ايران صنعت - طرح توجيهي و مشاوره سرمايه گذاري

فروشگاه طرح توجیهی فایل های منسبد خرید

درباره ایران صنعت

درباره ما

گروه بهبود صنعت موسس وب سایت ایران صنعت در سال 1385 با هدف توسعه و پیشبرد صنعت در منطقه و کشور پا به عرصه صنعت گذاشت. این گروه هم اکنون در هسته اصلی شامل دو شرکت به نام های شرکت بهبود صنعت مشاور پارسیان (که ذیلا معرفی شده است) و همچنین شرکت بهبود صنعت بیرجند (که در زمینه تولید انواع قیر فعال است) می باشد. مشارکت و همکاری با شرکت های تخصصی در زمینه های متفاوت سبب شده این گروه توان هسته مرکزی را افزایش داده و زمینه ارائه خدماتش را رشد گسترده ای دهد.

 

شرکت بهبود صنعت مشاور پارسیان در سال 1386 با شماره ثبت 2829 در اداره ثبت شرکت های بیرجند به ثبت رسیده و با شروع فعالیت با بهره گیری از توان متخصصان مجرب در زمینه های مشاوره سرمایه گذاری، تامین مواد و ماشین آلات صنعتی فعالیت نموده است .

شرکت بهبود صنعت مشاور پارسیان در دو واحد اصلی سازمان یافته است که خدمات زیر را به سرمایه گذاران و صنعتگران عزیز ارائه می دهد :

1- حوزه مشاوره کسب و کار در قالب وب سایت ایران صنعت

شرکت بهبود صنعت با همکاری تیم های تخصصی و بکارگیری نیروهای متخصص به تدوین کلیه طرح های توجیهی و مطالعات امکان سنجی می پردازد. در این زمینه تالیف کتاب " خودآموز تخصصی نگارش طرح توجیهی و امکان سنجی " که با همکاری نشر نوین علامه به چاپ رسیده است، عضویت در مرکز مبادله فناوری با کره جنوبی، اخذ پروانه خدمات فنی مهندسی از وزارت صنعت معدن و تجارت، عضو و موسس انجمن فنی و مهندسی استان خراسان جنوبی، گذارندن دوره های تخصصی و فوق تخصصی اصول تدوین طرح های کسب و کار در ایران و خارج کشور ، بکارگیری 5 نیروی دائم کار کارشناس ارشد و  3 نیروی کارشناس جهت نگارش طرح توجیهی، انجام مطالعات بازار، امکان سنجی طرح های صنعتی، بررسی بازار صادراتی و مطالعات ظرفیت سنجی و موقعیت یابی و نگارش بیش از 1200 طرح توجیهی از ابتدای فعالیت تا کنون، همه و همه نشانگر عزم و تلاش این شرکت جهت ارائه بهترین خدمات به شما سرمایه گذاران عزیز است. بخشی از خدمات ما در حوزه مشاوره کسب و کار عبارتند از:

- نگارش طرح های توجیهی فنی ، اقتصادی و مالی برای پروژه های سرمایه گذاری شامل : طرح توجیهی ایجاد، سرمایه در گردش، توسعه و طرح های خوداشتغالی و سامانه کارا و طرح توجیهی صنعتی، طرح توجیهی کشاورزی و دامپروری، طرح توجیهی خدماتی ، طرح توجیهی گردشگری و همچنین نگارش طرح های توجیهی با نرم افزار کامفار

- انجام مطالعات امکان سنجی و بازاریابی برای محصولات و خدمات

- ثبت نام و انجام فرآیند اخذ جواز تاسیس، ثبت نام سامانه کار

- تهیه طرح توجیهی برای ثبت اختراع و پارک های علم و فناوری

- طراحی و اجرای پروژه های صنعتی در زمینه صنایع غذایی و شیمیایی

مطمئنا اعتماد به تجربه و سابقه شرکت بهبود صنعت پشتوانه ای برای موفقیت در سرمایه گذاریتان خواهد بود چرا که این شرکت دارای افتخارات زیر می باشد:

عضو و موسس انجمن فنی و مهندسی استان خراسان جنوبی

دارنده پروانه خدمات فنی مهندسی وزارت صنعت معدن و تجارت از سال 87

کارآفرین برتر استانی  سال 87 و 89

مشاور معتمد بانک توسعه تعاون در سال 91

برگزیده جشنواره استانی علی اکبر سال 88

کارآفرین جوان برتر ملی سال 88

عضویت در کانون مشاورین اعتباری و سرمایه گذاری بانکی سال 89

عضو پارک علم و فناوری خراسان جنوبی از سال 90

اطلاعات بیشتر در مورد افتخارات گروه بهبود صنعت را در بخش افتخارات ما می توانید مطالعه نمایید.

ایران صنعت مشاوره بازرگانی

2- حوزه بازرگانی و مشاوره فنی در قالب وب سایت بهبود تجارت

توسعه مراوردات بازرگانی و روابط بین المللی با دید انجام تجارت در حوزه بین المللی در گروه بهبود صنعت از همان آغاز فعالیتش در دستور کار بوده است. نتیجه این فعالیت ها راه اندازی دفتر تجاری در چین و گرجستان و مراوده تجاری با کشورهای اسپانیا، آلمان، چین، گرجستان، ترکمنستان، هند، پاکستان، کنیا و افغانستان بوده است. فعالیت ما در حوزه تامین ماشین آلات صنعتی و راه سازی، تامین مواد اولیه صنعتی و خدمات فنی و مهندسی می باشد. بخشی از خدمات شرکت به مشتریانش در این حوزه عبارت است از:

+ کلیه مراحل ثبت سفارش کالا

+ مراحل حمل و ترخیص کالا

+ خدمات بازرسی کالا در چین و اعتبار سنجی کارخانجات در چین

+ خرید کالا از چین به سفارش شما

+ ارائه مشاوره امور بازرگانی بصورت تخصصی (در حوزه واردات و صادرات)

+ مشاوره سرمایه گذاری در گرجستان و انجام امور اداری و حقوقی

+ ثبت شرکت در گرجستان

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این حوزه می توانید به وب سایت بهبود تجارت مراجعه نمایید.

گروه بهبود صنعت مفتخر به خدمت رسانی شما سرمایه گذاران عزیز است و با پشتوانه وجود شما تلاش می نماید تا روز به روز توسعه یافته و خدماتش را بهبود دهد و بدینوسیله شاهد رضایتمندی هرچه بیشتر شما باشد.

 

:: از پروفایل ما در گوگل دیدن فرماید.

بازدید 22517 بار
محتوای بیشتر در این بخش: استخدام »

نظرات مشتریان

افتخارات و مجوزهای ایران صنعت


  • 0
  • 0

گواهی ثبت اختراع ایران صنعت گواهی کارآفرین برتر ایران صنعت گواهی عضویت در انجمن مشاوران سرمایه گذاری و نظارت طرح ها ایران صنعت پروانه خدمات فنی و مهندسی ایران صنعت تندیس کارآفرین برتر ایران صنعت عضویت پارک علم و فناوری خراسان جنوبی نماد سرآمدی ایران صنعت

معرفی ایران صنعت

نگارش طرح توجیهی و انجام مطالعات امکان سنجی در حوزه های مختلف از قبیل: صنعت، کشاورزی و دامپروری، خدمات، گردشگری و توریست سلامت تخصص ایران صنعت بوده و از سال 1386 خدمات رسان سرمایه گذاران عزیز در این حوزه بوده ایم. ما در راستای کمک به سرمایه گذاران بخش فروشگاه دانلود طرح توجیهی آماده را راه اندازی نموده ایم تا با حداقل هزینه از پروژه های مختلف اطلاعات جامعی دریافت نمایند.

تلفن تماس: 05691011020
                 05632342065
همراه : 09012500867

ساعات پاسخگویی: هر روز از ساعت 8:30 تا 15:30 - بجز ایام تعطیل

ایمیل: isanat85[at]gmail.com

 ایران صنعت در لینکداین ایران صنعت در اینستاگرام  ایران صنعت در تلگرام