ايران صنعت - طرح توجيهي و مشاوره سرمايه گذاري

فروشگاه طرح توجیهی فایل های منسبد خرید

ایران صنعت - راهنمای سرمایه گذاری و مشاوره صنعتی

راهنمای سرمایه گذاری

همه مقالات مرتبط ...

ایده های سرمایه گذاری

همه مقالات مرتبط ...
دوشنبه, 23 ارديبهشت 1392 ساعت 10:42

آخرین وضعیت شرکت های پالایشی

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 طی تصمیمات گرفته شده در صحن علنی مجلس شرکت های پالایشگاهی خصوصی از پرداخت سهم 26 درصدی صندوق توسعه ملی معاف شدند و شرکت های پالایشی اعم از پالایش نفت بندرعباس و لاوان نیز با حذف نامشان از لیست شرکت های موجود از قانون بودجه مشمول این طرح خواهند شد.

بعد از ماه ها بحث و گفتگو پیرامون برنامه حذف دریافت سهم 26 درصدی صندوق توسعه ملی از درآمدهای صادراتی شرکت های پالایشگاهی، بالاخره با تصویب این طرح در صحن علنی مجلس طی روز جاری، شرکت های پالایشگاهی که در روند خصوصی سازی قرار گرفتند از پرداخت سهم مذکور معاف شدند.

 مدیر عامل شرکت بازرگانی پتروشیمی عماد با بیان این مطلب در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز عنوان کرد: طی تصمیمات گرفته شده در صحن علنی مجلس شرکت های پالایشگاهی خصوصی از پرداخت سهم 26 درصدی صندوق توسعه ملی معاف شدند و شرکت های پالایشی اعم از پالایش نفت بندرعباس و لاوان نیز با حذف نامشان از لیست شرکت های موجود از قانون بودجه مشمول این طرح خواهند شد.

همایون شریفیان با اشاره به ارایه گزارش های مثبت و اخبار اعلامی در حوزه پالایشی گفت: یکی از مسائلی که با اندکی دقت در این صنعت می توان به آن پی برد نوسان موجود در ارایه گزارش های مالی شرکت ها و همچنین اخبار گوناگون همانند خبر افزایش تولید و قیمت بنزین تولیدی پالایشگاه ها است؛ به گونه ای که در برهه ای از زمان عملکرد این شرکت ها بسیار مثبت بوده و در بازه ای دیگر چندان قابل توجه نیست.

وی اضافه کرد: بازی با چنین اخباری که بر حوزه صنعت پالایشی اثر دارد، نیز از دیگر مسائلی است که به طور قطع باید به آن توجه کرد، چراکه مؤید همین امر است که روند قیمتی سهام شرکت های پالایشی در وهله اول از سیاست گذاری های کلان اقتصادی تبعیت می کند.

این رابط شرکت های صنعت فرآورده های نفتی در خصوص وضعیت کوتاه مدت بازار سرمایه و روند حرکتی سهام شرکت های فعال در صنعت پتروشیمی و پالایشی اظهار داشت: به نظر می رسد روند قیمتی سهام شرکت های مذکور تا پایان هفته جاری حرکتی مثبت را در پیش گیرد. حال آنکه با نزدیک شدن به روزهای تصمیم گیری شورای نگهبان در خصوص تأیید یا عدم تأیید کاندیداهای ریاست جمهوری، می توان افزایش ریسک بازار و رشد عرضه سهام توسط سرمایه گذاران را شاهد بود.

شریفیان در خاتمه بار دیگر به سیاست های کلان موجود در کشور اشاره کرد و گفت: تحلیل محیطی در شرایط فعلی بیش از هر نکته دیگری حائز اهمیت خواهد بود. از همین رو توجه به سیاست گذاری ها و پیگیری آنها می تواند این سیگنال را برای سرمایه گذاران به همراه داشته باشد که شاید بعد از برگزاری انتخابات روند حرکتی شرکت های پالایشی همانند ماه های اخیر ادامه پیدا نکند و سهام این شرکت ها با کاهش قیمت مواجه شوند!

منبع : boursenwes

بازدید 7129 بار

دانلود جدیدترین طرح های توجیهی آماده

طرح توجیهی احداث سینما

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل احداث سینما  سال نگارش: 97 تعداد صفحه: 95 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود. فرمت فایل: docx ...
0 تعداد فروش
ریال 1,100,000
جزئیات خرید

طرح توجیهی راه اندازی نمایشگاه ماشین

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل راه اندازی نمایشگاه ماشین سال نگارش: 92 تعداد صفحه: 32 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود. فر ...
0 تعداد فروش
ریال 1,300,000

طرح توجیهی خرید دستگاه میکروسرفیسینگ

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل خرید دستگاه میکروسرفیسینگ  سال نگارش: 96 تعداد صفحه: 33 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود. ف ...
1 تعداد فروش
ریال 1,000,000

طرح احداث دهکده ورزشی

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل دهکده ورزشی سال نگارش: 92 تعداد صفحه: 145 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود. فرمت فایل: docx ...
0 تعداد فروش
ریال 2,000,000
طرح توجیهی احداث سینما
طرح توجیهی راه اندازی نمایشگاه ماشین
طرح توجیهی خرید دستگاه میکروسرفیسینگ
طرح احداث دهکده ورزشی

نظرات مشتریان

افتخارات و مجوزهای ایران صنعت


  • 0
  • 0

گواهی ثبت اختراع ایران صنعت گواهی کارآفرین برتر ایران صنعت گواهی عضویت در انجمن مشاوران سرمایه گذاری و نظارت طرح ها ایران صنعت پروانه خدمات فنی و مهندسی ایران صنعت تندیس کارآفرین برتر ایران صنعت عضویت پارک علم و فناوری خراسان جنوبی نماد سرآمدی ایران صنعت

معرفی ایران صنعت

نگارش طرح توجیهی و انجام مطالعات امکان سنجی در حوزه های مختلف از قبیل: صنعت، کشاورزی و دامپروری، خدمات، گردشگری و توریست سلامت تخصص ایران صنعت بوده و از سال 1386 خدمات رسان سرمایه گذاران عزیز در این حوزه بوده ایم. ما در راستای کمک به سرمایه گذاران بخش فروشگاه دانلود طرح توجیهی آماده را راه اندازی نموده ایم تا با حداقل هزینه از پروژه های مختلف اطلاعات جامعی دریافت نمایند.

تلفن تماس: 05632420200
                 05632342065
همراه : 09012500867

ساعات پاسخگویی: هر روز از ساعت 8:30 تا 15:30 - بجز ایام تعطیل

ایمیل: isanat85[at]gmail.com

 ایران صنعت در لینکداین ایران صنعت در اینستاگرام  ایران صنعت در تلگرام