ايران صنعت - طرح توجيهي و مشاوره سرمايه گذاري

فروشگاه طرح توجیهی فایل های منسبد خرید

ایران صنعت - نگارش طرح توجیهی گردشگری

طرح توجیهی گردشگری آپدیت 99 + [رایگان]

برای بررسی طرح توجیهی گردشگری بد نیست درابتدا بدانیم؛ صنعت توریسم امروزه یكی از كانون‌های مهم جذب درآمد برای كشورها است و درآمد حاصل از آن، كشورهایی مانند تركیه را سرپا و آباد نگه می‌دارد پس نمی‌توان به سادگی از این درآمد چشم‌پوشی كرد به خصوص كه كشور ما نقاط بسیار جذابی برای گردشگران دارد و آب‌وهوای آن نیز بسیار مناسب است و تنها با كمی سلیقه و توجه می‌توان از این نعمت كه به وفور در گوشه‌وكنار این مرزوبوم وجود دارد، بهره‌های مناسب برد. مهم‌تر از جنبه درآمدزایی این صنعت، كشور ما نیاز دارد تا خود را به جهانیان بشناساند. با توسعه فعالیتهای جهانگردی زمینه برای ایجاد اشتغال فراهم می شود و این امر برای کشور هایی که با جمعیت جوان و متقاضی روبه رو هستند بسیار مفید است از هر ده نفر توریست که وارد کشور میزبان می شود یک فرصت شغلی ایجاد می گردد و در نتیجه صنعت گردشگری وسیله ای بسیار مناسب جهت اشتغالزایی و پویایی اقتصادی می باشد.

با توجه به شرایط اقلیمی، مذهبی و تاریخی بی نظیر یاران، کشور عزیزمان در جای جای خود از قابلیت جذب گردشگران داخلی و خارجی را برخوردار است و میتوان با استفاده از احداث فضاهای اقامتی، مجتمع های گردشگری تفریحی، اماکن ورزشی، هتل ها، سینما ها، مجتمع های بین راهی و ... اقدام به جذب گردشگران داخلی و خارجی و ایجاد اشتغال و درآمد زایی نمود.

شرکت بهبود صنعت با توجه به تجربه و تخصص خود در نگارش طرح های توجیهی در زمینه های مختلف صنعت گردشگری، می تواند ارائه دهنده اطلاعاتی جامع در خصوص میزان سرمایه گذاری، اشتغالزاریی درآمد زایی، سوددهی، مکان سنجی و ... در زمینه کلیه طرح های صنعت گردشگری در قالب طرح توجیهی فنی، اقتصادی و مالی گردشگری باشد.


زمینه دیگری که متخصصان ما اقدام به نگارش طرح های مختلف در آن نموده اند ، طرح های گردشگری و توریست است.

 

طرح های حوزه صنعت گردشگری از قبیل :
:: طرح توجیهی مجتمع های بین راهی
:: طرح توجیهی احداث تیرپارک
:: طرح توجیهی ایجاد اقامتگاه های بوم گردی
:: طرح توجیهی احداث هتل و مهمانسرا
:: طرح توجیهی مجتمع های فرهنگی و ورزشی
:: طرح توجیهی تالار جلسات و مراسم
:: طرح توجیهی ایجاد شهربازی و مجتمع های گردشگری
:: طرح توجیهی احداث پارک های بازی و آبی
:: طرح توجیهی برگزاری تورهای سیاحتی و زیاتی و خرید تجهیزات

 

نگارش یک طرح توجيهي خوب در صنعت توریست و گردشگری منوط به لحاظ موارد و نکاتی است که کارشناسان ما با تجربه و دانش تخصصی خود سعی در رعایت تمام و کمال آنرا در کلیه پروژه های توریستی و گردشگری می نمایند. در زیر برخی از این موارد را ذکر می کنیم:

:. بررسی رقبا خصوصا آنهایی که فاصله مکانی نزدیکتری به پروژه دارند

:. پیش بینی حجم توریست یا گردشگر در منطقه چرا که به نوعی معیار ظرفیت سنجی طرح خواهد بود

:. تشریح پتانسیل های گردشگری منطقه - این موضوع در تببین تعریف پروژه برای محل اجرا اهمیت بالایی دارد. خصوصا برای طرح های توجیهي اقامتگاه های بوم گردی، هتل ها و مهمانسراها، پارک ها و مجتمع های توریستی و گردشگری

:. برآورد مالی دقیق طرح شامل هزینه های ثابت سرمایه گذاری و در گردش براساس پیش بینی ظرفیت صورت گرفته در طرح گردشگری مدنظر

:. تحلیل سود و زیان پروژه براساس شاخص های مالی همچون نقطه سر به سر، نرخ بازگشت سرمایه گذاری و غیره

یک طرح توجیهی گردشگری و توریستی خوب علاوه برا اجرای مناسب به فراخور منطقه و پیش بینی های لازم در خصوص میزان مشتری بایستی توجیه مالی و سود آوری منطقی را نیز در پی داشته باشد. هر چند قالب پروژه ها در این حوزه براساس علاقه سرمایه گذاران بنا نهاده می شوند ولیکن عدم توجه به این موضوع در بلند مدت می تواند باعث دلسردی آنها شود.

مجموعه ما با تجربه قریب به دو دهه در نگارش طرح های توجیهي در حوزه های صنعت توریست گردشگری آمادگی خود برای همکاری با شما عزیزان را اعلام می دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید. در ادامه نیز برخی از نمونه طرح های ما در این حوزه را شاهد خواهید بود.

 

نمونه طرح های توجیهی گردشگری و توریست

در این بخش می توانید برخی از نمونه طرح های توجیهی گردشگری و توریست که توسط مجموعه ما در ایران صنعت نگارش شده است را مشاهده نمایید:

 

طرح های توجیهی گردشگری

طرح های گردشگری و توریست

نظرات مشتریان

افتخارات و مجوزهای ایران صنعت


  • 0
  • 0

گواهی ثبت اختراع ایران صنعت گواهی کارآفرین برتر ایران صنعت گواهی عضویت در انجمن مشاوران سرمایه گذاری و نظارت طرح ها ایران صنعت پروانه خدمات فنی و مهندسی ایران صنعت تندیس کارآفرین برتر ایران صنعت عضویت پارک علم و فناوری خراسان جنوبی نماد سرآمدی ایران صنعت

معرفی ایران صنعت

نگارش طرح توجیهی و انجام مطالعات امکان سنجی در حوزه های مختلف از قبیل: صنعت، کشاورزی و دامپروری، خدمات، گردشگری و توریست سلامت تخصص ایران صنعت بوده و از سال 1386 خدمات رسان سرمایه گذاران عزیز در این حوزه بوده ایم. ما در راستای کمک به سرمایه گذاران بخش فروشگاه دانلود طرح توجیهی آماده را راه اندازی نموده ایم تا با حداقل هزینه از پروژه های مختلف اطلاعات جامعی دریافت نمایند.

تلفن تماس: 05691011020
                 05632342065
همراه : 09012500867

ساعات پاسخگویی: هر روز از ساعت 8:30 تا 15:30 - بجز ایام تعطیل

ایمیل: isanat85[at]gmail.com

 ایران صنعت در لینکداین ایران صنعت در اینستاگرام  ایران صنعت در تلگرام