افتتاح فاز نخست شهرک صنعتی ثامن الائمه(قنوات) قم - ایران صنعت
ایران صنعت - طرح توجیهی و مشاوره سرمایه گذاری
ایران صنعت - اخبار، تازه های تکنولوژی و تحلیل بازار

آخرین راهنمای انتخاب

کلیه مطالب راهنمای انتخاب ...

تازه های تکنولوژی

همه خبرها ...

راهنمای سرمایه گذاری

همه مقالات مرتبط ...

محبوب ترین های سایت

یکشنبه, 12 خرداد 1392 ساعت 10:11

افتتاح فاز نخست شهرک صنعتی ثامن الائمه(قنوات) قم

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان قم، با حضور استاندار قم، معاونین استاندار، مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی قم و فعالان صنعت چوب استان نخستین شهرک صنعتی صنفی کشور با اسم ثامن الائمه (ع)، در منطقه قنوات قم به بهره برداری رسید.

ابراهیمی مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی قم در این مراسم که همزمان کلنگ احداث دو پروژه عمرانی نیر به زمین زده شد اظهار داشت: در آستانه تحقق حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی که مد نظر رهبر انقلاب است، یک شهرک صنعتی صنفی مهم در سطح کشور به بهره برداری رسید و دو پروژه مهم عمرانی و صنعتی نیز آغاز گردید.

 وی اضافه کرد: شهرک صنعتی صنفی ثامن الائمه (ع) که امروز بعنوان نخستین شهرک صنعتی صنفی کشور به بهره برداری رسیده دارای 140 هکتار مساحت است که فاز نخست آن بعد از آماده سازی زیرساختهای مورد نیاز واحدهای صنعتی و عقد قرارداد با 54 واحد صنعتی به صورت رسمی با حضور استاندار قم , معاونین استاندار و مدیران استانی به بهره برداری رسید.

این مدیر صنعتی ادامه داد: همزمان با این افتتاح استاندار کلنگ دو پروژه عمرانی ساخت ساختمان اداری و احداث 22 واحد کارگاهی در این شهرک صنعتی به زمین زده شد تا با اقدامات حمایتی شرکت شهرکهای صنعتی استان واحدهای تولیدیی و صنعتی بخش درودگری استان در واحدهای کارگاهی مستقر شوند.

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی قم یادآور شد: براساس سیاستها و سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی و حمایت های کلان استانی مبنی بر ساماندهی و حمایت از صنوف تولیدی و استقرار آنها در شهرکهای صنعتی، شهرک صنعتی صنفی ثامن الائمه, به صنف درودگری و صنعت چوب اختصاص یافت.

وی اضافه کرد: استان قم در حال حاضر جایگاه توانمندی بالایی در صنعت چوب است ولی بدلیل خام فروشی و عدم توجه لازم به تکمیل تولیدات استانی بخش قابل توجهی از درآمد حاصله و ارزش افزوده این محصولات از استان قم خارج می شود که امیدواریم با حمایت ها و فعالیت های گسترده مسئولان ....  و تولیدی بخش و استقرار کلیه واحدهای صنعتی فعال در استان در شهرک شاهد استحصال ارزش افزوده مد نظر توسط تولید کنندگان صنفی باشیم.

ابراهیمی در ادامه خاطر نشان ساخت: با توجه به تکمیل استقرار واحدهای تولیدی و صنعتی چوب در فاز نخست این شهرک در اوایل تابستان عملیات اجرایی فاز دوم شهرک نیز آغاز و در کوتاه ترین مدت زمان ممکن در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت.

گفتنی است استاندار قم در این مراسم طی سخنانی با قدردانی و تجلیل از اقدامات شرکت شهرکهای صنعتی استان این شرکت را زمینه ساز رشد و تعالی، صنعت، تولید و اشتغال قم معرفی کرد.

منبع : وب سایت شرکت شهرک های صنعتی کشور

بازدید 2090 بار

افتخارات و مجوزهای ایران صنعت