ايران صنعت - طرح توجيهي و مشاوره سرمايه گذاري

فروشگاه طرح توجیهی فایل های منسبد خرید

ایران صنعت - دانلود نمونه طرح توجیهی

سفارش طرح توجیهی
طرح های توجیهی صنعتی
طرح های توجیهی کشاورزی و کشت و صنعت
طرح های توجیهی دامپروری و مزارع پرورش ماهی و طیور
طرح های توجیهی خدماتی و کسب و کار های کوچک
طرح های توجیهی گردشگری و توریسم - احداث هتل و پارک و ...
comfar طرح توجیهی کامفار
مشخصات طرح های توجیهی - استاندارد طرح های توجیهی

پکیج های طرح توجیهی

 • پکیج طرح های توجیهی صنایع ساختمانی
  پکیج طرح های توجیهی صنایع ساختمانی
  قیمت 80000 تومان
  گسترش کار نگارش طرح توجیهی انجام…
 • پکیج طرح های توجیهی صنایع خودرو  
  پکیج طرح های توجیهی صنایع خودرو
  قیمت 90000 تومان
  یکی از مهمترین صنایع موجود در…
 • پکیج طرح های توجیهی صنایع فلزی و ماشین ابزار  
  پکیج طرح های توجیهی صنایع فلزی
  قیمت 90000 تومان
  زمینه های بکر معادن در کشور ما…
 • پکیج طرح های توجیهی صنایع چوب و سلولوزی  
  پکیج طرح های توجیهی صنایع چوب و سلولوزی
  قیمت 50000 تومان
  طی این سال ها…
همه پکیج ها ...
یکشنبه, 16 دی 1397 ساعت 11:41

طرح توجیهی احداث گلخانه توت فرنگی

نوشته شده توسط 
طرح توجیهی احداث گلخانه توت فرنگی طرح توجیهی احداث گلخانه توت فرنگی

در طرح توجیهی احداث گلخانه توت فرنگی سعی شده است تا با معرفی این صنعت اطلاعات بیشتری در زمینه این طرح، میزان سرمایه گذاری، سودآوری، تسهیلات اعطایی و نرخ های بازده سرمایه گذاری آن ارائه شده و آن را به عنوان یک فرصت سرمایه گذاری مناسب بررسی نماییم، امیدوارم این اطلاعات مفید فایده باشد و تا پایان مطلب همراه ایران صنعت باشید.

 

معرفی طرح توجهی احداث گلخانه توت فرنگی

توت‌فرنگی میوه‌ای نسبتاً جدید است که تا ۲۵۰–۳۰۰ سال قبل به این شکل امروزی وجود نداشت و بیشتر موارد استفاده دارویی داشته‌است. در قرن چهاردهم در فرانسه توت فرنگی‌های وحشی از جنگل به زمین زراعتی منتقل شد و از آن به عنوان یک گیاه اهلی استفاده گردید. در جنگلهای شمال ایران توت فرنگی وحشی به‌طور فراوان در فصل تابستان یافت می‌شود. به‌نظر می‌رسد که اولین رقم اصلاح شده در زمان صدارت اتابک اعظم از فرانسه به ایران آمد و به نام اتابکی خوانده شد.

 توت فرنگی، که به عنوان ملکه میوه ها در آسیا شناخته می شود، میوه ای سرشار از ویتامین ها، مواد مغذی بود و خواص و فواید درمانی زیادی دارد. توت فرنگی میوه ای محبوب بوده و حاوی مقادیر زیادی آنتی اکسیدان، فیبر و ویتامین می باشد.

این میوه مغذی و پرفایده چربی خوب خون را افزایش داده، فشارخون را پایین می آورد و به شما برای محافظت در برابر سرطان کمک می نماید. این میوه جزو 20 میوه پر از آنتی اکسیدان بوده و منبعی خوب برای تامین پتاسیم و کلسیم می باشد. فقط 8 عدد توت فرنگی، ویتامین C ای بیشتر از 1 پرتقال دارند.

توت فرنگی گیاهی از خانواده گل سرخ است که با ظاهری خوشرنگ و کیفیتی خوش عطر از لذیذترین انواع توت ها محسوب می شودگل های توت فرنگی سفید رنگ و قسمت خوراکی ان در واقع نهج گل ان است که به تدریج بزرگ و به عنوان میوه مصرف می شود توت فرنگی به صورت خودرو در مراتع و جنگل ها وجود دارد و در کشور به وفور در نواحی شمال می روید.

هم اکنون توت فرنگی در مزارع روباز و گلخانه پرورش می یابد. ارقام توت فرنگی به گروه ارقام بهاره یعنی بوته هایی که در سال یک بار و ارقام چهار فصل که در سال بیش از یک بار میوه می دهد تقسیم می شود.ارقام چهار فصل بسیار قوی رشد و خزنده  است  و از اواخر اردیبهشت تا اواخر تابستان و گاهی اوایل پاییز میوه می دهد.

خاک مناسب برای رشد بوته های توت فرنگی خاک سبک است و میزان اهک موجود در ان نباید از حد مجاز بیشتر باشد در غیر این صورت برگهای بوته این میوه زرد می شود.از لحاظ اب و هوا در شرایط مرطوب و نسبتا گرم محصول دهی مناسبی خواهد داشت و باید اب کافی در اختیار گیاه توت فرنگی قرار گیرد.این میوه در ارتفاع 400 تا 800 متری از سطح دریا می تواند رشد مناسبی داشته باشد.

این گیاه می تواند بدون پوشش کاه و کلش دمای تا پنج درجه زیر صفر را تحمل کند اما با پوشش ویژه تا هیجده درجه زیر صفر هم به راحتی به حیات خود ادامه می دهد.از انجا که ریشه های توت فرنگی در سطح خاک و تا عمق 15 تا 20 سانتی متری رشد می کند به کم ابی حساس است.

در کشت گلخانه ای سنتی که معمول است بوته های توت فرنگی در گلدان  کاشته می شوند و در خاک هایی که ریشه گیاهی دارند و از پوسته نارگیل تولید می شوند  رشد می کنند.

از هر بوته 700 تا800 گرم محصول وبا میانگین وزن هر توت10 تا 15 گرم برداشت می شود.

 

طرح توجیهی کشت و فرآوری توت فرنگی

 

شرایط نگهداری از توت فرنگی

نگهداری توت فرنگی در مکان مناسب با دمای مناسب مهمترین شرط حفظ کیفیت و تازگی این محصول است.برای اینکه توت فرنگی با ظاهری زیبا بدون  له شدگی و ضربه خوردگی به بازار عرضه شود باید در چیدن ان دقت کافی شود.

میوه توت فرنگی باید با ظرافت و دقت خاصی با سه انگشت به ارامی از بوته چیده شود و بدون وارد اوردن هر گونه فشار در ظرف قرار گیرد و پس از بسته شدن در ظرف  ان را در یخچال با دمای یک تا دو درجه سانتی گراد نگهداری شود.از انجا که زنبورها در گرده افشانی نقش موثری دارند این کار سبب می شود گل ها به خوبی بارور شود و میوه ای خوش ترکیب با طعم و مزه مطلوبی  تولید خواهد شد.

از دیرباز همه قسمت های این میوه مصرف دارویی دارد به طور مثال از برگ و ریشه ان داروی (( تانن )) که برای درمان بیماریهای روده ای مفید و ضد اسهال است به دست می اوردند.

توت فرنگی منبع سرشار فیبر  و در هضم غذا و جذب ان و تنظیم سوخت و ساز بدن مفید است.

این میوه از ویتامین ث غنی است انتی اکسیدان از دیگر املاح موجود در توت فرنگی می باشدکه عامل ضد سرطانی ان شناخته شده است .توت فرنگی فاقد چربی اشباع شده است و کالری کمی دارد به طوری که 8 عدد از این میوه حاوی 50 کالری است.دریافت روزانه یک واحد از این میوه که معادل 8 عدد توت فرنگی است فشار خون بالا را کاهش می دهد و از گرفتگی عروق نیز جلوگیری می کند.

مصرف این میوه سبب سلامت و شادابی پوست می شود .

توت فرنگی اهن و کلسیم فراوانی دارد به همین علت در درمان بیماری کم خونی مفید است و به استحکام استخوان ها و دندان ها کمک می کند.

در این میوه ویتامین ب به اندازه کافی وجود دارد بنابر این در کاهش اضطراب و عصبانیت موثر است.

جهت آشنایی و کسب اطلاعات در خصوص کشت و پرورش توت فرنگی روی لینک کلیک کنید.

 

کدآیسیک طرح احداث گلخانه توت فرنگی

کد ایسیک توت فرنگی (کشاورزی) 0113512314کد تعرفه گمرکی 08101000برای هر تن

بیان شده است

شماره استاندارد برای عملیات خوب کشاورزی ایران (ایران گپ)-توت فرنگی   16543وشماره استاندارد برای  توت فرنگی238میباشد.

 

بررسی مالی طرح توجیهی احداث گلخانه توت فرنگی

 

عنوان فعالیت           احداث گلخانه هیدروپونیک توت فرنگی

ظرفیت                     82000 کیلوگرم در سال

اشتغال طرح                 6 نفر          

سرمایه ثابت طرح           6,550 میلیون ریال

سرمایه گذاری کل طرح    6,884 میلیون ریال

میزان زمین طرح              2,500  متر مربع

میزان زمین بنا                  1656 متر

 نقطه سربه سر جاری         41 %

مدت برگشت سرمایه        3.1 سال

نرخ بازدهی سرمایه           28%

 

شرکت بهبود صنعت آمادگی خود جهت تهیه طرح توجیهی احداث گلخانه توت فرنگی اعلام می دارد

 هم اکنون سفارش طرح توجیهی احداث گلخانه توت فرنگی را به ما بدهید

استفاده از کلیه مطالب این سایت برای عموم آزاد می باشد، فقط در راستای حفظ زحمات تیم تولید محتوی ما خواهشمندیم در صورت برداشت از این محتوی لینک ما را درج نمایید. باسپاس

بازدید 5403 بار

نگارش طرح توجیهی بروز

سلام دوست عزیز، با تشکر از بازدید شما از وب سایت ایران صنعت، حضور گرانقدر شما اعلام میداریم که کارشناسان ما آماده هستند تا این طرح های توجیهی را به صورت بروز مطابق استانداردهای بانکی و براساس اعداد و ارقام واقعی حال حاضر برایتان آماده نمایند. جهت هماهنگی در این خصوص با ما تماس بگیرید.

نگارش طرح توجیهی، انجام مطالعات امکان سنجی و بازار تخصص ماست.

دانلود جدیدترین طرح های توجیهی آماده

طرح توجیهی تولید مصنوعات فلزی

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل تولید مصنوعات فلزی سال نگارش: 89 تعداد صفحه: 45 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود. فرمت فایل ...
0 تعداد فروش
ریال 1,500,000
جزئیات خرید

طرح توجیهی راه اندازی هایپرمارکت و بازارچه

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل راه اندازی هایپر مارکت و بازارچه  سال نگارش: 95 تعداد صفحه: 70 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد ...
3 تعداد فروش
ریال 1,400,000

طرح توجیهی تولید دوغ

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل تولید دوغ  سال نگارش: 93 تعداد صفحه: 46 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود. فرمت فایل: docx(ق ...
1 تعداد فروش
ریال 1,200,000

طرح توجیهی تولید و بسته بندی آب زرشک و بسته بندی آلو، عناب و زعفران

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل تولید و بسته بندی آب زرشک و بسته بندی آلو، عناب و زعفران سال نگارش: 97 تعداد صفحه: 86 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، ...
0 تعداد فروش
ریال 1,400,000
طرح توجیهی تولید مصنوعات فلزی
طرح توجیهی راه اندازی هایپرمارکت و بازارچه
طرح توجیهی تولید دوغ
طرح توجیهی تولید و بسته بندی آب زرشک و بسته بندی آلو، عناب و زعفران

نظرات مشتریان

افتخارات و مجوزهای ایران صنعت


 • 0
 • 0

گواهی ثبت اختراع ایران صنعت گواهی کارآفرین برتر ایران صنعت گواهی عضویت در انجمن مشاوران سرمایه گذاری و نظارت طرح ها ایران صنعت پروانه خدمات فنی و مهندسی ایران صنعت تندیس کارآفرین برتر ایران صنعت عضویت پارک علم و فناوری خراسان جنوبی نماد سرآمدی ایران صنعت

معرفی ایران صنعت

نگارش طرح توجیهی و انجام مطالعات امکان سنجی در حوزه های مختلف از قبیل: صنعت، کشاورزی و دامپروری، خدمات، گردشگری و توریست سلامت تخصص ایران صنعت بوده و از سال 1386 خدمات رسان سرمایه گذاران عزیز در این حوزه بوده ایم. ما در راستای کمک به سرمایه گذاران بخش فروشگاه دانلود طرح توجیهی آماده را راه اندازی نموده ایم تا با حداقل هزینه از پروژه های مختلف اطلاعات جامعی دریافت نمایند.

تلفن تماس: 05691011020
                 05632342065
همراه : 09012500867

ساعات پاسخگویی: هر روز از ساعت 8:30 تا 15:30 - بجز ایام تعطیل

ایمیل: isanat85[at]gmail.com

 ایران صنعت در لینکداین ایران صنعت در اینستاگرام  ایران صنعت در تلگرام