ایران صنعت - طرح توجیهی و مشاوره سرمایه گذاری

فروشگاه طرح توجیهی   فایل های من    سبد خرید

ایران صنعت - نگارش طرح توجیهی گردشگری

طرح توجیهی گردشگری

این مورد را ارزیابی کنید
(37 رای‌ها)

صنعت توریسم امروزه یكی از كانون‌های مهم جذب درآمد برای كشورها است و درآمد حاصل از آن، كشورهایی مانند تركیه را سرپا و آباد نگه می‌دارد پس نمی‌توان به سادگی از این درآمد چشم‌پوشی كرد به خصوص كه كشور ما نقاط بسیار جذابی برای گردشگران دارد و آب‌وهوای آن نیز بسیار مناسب است و تنها با كمی سلیقه و توجه می‌توان از این نعمت كه به وفور در گوشه‌وكنار این مرزوبوم وجود دارد، بهره‌های مناسب برد. مهم‌تر از جنبه درآمدزایی این صنعت، كشور ما نیاز دارد تا خود را به جهانیان بشناساند. با توسعه فعالیتهای جهانگردی زمینه برای ایجاد اشتغال فراهم می شود و این امر برای کشور هایی که با جمعیت جوان و متقاضی روبه رو هستند بسیار مفید است از هر ده نفر توریست که وارد کشور میزبان می شود یک فرصت شغلی ایجاد می گردد و در نتیجه صنعت گردشگری وسیله ای بسیار مناسب جهت اشتغالزایی و پویایی اقتصادی می باشد.

با توجه به شرایط اقلیمی، مذهبی و تاریخی بی نظیر یاران، کشور عزیزمان در جای جای خود از قابلیت جذب گردشگران داخلی و خارجی را برخوردار است و میتوان با استفاده از احداث فضاهای اقامتی، مجتمع های گردشگری تفریحی، اماکن ورزشی، هتل ها، سینما ها، مجتمع های بین راهی و ... اقدام به جذب گردشگران داخلی و خارجی و ایجاد اشتغال و درآمد زایی نمود.

شرکت بهبود صنعت با توجه به تجربه و تخصص خود در نگارش طرح های توجیهی در زمینه های مختلف صنعت گردشگری، می تواند ارائه دهنده اطلاعاتی جامع در خصوص میزان سرمایه گذاری، اشتغالزاریی درآمد زایی، سوددهی، مکان سنجی و ... در زمینه کلیه طرح های صنعت گردشگری در قالب طرح توجیهی فنی، اقتصادی و مالی گردشگری باشد.


زمینه دیگری که متخصصان ما اقدام به نگارش طرح های مختلف در آن نموده اند ، طرح های گردشگری و توریست است.

 

طرح های حوزه صنعت گردشگری از قبیل :
:: طرح توجیهی مجتمع های بین راهی
:: طرح توجیهی احداث تیرپارک
:: طرح توجیهی ایجاد اقامتگاه های بوم گردی
:: طرح توجیهی احداث هتل و مهمانسرا
:: طرح توجیهی مجتمع های فرهنگی و ورزشی
:: طرح توجیهی تالار جلسات و مراسم
:: طرح توجیهی ایجاد شهربازی و مجتمع های گردشگری
:: طرح توجیهی احداث پارک های بازی و آبی
:: طرح توجیهی برگزاری تورهای سیاحتی و زیاتی و خرید تجهیزات

 

نمونه طرح های توجیهی گردشگری و توریست

در این بخش می توانید برخی از نمونه طرح های توجیهی گردشگری و توریست که توسط مجموعه ما در ایران صنعت نگارش شده است را مشاهده نمایید:

 

طرح های توجیهی گردشگری

طرح های گردشگری و توریست

افتخارات و مجوزهای ایران صنعت


  • 0
  • 0

گواهی ثبت اختراع ایران صنعت گواهی کارآفرین برتر ایران صنعت گواهی عضویت در انجمن مشاوران سرمایه گذاری و نظارت طرح ها ایران صنعت پروانه خدمات فنی و مهندسی ایران صنعت تندیس کارآفرین برتر ایران صنعت عضویت پارک علم و فناوری خراسان جنوبی نماد سرآمدی ایران صنعت

معرفی ایران صنعت

نگارش طرح توجیهی و انجام مطالعات امکان سنجی در حوزه های مختلف از قبیل: صنعت، کشاورزی و دامپروری، خدمات، گردشگری و توریست سلامت تخصص ایران صنعت بوده و از سال 1386 خدمات رسان سرمایه گذاران عزیز در این حوزه بوده ایم.

 

تلفن تماس: 05632420200
همراه : 09393623135

ایمیل: isanat85[at]gmail.com