ايران صنعت - طرح توجيهي و مشاوره سرمايه گذاري

فروشگاه طرح توجیهی فایل های منسبد خرید

ایران صنعت - دانلود نمونه طرح توجیهی

سفارش طرح توجیهی
طرح های توجیهی صنعتی
طرح های توجیهی کشاورزی و کشت و صنعت
طرح های توجیهی دامپروری و مزارع پرورش ماهی و طیور
طرح های توجیهی خدماتی و کسب و کار های کوچک
طرح های توجیهی گردشگری و توریسم - احداث هتل و پارک و ...
comfar طرح توجیهی کامفار
مشخصات طرح های توجیهی - استاندارد طرح های توجیهی

پکیج های طرح توجیهی

 • پکیج طرح های توجیهی صنایع ساختمانی
  پکیج طرح های توجیهی صنایع ساختمانی
  قیمت 80000 تومان
  گسترش کار نگارش طرح توجیهی انجام…
 • پکیج طرح های توجیهی صنایع خودرو  
  پکیج طرح های توجیهی صنایع خودرو
  قیمت 90000 تومان
  یکی از مهمترین صنایع موجود در…
 • پکیج طرح های توجیهی صنایع فلزی و ماشین ابزار  
  پکیج طرح های توجیهی صنایع فلزی
  قیمت 90000 تومان
  زمینه های بکر معادن در کشور ما…
 • پکیج طرح های توجیهی صنایع چوب و سلولوزی  
  پکیج طرح های توجیهی صنایع چوب و سلولوزی
  قیمت 50000 تومان
  طی این سال ها…
همه پکیج ها ...
جمعه, 13 فروردين 1400 ساعت 08:45

طرح توجیهی تولید و مونتاژ موبایل

نوشته شده توسط 

مقاله‌ی پیش‌رو، طرح توجیهی تولید و مونتاژ موبایل می‌باشد. موبایل پرکاربردترین وسیله ی الکترونیکی در عصر امروز است. وسیله ای که در اصل برای ارتباط صوتی و پیامی بین اشخاص طراحی شده بود. اما امروزه با گنجاندن هزاران امکان دیگر، به یک وسیله ی ناب و غیر قابل ترک تبدیل شده است. در این مقاله، تمام آن‌چه برای ورود به این کسب و کار لازم است بدانیم، بیان شده است.

موبایل بر طبق طرح توجیهی تولید و مونتاژ موبایل

تلفن های همراه هوشمند امروزی در حقیقت رایانه های کوچکی هستند که از دو قسمت نرم افزار و سخت افزار تشکیل شده اند. بخش سخت افزار، همان قطعات قابل لمس است و بخش نرم افزار برنامه هایی که داخل رایانه یا همان تلفن همراه، به سخت افزار فرمان می دهد. در بخش نرم افزار ما با دو نوع نرم افزار سر و کار داریم: یکی سیستم عامل و دیگری برنامه های کاربردی. در این مقاله، با بخش سخت افزار سر و کار داریم. بخش نرم افزاری و برنامه نویسی آن را به صورت جداگانه در مقاله ی دیگری بررسی کرده ایم.

مونتاژ و تولید موبایل بر طبق طرح توجیهی تولید و مونتاژ موبایل

در این که در این روزها نمی توانیم از تلفن همراهمان جدا شویم، شکی نیست! ما هر روز به موبایل وابسته تر می شویم. اپلیکیشن های متنوع و فراوان با ارائه ی خدمات کلیدی، ما را به استفاده از تلفن همراه دعوت می کنند. اگر قبلا تلفن همراه تنها برای مکالمات تلفنی و نهایتا ارسال پیام بود، الان شاید این ابتدایی ترین کاربرد آن باشد. موبایل می تواند حکم کیف پول، مدارک پزشکی، مدارک شناسایی و حتی اتاق و میز کار شما باشد. واضح است که زندگی تان به آن ها وابسته است. اما مسأله این جاست که مانند خودرو و بسیاری از کالاهای دیگر، قیمت کالای وارداتی، گران تمام می شود و این امر سبب می شود تا تهیه ی کالا برای هر قشری، مقدور نباشد. در این جا احتیاج به برندسازی برای کالای موبایل داریم. یک برند ملی. یک برندی که بتواند علی رغم پوشش دهی تمام نیازها، به قیمت مناسب تری تهیه و به بازار ارائه شود. در صورت عدم وجود شرایط برندسازی می تواند اقدام به مونتاژ و سرهم بندی قطعات وارداتی نمود که باز هم به کاهش قیمت نهایی، کمک شایانی خواهد کرد.

مهم ترین قطعات سخت افزاری موبایل بر طبق طرح توجیهی تولید و مونتاژ موبایل

 • صفحه نمایش
 • باطری
 • سیستم روی تراشه یا SoC
 • واحد پردازش مرکزی یا CPU
 • واحد پردازش گرافیکی یا GPU
 • واحد مدیریت حافظه یا MMU
 • حافظه های کش
 • پردازنده تصویر و ویدیو
 • اتصالات
 • مودم ها
 • دوربین و پردازشگر سیگنال تصویر
 • اسپیکر
 • و ...

فرایند استاندارد ساخت گوشی موبایل بر طبق طرح توجیهی تولید و مونتاژ موبایل

 1. ساخت پروتوتایپ (ماکت سازی)
 2. نصب نرم افزار
 3. فاز تست
 4. تولید انبوه
 5. بسته بندی
 6. عرضه

ساخت پروتوتایپ (ماکت سازی) بر طبق طرح توجیهی تولید و مونتاژ موبایل

پروتوتایپ به سازندگان کمک می کند تا آنچه را در ذهن دارند، بسازند و به هیأت مدیره و مشاوران نمایش دهند. پروتوتایپ ماکتی از تلفن همراهی است که می خواهید بسازید اما با ظاهر ارزان و مواد قابل استفاده مجدد.

نصب نرم افزار بر طبق طرح توجیهی تولید و مونتاژ موبایل

همان طور که پیش تر نیز اشاره شد، نرم افزار در موبایل (و البته هر رایانه ی دیگری) شامل دو قسمت است: سیستم عامل و برنامه های کاربردی.

سیستم عامل باید با سخت افزار تولیدی، هماهنگی لازم را داشته باشد تا کاربر بتواند تجربه ای دل چسب از کار با تلفن همراه داشته باشد. اپلیکیشن های کاربردی مهم معمولا توسط کارخانه ی سازنده روی تلفن، نصب می شود. بنابراین در این فاز باید برنامه نویسان خبره و متخصص وارد عمل شده و برنامه هایی با کم ترین باگ و میزان امنیت بالا، بنویسند.

فاز تست بر طبق طرح توجیهی تولید و مونتاژ موبایل

شاید فاز تست برای برندسازی در ذهن مخاطبین، مؤثرترین فاز باشد. معمولا انسان ها نقاط ضعف را به خاطر می سپارند و همین سبب عدم اعتماد دوباره به یک برند خواهد شد.

در فاز تست از تلفن همراه ساخته شده، تست در برابر سقوط، ضربه، خمش، مقاومت در برابر آب و ... گرفته می شود و قبولی در یک حد نرمال و استانداردی از این تست ها می تواند سبب موفقیتتان شود.

تولید انبوه بر طبق طرح توجیهی تولید و مونتاژ موبایل

تولید انبوه به معنای تولید دستگاه در تعداد بالاست. در این فاز معمولا رمز و رازهای تلفن ساخت برند شما، فاش می گردد که تمام این فاش شدن، هم بد نیست! افشاگری ها می تواند خود یک تبلیغات هیجانی برای دستگاه و برند شما به حساب بیایند و از طرف دیگر، شناسایی نقاط ضعف دستگاه می تواند بازار را برای رقیبان، فراهم کرده و کالای شما را با شکست مواجه کند.

بسته بندی بر طبق طرح توجیهی تولید و مونتاژ موبایل

در بسته بندی محصول، تمام تمرکز بر روی جذب مشتری و کسب حس رضایت وی است. بسته بندی باید شکیل، جذاب و ظریف باشد. و تمام کالاهای جانبی مثل دفرچه های راهنما، شارژر، هندزفری و ... در آن گنجانده شود.

عرضه بر طبق طرح توجیهی تولید و مونتاژ موبایل

ارسال موبایل های تولید شده به مراکز فروش (خرده فروش و عمده فروش و توزیع کنندگان و ...). معمولا در این مرحله، تبلیغات بسیار مؤثر خواهد بود. زیرا مشتری باید بداند که خرید محصول، چه نفعی برایش دارد. البته از آن جا که انتخاب واژگان نامناسب و نا به جا می تواند نتیجه ی مخربی در تبلیغات داشته باشد، توصیه می گردد تا کارهای تبلیغات را با مشورت متخصصین، انجام دهید.

 

 

بازدید 786 بار

نگارش طرح توجیهی بروز

سلام دوست عزیز، با تشکر از بازدید شما از وب سایت ایران صنعت، حضور گرانقدر شما اعلام میداریم که کارشناسان ما آماده هستند تا این طرح های توجیهی را به صورت بروز مطابق استانداردهای بانکی و براساس اعداد و ارقام واقعی حال حاضر برایتان آماده نمایند. جهت هماهنگی در این خصوص با ما تماس بگیرید.

نگارش طرح توجیهی، انجام مطالعات امکان سنجی و بازار تخصص ماست.

دانلود جدیدترین طرح های توجیهی آماده

طرح توجیهی احداث مجتمع کشت و صنعت

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل احداث مجتمع کشت و صنعت و شکارگاه سال نگارش: 92 تعداد صفحه: 150 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد ...
1 تعداد فروش
ریال 1,900,000
جزئیات خرید

طرح توجیهی بازیافت کاغذ و مقوا

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل بازیافت کاغذ و مقوا سال نگارش: 91 تعداد صفحه: 71 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود. فرمت فای ...
2 تعداد فروش
ریال 1,700,000

طرح توجیهی تولید تن ماهی

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل تولید تن ماهی سال نگارش: 87 تعداد صفحه: 95 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود. فرمت فایل: doc ...
0 تعداد فروش
ریال 1,800,000

طرح توجیهی تولید و بسته بندی آب زرشک و بسته بندی آلو، عناب و زعفران

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل تولید و بسته بندی آب زرشک و بسته بندی آلو، عناب و زعفران سال نگارش: 97 تعداد صفحه: 86 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، ...
0 تعداد فروش
ریال 1,400,000
طرح توجیهی احداث مجتمع کشت و صنعت
طرح توجیهی بازیافت کاغذ و مقوا
طرح توجیهی تولید تن ماهی
طرح توجیهی تولید و بسته بندی آب زرشک و بسته بندی آلو، عناب و زعفران

نظرات مشتریان

افتخارات و مجوزهای ایران صنعت


 • 0
 • 0

گواهی ثبت اختراع ایران صنعت گواهی کارآفرین برتر ایران صنعت گواهی عضویت در انجمن مشاوران سرمایه گذاری و نظارت طرح ها ایران صنعت پروانه خدمات فنی و مهندسی ایران صنعت تندیس کارآفرین برتر ایران صنعت عضویت پارک علم و فناوری خراسان جنوبی نماد سرآمدی ایران صنعت

معرفی ایران صنعت

نگارش طرح توجیهی و انجام مطالعات امکان سنجی در حوزه های مختلف از قبیل: صنعت، کشاورزی و دامپروری، خدمات، گردشگری و توریست سلامت تخصص ایران صنعت بوده و از سال 1386 خدمات رسان سرمایه گذاران عزیز در این حوزه بوده ایم. ما در راستای کمک به سرمایه گذاران بخش فروشگاه دانلود طرح توجیهی آماده را راه اندازی نموده ایم تا با حداقل هزینه از پروژه های مختلف اطلاعات جامعی دریافت نمایند.

تلفن تماس: 05632420200
                 05632342065
همراه : 09012500867

ساعات پاسخگویی: هر روز از ساعت 8:30 تا 15:30 - بجز ایام تعطیل

ایمیل: isanat85[at]gmail.com

 ایران صنعت در لینکداین ایران صنعت در اینستاگرام  ایران صنعت در تلگرام