سياست بانك صنعت و معدن در حمايت از توليد تغيير نمي كند - ایران صنعت
ایران صنعت - طرح توجیهی و مشاوره سرمایه گذاری

فروشگاه طرح توجیهی   فایل های من    سبد خرید

ایران صنعت - اخبار، تازه های تکنولوژی و تحلیل بازار

آخرین راهنمای انتخاب

کلیه مطالب راهنمای انتخاب ...

تازه های تکنولوژی

همه خبرها ...

راهنمای سرمایه گذاری

همه مقالات مرتبط ...

محبوب ترین های سایت

پنج شنبه, 13 تیر 1392 ساعت 13:20

سياست بانك صنعت و معدن در حمايت از توليد تغيير نمي كند

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

«قربان دانيالي» در اين مراسم كه به مناسبت روز ملي صنعت و معدن برگزار شد افزود : بانك ما همواره در كنارصنعتگران است و تلاش مي كند تا مشكلات آنان را حل كند.

وي در بخش ديگري از سخنان خود شناخت كامل رؤساي ستادي و شعب نسبت به قانون بودجه ابلاغ شده را ضروري دانست و گفت : در اين قانون تكاليف و فرصتهايي براِي تأمين نقدينگي واحدهاي توليدي منظور شده كه بايد به فوريت پيگيري و با دقت مورد اجرا واقع شود.

 

وي تصريح كرد : ما به عنوان يك بانك توسعه اي كمتر از ديگر بانك ها به دنبال سود هستيم ، ما بايد منابع ارزان قيمت به دست آورده و در اختيار كارآفرينان قراردهيم .

دانيالي در ادامه گفت : ما به دنبال آن هستيم كه به سهم خود هزينه توليد را كاهش دهيم و براي اين كار ضروري است كه در مسير سرعت بخشي و سهولت فرايندها و تبيين راهكارهاي مناسب براي مشتريان بكوشيم .

مديرعامل بانك صنعت ومعدن ادامه داد : همه مديران و رؤساي اين بانك بايد براي جذب نقدينگي تلاش كنند تا ما بتوانيم بيش از پيش از توليد كنندگان و كارآفرينان كشور حمايت كنيم .

در ادامه اين نشست فرحي عضو هيأت مديره بانك صنعت ومعدن با اشاره به ضابطه هاي موجود در قانون بودجه سال جاري بر پيگيري شعب بانك براي وصول مطالبات تأكيد كرد.

نعمت اللهي عضو ديگر هيأت مديره اين بانك سخنران ديگر نشست بود كه خواستار جديت بيش از پيش شعب براي تكريم مشتريان و همكاري با صنعتگران و كارآفرينان كشور شد.

يادآور مي شود در انتهاي مراسم ياد شده ، حاضران به بحث و تبادل نظر در خصوص شيوه هاي ارتقاء سطح خدمت رساني به تلاشگران بخش صنعت و معدن پرداختند.

منبع: شاتا

بازدید 1458 بار

افتخارات و مجوزهای ایران صنعت


معرفی ایران صنعت

نگارش طرح توجیهی و انجام مطالعات امکان سنجی در حوزه های مختلف از قبیل: صنعت، کشاورزی و دامپروری، خدمات، گردشگری و توریست سلامت تخصص ایران صنعت بوده و از سال 1386 خدمات رسان سرمایه گذاران عزیز در این حوزه بوده ایم.

 

تلفن تماس: 05632420200
همراه : 09393623135

ایمیل: isanat85[at]gmail.com