ايران صنعت - طرح توجيهي و مشاوره سرمايه گذاري

فروشگاه طرح توجیهی فایل های منسبد خرید

ایران صنعت - دانلود نمونه طرح توجیهی

سفارش طرح توجیهی
طرح های توجیهی صنعتی
طرح های توجیهی کشاورزی و کشت و صنعت
طرح های توجیهی دامپروری و مزارع پرورش ماهی و طیور
طرح های توجیهی خدماتی و کسب و کار های کوچک
طرح های توجیهی گردشگری و توریسم - احداث هتل و پارک و ...
comfar طرح توجیهی کامفار
مشخصات طرح های توجیهی - استاندارد طرح های توجیهی

پکیج های طرح توجیهی

 • پکیج طرح های توجیهی صنایع ساختمانی
  پکیج طرح های توجیهی صنایع ساختمانی
  قیمت 80000 تومان
  گسترش کار نگارش طرح توجیهی انجام…
 • پکیج طرح های توجیهی صنایع خودرو  
  پکیج طرح های توجیهی صنایع خودرو
  قیمت 90000 تومان
  یکی از مهمترین صنایع موجود در…
 • پکیج طرح های توجیهی صنایع فلزی و ماشین ابزار  
  پکیج طرح های توجیهی صنایع فلزی
  قیمت 90000 تومان
  زمینه های بکر معادن در کشور ما…
 • پکیج طرح های توجیهی صنایع چوب و سلولوزی  
  پکیج طرح های توجیهی صنایع چوب و سلولوزی
  قیمت 50000 تومان
  طی این سال ها…
همه پکیج ها ...
دوشنبه, 27 ارديبهشت 1400 ساعت 08:45

طرح توجیهی خرید زیردریایی تفریحی- توریستی

نوشته شده توسط 

زیردریایی وسیله ی نقلیه ای شناور است که می تواند تا اعماق اقیانوس ها و دریاها را بپیماید. حتما دوست دارید که یک بار بدون نیاز به آموزش خاصی، سوار وسیله ای شوید که اعماق دریا را نشانتان دهد. با ایران صنعت همراه باشید تا در طرح توجیهی خرید زیردریایی تفریحی- توریستی، به شما تمام نکات و موارد مهم این حرفه را نشان دهیم.

 

توریسم بر طبق طرح توجیهی خرید زیردریایی تفریحی- توریستی

صنعت توریسم روز به روز گسترده تر می شود و روز به روز تعداد سرمایه گذاران در این صنعت افزایش می یابد. این صنعت آن قدر جا برای گسترش و سرمایه گذاری دارد که بیش تر سرمایه گذاارانی که با وضعیت بازار و بازخورد مثبت آن آشنا هستند، ترجیح می دهند تا در این بخش، سرمایه گذاری کنند.

یکی از زمینه هایی که می تواند گردشگران را به خود جذب کند، فراهم آوری امکانات و تفریحات مهیج است که می تواند در خاطره سازی و ایجاد روحیه برای گردشگران کمک شایانی کند. مانند انواع تفریحات خاص ساحلی، دریایی، هوایی و ... . البته برای فراهم نمودن هر کدام از تفریحات، باید شرایط جوی و اقلیمی منطقه را در نظر گرفت و در صورت پیاده سازی طرح در شرایط مناسب، امکان بهره برداری عالی از آن وجود خواهد داشت.

تفریحات دریایی بر طبق طرح توجیهی خرید زیردریایی تفریحی- توریستی

مناطقی که دریا، اقیانوس و چنین پهنه های آبی را دارند، یکی از پرمخاطب ترین مناطق بر طبق نظر توریست ها هستند. دریا، می تواند علیرغم امکان تفریحات مهیج و بی نظیر، آرامش روحی را برای گردشگران به ارمغان آورد که شاید نظیر آن را در کم تر محیطی بتوان تجربه کرد.

یکی از تفریحات مهیج، جالب و قابل توجه در دریا و اقیانوس، گشتن دریا و اقیانوس از زیر آب هاست. جایی که به طور معمول ندیده ایم ولی بسیار کنجکاویم که بدانیم چه می گذرد؟! می توان غواصی و یا سفر به اعماق دریا با زیردریایی را دو عامل تفریحی و گردشگری مهم دانست که می تواند به سادگی این نیاز را برطرف نماید.

برای خرید زیردریایی و سرمایه گذاری در این بخش، باید مطالعات فراوانی در زمینه ی توجیه اقتصادی طرح، جاذبه ها و کیفیت آب و زیر دریا، امکانات رفاهی و گردشگری دیگر در نقطه ی مد نطر، امکانات تعمیر و نگهداری زیردریایی و ... انجام داد تا بتوان امکان پذیری اجرای طرح را بررسی نمود.

زیردریایی بر طبق طرح توجیهی خرید زیردریایی تفریحی- توریستی

زیردریایی یکی از وسایل نقلیه شناور به شمار می آید که می تواند در زیر آب حرکت کرده و تا عمقی که حتی غواصان نمی توانند به آن جا بروند، رفت. انواع مختلفی از زیردریایی به منظورهای مختلف ساخته شده است. به عنوان مثال زیردریایی داریم که برای اهداف علمی و پژوهشی و یا اهداف نظامی ساخته شده است. اما آن چه در این مقاله مد نظرمان هست، زیردریایی های توریستی و گردشگری می باشد.

ویژگی های یک زیردریایی گردشگری خوب بر طبق طرح توجیهی خرید زیردریایی تفریحی- توریستی

 • ایمنی بالا

 • عدم دریازدگی

 • استفاده از سنسور برای برخورد با اشیای خارجی

 • موتور کم صدا

 • زاویه دید گسترده برای سرنشینان

 • امکانات رفاهی داخل زیردریایی

 • و ...

بازدید 2253 بار

نگارش طرح توجیهی بروز

سلام دوست عزیز، با تشکر از بازدید شما از وب سایت ایران صنعت، حضور گرانقدر شما اعلام میداریم که کارشناسان ما آماده هستند تا این طرح های توجیهی را به صورت بروز مطابق استانداردهای بانکی و براساس اعداد و ارقام واقعی حال حاضر برایتان آماده نمایند. جهت هماهنگی در این خصوص با ما تماس بگیرید.

نگارش طرح توجیهی، انجام مطالعات امکان سنجی و بازار تخصص ماست.

دانلود جدیدترین طرح های توجیهی آماده

طرح توجیهی احداث جایگاه سوخت CNG و LPG

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل احداث جایگاه سوخت CNG و LPG سال نگارش: 95 تعداد صفحه: 47 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود. ...
7 تعداد فروش
ریال 1,500,000
جزئیات خرید

طرح توجیهی پرورش بوقلمون

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل پرورش بوقلمون  سال نگارش: 92 تعداد صفحه: 42 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود. فرمت فایل: do ...
0 تعداد فروش
ریال 1,200,000

طرح توجیهی احداث سردخانه دو مداره

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل احداث سردخانه دومداره  سال نگارش: 94 تعداد صفحه: 60 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود. فرمت ...
2 تعداد فروش
ریال 1,600,000

طرح توجیهی تولید مواد ضدعفونی کننده

عنوان طرح:طرح توجیهی کامل تولید مواد ضدعفونی کننده سال نگارش: 90 تعداد صفحه: 61 نحوه دریافت:بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود. فرمت ...
34 تعداد فروش
ریال 1,400,000
طرح توجیهی احداث جایگاه سوخت CNG و LPG
طرح توجیهی پرورش بوقلمون
طرح توجیهی احداث سردخانه دو مداره
طرح توجیهی تولید مواد ضدعفونی کننده

نظرات مشتریان

افتخارات و مجوزهای ایران صنعت


 • 0
 • 0

گواهی ثبت اختراع ایران صنعت گواهی کارآفرین برتر ایران صنعت گواهی عضویت در انجمن مشاوران سرمایه گذاری و نظارت طرح ها ایران صنعت پروانه خدمات فنی و مهندسی ایران صنعت تندیس کارآفرین برتر ایران صنعت عضویت پارک علم و فناوری خراسان جنوبی نماد سرآمدی ایران صنعت

معرفی ایران صنعت

نگارش طرح توجیهی و انجام مطالعات امکان سنجی در حوزه های مختلف از قبیل: صنعت، کشاورزی و دامپروری، خدمات، گردشگری و توریست سلامت تخصص ایران صنعت بوده و از سال 1386 خدمات رسان سرمایه گذاران عزیز در این حوزه بوده ایم. ما در راستای کمک به سرمایه گذاران بخش فروشگاه دانلود طرح توجیهی آماده را راه اندازی نموده ایم تا با حداقل هزینه از پروژه های مختلف اطلاعات جامعی دریافت نمایند.

تلفن تماس: 05691011020
                 05632342065
همراه : 09012500867

ساعات پاسخگویی: هر روز از ساعت 8:30 تا 15:30 - بجز ایام تعطیل

ایمیل: isanat85[at]gmail.com

 ایران صنعت در لینکداین ایران صنعت در اینستاگرام  ایران صنعت در تلگرام