درباره ما - ایران صنعت نگارش طرح توجیهی
خانه راهنمای انتخاب اخبار و تازه ها صنعت و سرمایه گذاری
آشنایی با خطوط تولید > راهنمای سرمایه گذاران > راهنمای پول درآوردن راهنمای پول خرج کردن > کاتالوگ ماشین آلات و تجهیزات اطلاعات پروژه ها مقالات کارآفرینی و مدیریت > معرفی استاندارد ها بزرگان صنعت > معرفی شرکت ها >
طرح توجیهی فروشگاه

معرفی گروه بهبود صنعت

آرم ثبت شده گروه بهبود صنعت bs group logoبا رشد روزافزون صنایع بزرگ و کوچک و حجیم شدن بخش صنعت از لحاظ کمی، بیش از پیش نیاز مبرم صنایع به افزایش کیفیت محصولات و تلاش جهت داشتن محصول و فعالیتی بهتر برای جلب رضایت مشتریان و نیازهای تازه مانند بحث های زيست محيطي احساس می شود.

با نگاهي كوتاه به زمينه هاي فعاليت شركت مي توان دريافت كه این شركت نگاهي خاص به كنترل كيفيت، مديريت پروژه و بهبود صنايع مختلف دارد. كه اين مهم با توجه به تجربه بالا ي علمي و عملي اعضاي شركت، ارائه مقاله به نشريات معتبر علمي بين المللي (ISI)، شركت و ارائه مقاله در مجامع و مسابقات علمي معتبر كشور، داشتن رابطه قوي با صنايع مختلف و تجربه عيني در اين زمينه قابل دسترسي خواهد بود.

گروه صنعتی بهبود صنعت در سال 1385 با هدف توسعه و پیشبرد صنعت در منطقه و کشور پا به عرصه صنعت گذاشت. این گروه هم اکنون در هسته اصلی شامل دو شرکت به نام های شرکت بهبود صنعت مشاور پارسیان (که ذیلا معرفی شده است) و همچنین شرکت بهبود صنعت بیرجند (که در زمینه تولید قیرهای امولسیونی و راه سازی مشغول فعالیت است) می باشد. مشارکت و همکاری با شرکت های تخصصی در زمینه های متفاوت سبب شده این گروه توان هسته مرکزی را افزایش داده و زمینه ارائه خدماتش را رشد گسترده ای دهد.

:: بهبود صنعت مشاور پارسیان

شرکت بهبود صنعت مشاور پارسیان در سال 1386 با شماره ثبت 2829 در اداره ثبت شرکت های بیرجند به ثبت رسیده و با شروع فعالیت با بهره گیری از توان متخصصان مجرب در زمینه های مشاوره سرمایه گذاری، تامین مواد اولیه و تجهیزات آزمایشگاهی و ساخت ماشین آلات تخصصی راه سازی فعالیت نموده است که تا کنون با توجه به تجربه و تخصص لازم پیشرفت های قابل توجهی در بخش های مختلف از جمله مشاوره سرمایه گذاری و ساخت ماشین آلات راه سازی کسب نموده است.

شرکت بهبود صنعت مشاور پارسیان در دو واحد اصلی سازمان یافته است. خدمات زیر را به سرمایه گذاران و صنعتگران عزیز ارائه می دهد :

- نگارش طرح های توجیهی فنی ، اقتصادی و مالی برای پروژه های سرمایه گذاری

- انجام مطالعات امکان سنجی و بازاریابی برای محصولات و خدمات

- طراحی و اجرای پروژه های صنعتی در زمینه صنایع غذایی و شیمیایی

محصولات واحد ماشین سازی شرکت بهبود صنعت مشاور پارسیان عبارتند از :

:: انواع قیرپاش ها (تمام اتوماتیک و دستی)

:: انواع چیپ سیلر ها

:: انواع مصالح پاش ها

:: انواع تانک های حمل قیر و امولسیون

:: انواع مخازن نگهداری قیر عمودی و افقی

:: کارخانه های آسفالت سرد ثابت و موبایل

:: بهبود صنعت بیرجند

شرکت بهبود صنعت بیرجند در سال 1385 با استفاده از کارشناسان بومی و متخصص به منظور تامین قیر امولسیون کشور اقدام به تاسیس یک واحد تولید قیر امولسیون در زمینی به مساحت 13 هزار متر مربع واقع در شهرک صنعتی بیرجند نموده و در سال 1388 به بهره برداری رسید و پس از بهره برداری اقدام به ایجاد یک واحد تولید آسفالت سرد و بازیافت آسفالت نمود.

 این شرکت در حال حاضر در چندین بخش مشغول به فعالیت می باشد :

:: بخش تولیدی :

تولید انواع قیرهای امولسیون ، آسفالت سرد و بازیافت آسفالت

:: بخش اجرایی:

پاشش محصولات تولیدی ، حمل و تحویل محصول تولیدی، اجرای انواع آسفالت های سطحی و حفاظتی، درزگیری، پخش آسفالت سرد و آسفالت بازیافتی

 

:: از پروفایل ما در گوگل دیدن فرماید.

کتاب خودآموز تخصصی نگارش طرح توجیهی
راه حل صنعت و سرمایه گذاری

افتخارات گروه بهبود صنعت
درباره گروه بهبود صنعت
کاتالوگ واحدهای مختلف گروه بهبود صنعت
موقعیت ما
تماس با گروه بهبود صنعت

تماس با ایران صنعت

راهنمای سرمایه گذاری

همه مقالات مرتبط ...

تازه های آشنایی با خطوط

کلیه خطوط تولید ...
هم اکنون مشترک ایران صنعت شوید
عضویت در خبرنامه ایران صنعت رایگان است

اخبار ایران صنعت را روزانه در ایمیلتان دریافت کنید


آخرین راهنمای انتخاب

کلیه مطالب راهنمای انتخاب ...
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید