طرح توجیهی صنعتی - ایران صنعت
ایران صنعت - طرح توجیهی و مشاوره سرمایه گذاری
ایران صنعت - نگارش طرح توجیهی صنعتی

طرح توجیهی صنعتی

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

تعریف مهم برای صنعت: به مجموعه تمام واحد هایی که در تولید ، توزیع یا مصرف یک محصول یا یک دسته از محصولات مشابه فعالیت می کنند صنعت گفته می شود. صنعت در زبان انگلیسی معادل واژه "Industry" است که از واژه لاتین "Industrial" گرفته شده و به معنای بازرگانی یا ساختن و ساخت به طور کلی است. به دور از تعاریف تخصصی، صنعت زمینه ای جذاب برای خیلی از سرمایه گذاران است و یکی از ملزومات اولیه احداث هر واحد صنعتی آگاهی از مشخصات سرمایه گذاری، میزان توجیه پذیری، بازار محصول و موادردی از این دست بوده که انجام داشتن طرح توجیهی فنی مالی و اقتصادی از هر طرح صنعتی در این مرحله قطعا کمک بزرگی به ایجاد واحدی سود آور خواهد نمود.

 

کارشناسان ما با تخصص و تجربه خود یاریگر شما در تهیه طرح توجیهی صنعتی خواهند بود. در نگارش یک طرح توجیهی صنعتی مواردی باید مدنظر قرار گیرد که در سایر طرح های کسب و کار شاید اهمیت آن کمتر به چشم بیاید. ظرفیت سنجی و مکان یابی در یک طرح صنعتی اهمیت فوق العاده بالایی برخوردار است، لحاظ تامین کنندگان و بازارهای هدف در قیمت تمام شده و رقابت پذیری یک واحد صنعتی اهمیت بالایی دارد و عملا می تواند پیروزی یا شکست یک طرح صنعتی را رقم بزند. مطالعات امکان سنجی جهت بررسی بازار آینده یک محصول صنعتی ، بررسی وضعیت صادرات و واردات محصول و مصرف داخلی آن با تکیه بر منایع مستند از اهمیت بالایی برخوردار است.

ارائه طرح توجیهی در زمینه های مختلف صنعتی تخصص ماست و با افتخار در کنار شما خواهیم بود و خدماتی همچون تدوین طرح توجیهی، انجام مطالعات امکان سنجی، مطالعات بازار و پیش بینی سود و زیان طرح با نرم افزار کامفار را در این راستا به شما سرمایه گذاران محترم ارائه می دهیم. شرح برخی از خدمات ما در زیر تقدیم شده است:

نوشتن طرح توجیهی صنعتی, طرح فنی مالی اقتصادی صنعتی, طرح کامفار صنعتی, فرمت بانک صنعت و معدن, طرح توجیهی معدن, مطالعات بازار طرح توجیهی صنعتی, امکان سنجی طرح توجیهی صنعتی و ثبت نام در سامانه کازا و ثبت جواز صنعتی

 

ارائه طرح توجیهی صنعتی در زمینه های
:: طرح توجیهی صنایع غذایی
:: طرح توجیهی آشامیدنی و دارویی
:: طرح توجیهی صنایع فلزی
:: طرح توجیهی صنایع خودروسازی و نیروی محرکه
:: طرح توجیهی صنایع شیمیایی
:: طرح توجیهی صنایع چوب و سلولزی
:: طرح توجیهی صنایع معدنی
:: طرح توجیهی صنایع جدید همچون نانو تکنولوژی و بیوتکنولوژی

بازدید 510 بار
محتوای بیشتر در این بخش: « طرح توجیهی طرح توجیهی خدماتی »

افتخارات و مجوزهای ایران صنعت