استفاده می‌شود. عدم وجود سیم و کابل در این مدل از وسایل سبب شده است تا محیطی منظم‌تر و آرام‌تر حاصل شود. در مودم‌ها نیز از این تکنولوژی استفاده شده و سبب ساخته شدن کالای جدیدی به عنوان مودم وایرلس شده است. مودم‌های وایرلس، اینترنت ADSL یا نوع 4G بر روی بستر بی‌سیم وای فای با سایر دستگاه‌ها اشتراک گذاری می‌نمایند.

انواع مودم‌ها بر طبق طرح توجیهی تولید مودم وایرلس

در حال حاضر دو نوع مودم در بازار وجود دارد. دسته‌ی اول مودم‌هایی هستند که از نوع ADSL بوده و می‌توانند با اتصال به خطوط تلفن و اشتراک اینترنت برای آن خط، اینترنت ADSL را میان دستگاه‌های متصل شده به آن مودم، به اشتراک بگذارند.

دسته‌ی دوم مودم‌های سیمکارت‌خور هستند که می‌توانند مودم‌های 3G یا 4G باشند.

به غیر از دسته‌بندی یاد شده، انواع مودم‌هاس وایرلس می‌توانند بر اساس آنتن نیز گروه بندی شوند. به این صورت که مودم‌های وایرلس تک آنتن، دو یا سه یا چهار آنتن ساخته شده‌اند و به کار برده می‌شوند. این آنتن‌های وایرلس می‌توانند به صورت داخلی یا خارجی در مودم قرار گرفته باشد. انواع مودم‌های وایرلس که آنتن‌های آن به صورت داخلی در مودم قرار گرفته‌اند، برای پوشش‌دهی برد کم به کار برده می‌شوند. انواع آنتن‌های خارجی یا بیرونی در مودم‌های وایرلس برای افزایش برد به کار گرفته خواهند شد.

در نظر داشته باشید که هر اندازه که برد وایرلس بالاتر باشد، امکان هک آن نیز وجود خواهد داشت. چرا که هکر با داشتن یک فاصل از دستگاه مودم، قابلیت اتصال به آن را خواهد داشت. البته راهکارهایی برای افزایش و تأمین امنیت در دستگاه‌های وایرلس دوربرد نیز ارائه شده است. یه عنوان مثال، شما می‌توانید از امکان مک فیلترینگ استفاده کرده و مک آدرس دستگاه‌های مجاز یا غیر مجاز برای اتصال به مودم را در تنظیمات مودم وارد کنید. حتی در برخی از مودم‌ها، تنظیماتی ارائه شده است تا برد وایرلس و قدرت آن را بتوان دستکاری کرده و آن را تغییر داد.

 

بازدید 2993 بار

نگارش طرح توجیهی بروز

سلام دوست عزیز، با تشکر از بازدید شما از وب سایت ایران صنعت، حضور گرانقدر شما اعلام میداریم که کارشناسان ما آماده هستند تا این طرح های توجیهی را به صورت بروز مطابق استانداردهای بانکی و براساس اعداد و ارقام واقعی حال حاضر برایتان آماده نمایند. جهت هماهنگی در این خصوص با ما تماس بگیرید.

نگارش طرح توجیهی، انجام مطالعات امکان سنجی و بازار تخصص ماست.

دانلود جدیدترین طرح های توجیهی آماده

طرح توجیهی احداث هتل در قشم

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل احداث هتل مجلل در قشم سال نگارش: 94 تعداد صفحه: 55 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود. فرمت ف ...
0 تعداد فروش
ریال 2,000,000
جزئیات خرید

طرح توجیهی کنسرسیوم صادراتی خوشه طیور

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل کنسرسیوم صادراتی خوشه طیور  سال نگارش: 96 تعداد صفحه: 26 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود. ...
1 تعداد فروش
ریال 1,000,000

طرح توجیهی تولید نمک

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل تولید نمک تصفیه شده سال نگارش: 91 تعداد صفحه: 64 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود. فرمت فای ...
3 تعداد فروش
ریال 1,600,000

طرح توجیهی تولید انواع پپتون

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل تولید انواع پپتون  سال نگارش: 91 تعداد صفحه: 90 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود. فرمت فایل ...
1 تعداد فروش
ریال 2,000,000
طرح توجیهی احداث هتل در قشم
طرح توجیهی کنسرسیوم صادراتی خوشه طیور
طرح توجیهی تولید نمک
طرح توجیهی تولید انواع پپتون

نظرات مشتریان

افتخارات و مجوزهای ایران صنعت


 • 0
 • 0

گواهی ثبت اختراع ایران صنعت گواهی کارآفرین برتر ایران صنعت گواهی عضویت در انجمن مشاوران سرمایه گذاری و نظارت طرح ها ایران صنعت پروانه خدمات فنی و مهندسی ایران صنعت تندیس کارآفرین برتر ایران صنعت عضویت پارک علم و فناوری خراسان جنوبی نماد سرآمدی ایران صنعت

معرفی ایران صنعت

نگارش طرح توجیهی و انجام مطالعات امکان سنجی در حوزه های مختلف از قبیل: صنعت، کشاورزی و دامپروری، خدمات، گردشگری و توریست سلامت تخصص ایران صنعت بوده و از سال 1386 خدمات رسان سرمایه گذاران عزیز در این حوزه بوده ایم. ما در راستای کمک به سرمایه گذاران بخش فروشگاه دانلود طرح توجیهی آماده را راه اندازی نموده ایم تا با حداقل هزینه از پروژه های مختلف اطلاعات جامعی دریافت نمایند.

تلفن تماس: 05691011020
                 05632342065
همراه : 09012500867

ساعات پاسخگویی: هر روز از ساعت 8:30 تا 15:30 - بجز ایام تعطیل

ایمیل: isanat85[at]gmail.com

 ایران صنعت در لینکداین ایران صنعت در اینستاگرام  ایران صنعت در تلگرام