ايران صنعت - طرح توجيهي و مشاوره سرمايه گذاري

فروشگاه طرح توجیهی فایل های منسبد خرید

ایران صنعت - نگارش طرح توجیهی صنعتی

طرح توجیهی صنعتی

تعریف مهم برای صنعت: به مجموعه تمام واحد هایی که در تولید ، توزیع یا مصرف یک محصول یا یک دسته از محصولات مشابه فعالیت می کنند صنعت گفته می شود. صنعت در زبان انگلیسی معادل واژه "Industry" است که از واژه لاتین "Industrial" گرفته شده و به معنای بازرگانی یا ساختن و ساخت به طور کلی است. به دور از تعاریف تخصصی، صنعت زمینه ای جذاب برای خیلی از سرمایه گذاران است و یکی از ملزومات اولیه احداث هر واحد صنعتی آگاهی از مشخصات سرمایه گذاری، میزان توجیه پذیری، بازار محصول و موادردی از این دست بوده که انجام داشتن طرح توجیهی فنی مالی و اقتصادی از هر طرح صنعتی در این مرحله قطعا کمک بزرگی به ایجاد واحدی سود آور خواهد نمود.

 کارشناسان ما با تخصص و تجربه خود یاریگر شما در تهیه طرح توجیهی صنعتی خواهند بود. در نگارش یک طرح توجیهی صنعتی مواردی باید مدنظر قرار گیرد که در سایر طرح های کسب و کار شاید اهمیت آن کمتر به چشم بیاید. ظرفیت سنجی و مکان یابی در یک طرح صنعتی اهمیت فوق العاده بالایی برخوردار است، لحاظ تامین کنندگان و بازارهای هدف در قیمت تمام شده و رقابت پذیری یک واحد صنعتی اهمیت بالایی دارد و عملا می تواند پیروزی یا شکست یک طرح صنعتی را رقم بزند. مطالعات امکان سنجی جهت بررسی بازار آینده یک محصول صنعتی ، بررسی وضعیت صادرات و واردات محصول و مصرف داخلی آن با تکیه بر منایع مستند از اهمیت بالایی برخوردار است.

ارائه طرح توجیهی در زمینه های مختلف صنعتی تخصص ماست و با افتخار در کنار شما خواهیم بود و خدماتی همچون تدوین طرح توجیهی، انجام مطالعات امکان سنجی، مطالعات بازار و پیش بینی سود و زیان طرح با نرم افزار کامفار را در این راستا به شما سرمایه گذاران محترم ارائه می دهیم. شرح برخی از خدمات ما در زیر تقدیم شده است:

نوشتن طرح توجیهی صنعتی, طرح فنی مالی اقتصادی صنعتی, طرح کامفار صنعتی, فرمت بانک صنعت و معدن, طرح توجیهی معدن, مطالعات بازار طرح توجیهی صنعتی, امکان سنجی طرح توجیهی صنعتی و ثبت نام در سامانه کارا و ثبت جواز صنعتی

 

ارائه طرح توجیهی صنعتی در زمینه های
:: طرح توجیهی صنایع غذایی
:: طرح توجیهی آشامیدنی و دارویی
:: طرح توجیهی صنایع فلزی
:: طرح توجیهی صنایع خودروسازی و نیروی محرکه
:: طرح توجیهی صنایع شیمیایی
:: طرح توجیهی صنایع چوب و سلولزی
:: طرح توجیهی صنایع معدنی
:: طرح توجیهی صنایع جدید همچون نانو تکنولوژی و بیوتکنولوژی

نمونه طرح های توجیهی صنعتی

برخی از نمونه طرح های توجیهی صنعتی ما به شرح زیر می باشند:

طرح های توجیهی صنایع غذایی

طرح های صنایع غذایی و دارویی

طرح های توجیهی صنایع سلولزی

طرح های صنایع سلولزی و چرم

طرح های توجیهی صنایع فلزی

طرح های صنایع فلزی

طرح های توجیهی صنایع شیمیایی

طرح های صنایع شیمیایی

طرح های توجیهی صنایع خودرو

طرح های صنایع خودرو

طرح های توجیهی صنایع معدنی

طرح های صنایع معدنی

طرح های توجیهی صنایع الکتریکی

طرح های صنایع الکتریکی و الکترونیکی

طرح های توجیهی صنایع ساختمانی

طرح های صنایع ساختمانی

نظرات مشتریان

افتخارات و مجوزهای ایران صنعت


  • 0
  • 0

گواهی ثبت اختراع ایران صنعت گواهی کارآفرین برتر ایران صنعت گواهی عضویت در انجمن مشاوران سرمایه گذاری و نظارت طرح ها ایران صنعت پروانه خدمات فنی و مهندسی ایران صنعت تندیس کارآفرین برتر ایران صنعت عضویت پارک علم و فناوری خراسان جنوبی نماد سرآمدی ایران صنعت

معرفی ایران صنعت

نگارش طرح توجیهی و انجام مطالعات امکان سنجی در حوزه های مختلف از قبیل: صنعت، کشاورزی و دامپروری، خدمات، گردشگری و توریست سلامت تخصص ایران صنعت بوده و از سال 1386 خدمات رسان سرمایه گذاران عزیز در این حوزه بوده ایم. ما در راستای کمک به سرمایه گذاران بخش فروشگاه دانلود طرح توجیهی آماده را راه اندازی نموده ایم تا با حداقل هزینه از پروژه های مختلف اطلاعات جامعی دریافت نمایند.

تلفن تماس: 05632420200
                 05632342065
همراه : 09012500867

ساعات پاسخگویی: هر روز از ساعت 8:30 تا 15:30 - بجز ایام تعطیل

ایمیل: isanat85[at]gmail.com

 ایران صنعت در لینکداین ایران صنعت در اینستاگرام  ایران صنعت در تلگرام