ايران صنعت - طرح توجيهي و مشاوره سرمايه گذاري

فروشگاه طرح توجیهی فایل های منسبد خرید

ایران صنعت - دانلود نمونه طرح توجیهی

سفارش طرح توجیهی
طرح های توجیهی صنعتی
طرح های توجیهی کشاورزی و کشت و صنعت
طرح های توجیهی دامپروری و مزارع پرورش ماهی و طیور
طرح های توجیهی خدماتی و کسب و کار های کوچک
طرح های توجیهی گردشگری و توریسم - احداث هتل و پارک و ...
comfar طرح توجیهی کامفار
مشخصات طرح های توجیهی - استاندارد طرح های توجیهی

پکیج های طرح توجیهی

 • پکیج طرح های توجیهی صنایع ساختمانی
  قیمت 80000 تومان
  گسترش کار نگارش طرح توجیهی انجام…
 •  
  پکیج طرح های توجیهی صنایع خودرو
  قیمت 90000 تومان
  یکی از مهمترین صنایع موجود در…
 •  
  پکیج طرح های توجیهی صنایع فلزی
  قیمت 90000 تومان
  زمینه های بکر معادن در کشور ما…
 •  
  پکیج طرح های توجیهی صنایع چوب و سلولوزی
  قیمت 50000 تومان
  طی این سال ها…
همه پکیج ها ...
×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 45
پنج شنبه, 05 فروردين 1400 12:00

طرح توجیهی پرورش تمساح

نوشته شده توسط

مقاله‌ی پیش‌رو، طرح توجیهی پرورش تمساح می‌باشد. تمساح ها جانورانی دوزیست هستند که هر بار نامشان را می شنویم، چیزی جز خطرناک بودن و چهره ی ترسناک آن ها در ذهنمان ظهور نمی کند. در این مقاله، تمام آن‌چه برای ورود به این کسب و کار لازم است بدانیم، بیان شده است.

کروکودیل یا تمساح بر طبق طرح توجیهی پرورش تمساح

کروکودیل یا تمساح جانداری خشن، بزرگ و ترسناک و گوشت خوار است. متوسط 60 الی 70 سال عمر می کند. و سالی دو بار تخم گذاری می کند.
این حیوان در دسته ی خزندگان است. گرچه بسیار ترسناک و خطرناک است اما فواید فراوانی برای انسان دارد که او را علاقه مند به راه اندازی پرورش کروکودیل نموده است. فعالان محیط زیست نیز با فراهم آوری شرایط و امکانات مناسب زندگی، به عدم انقراض و زنده ماندن و بقای نسل تمساح ها و کروکودیل ها کمک می کنند.

تمساح در حقیقت بزرگ ترین دوزیست خزنده روی کره ی زمین می باشد که در تمامی مناطق گرمسیری کره ی زمین از جمله آفریقا، آسیا و آمریکا و استرالیا، مشاهده می شود.

نکات و خصیصه های جذاب تمساح بر طبق طرح توجیهی پرورش تمساح

1- تمساح‌ها با وجود داشتن ۲۴ دندان تیز و ترسناک، غذا را نمی جوند بلکه آن را می بلعند. خیلی کم دیده شده که غذا را خرد کنند. آنها فقط برای اینکه غذا را در دهان خود نگه دارند از دندان هایشان استفاده می کنند. جالب است بدانید این حیوانات قادر به خوردن و هضم سنگ نیز می باشند.

۲- دم تمساح‌ها با ین که در خشکی هیچ کاربردی ندارد ولی تمساح‌ها با استفاده از دم قوی خود می توانند با سرعت ۴۰ کیلومتر در ساعت شنا کنند. آنها حتی می توانند حدود ۳ ساعت به صورت قائم روی این عضو بدن خود بایستند.

۳- قلب تمساح‌ها بزرگ می باشد ولی فعالیت های این حیوان هیچ تأثیری بر قلب او نداشته و می تواند چندین ساعت زیر آب بماند.

۴- تمساح چون غدد مولد عرق ندارد در گرمای تابستان با باز نگه داشتن دهان خود، بدنش را  خنک نگه می دارد.

۵- تنها علامتی که می توان تمساح و کروکودیل را از هم تشخیص داد از شکل دندان ها و آرواره های آنهاست. آرواره تمساح‌ها عریض‌تر و U شکل بوده در حالی که پوزه کروکودیل به شکل V است.

۶- شاید برایتان جالب باشد که به علت این که عضله‌هایی که به باز نگه داشتن دهان تمساح کمک می‌کنند در حالت بسته بودن دهان، بسیار ضعیف می باشند؛ شما می توانید تنها با دست تان دهان او را بسته نگه دارید.

۷- نوزادان تمساح قبل از تولد قادرند از خود صدا ایجاد کنند و شاید به این وسیله باهم ارتباط برقرار می کنند. متأسفانه ۹۰ درصد از نوزادان قبل از اینکه چشم به دنیا بگشایند، طعمه حیواناتی همانند کفتار، شیر، ببر و… می‌شوند.

۸- چون زبان تمساح چسبیده به سقف دهان این حیوان بوده، او قادر نیست زبان خود را بیرون بیاورد. جالب بود، نه؟

۹- تمساح‌ها بینایی فوق العاده ای در شب دارند و اگر چشم هایشان را ببندند شما نمی توانید آنها را در شب ببینید.

۱۰- امکان تشخیص جنسیت تمساح‌ها از روی دمای تخم آنها قبل از تولد وجود دارد. دمای ۳۱٫۵ درجه سانتی گراد تخم نشان دهنده جنسیت نر و کمتر یا بیشتر از این دمای تخم، نشان دهنده جنسیت ماده این حیوان می باشد.

انواع کروکودیل یا تمساح بر طبق طرح توجیهی پرورش تمساح

آلیگاتورها کروکودیل ها گاویال ها

صنعت پرورش تمساح در کل دنیا، بسیار تازه و نوظهور است. چون دیر بازده است، کم تر کسی وارد این حرفه شده. اما در کشور ما، ایران، نیز استارت این حرفه توسط بانویی به نام مژگان روستایی در سال 86 در قشم، زده شد.

کاربردهای تمساح های پرورش داده شده بر طبق طرح توجیهی پرورش تمساح

گوشت کروکودیل در اسلام، حرام است اما برای صادرات به کشورهایی نظیر چین و مالزی، و حتی آمریکا، بازار خوبی دارد. گوشت کروکودیل برای بیماری های پوستی، قلب، آسم، دیابت، کلسترول، سرما خوردگی عضله سازی تقویت سیستم ایمنی کم خونی استحکام استخوان ها خون کروکدیل برای درمان ایدز پوست کروکودیل برای تهیه ی لباس، کیف، کفش، کمربند و ... زنده کروکودیل برای باغ وحش ها و آزمایشگاه های تحقیقاتی

پرورش کروکودیل یا تمساح بر طبق طرح توجیهی پرورش تمساح

چرخه تمام اسارت چرخه نیمه اسارت

از زمانی که یک تخم تمساح را در اختیار دارید، تقریبا 3 ماه طول می کشد تا یک نوزاد تمساح داشته باشید. و در 2 تا 3 سالگی، تمساح شما بالغ خواهد شد و می تواند خودش، تخم گذار باشد.

شرایط پرورش کروکودیل یا تمساح بر طبق طرح توجیهی پرورش تمساح

آب و هوا گرم و بالای 20 درجه نزدیک به منابع تأمین کننده خوراک تمساح فراهم نمودن محیط آب و خشکی به دلیل نیمه آبزی بودن تمساح ها فراهم نمودن سالن های سرپوشیده برای نوزادان تمساح 

خواندن 3930 دفعه

نگارش طرح توجیهی بروز

سلام دوست عزیز، با تشکر از بازدید شما از وب سایت ایران صنعت، حضور گرانقدر شما اعلام میداریم که کارشناسان ما آماده هستند تا این طرح های توجیهی را به صورت بروز مطابق استانداردهای بانکی و براساس اعداد و ارقام واقعی حال حاضر برایتان آماده نمایند. جهت هماهنگی در این خصوص با ما تماس بگیرید.

نگارش طرح توجیهی، انجام مطالعات امکان سنجی و بازار تخصص ماست.

دانلود جدیدترین طرح های توجیهی آماده

طرح توجیهی احداث فروشگاه های زنجیره ای عرضه محصولات خوشه طیور

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل احداث فروشگاه های زنجیره ای عرضه محصولات خوشه طیور  سال نگارش: 96 تعداد صفحه: 46 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل ...
0 تعداد فروش
ریال 2,400,000
جزئیات خرید

طرح توجیهی تولید سموم دفع آفات

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل تولید سموم دفع آفات  سال نگارش: 92 تعداد صفحه: 47 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود. فرمت فا ...
4 تعداد فروش
ریال 1,500,000

طرح توجیهی تولید قند (کله و شکسته)

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل تولید قند بصورت کله و شکسته سال نگارش: 92 تعداد صفحه: 58 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود. ...
4 تعداد فروش
ریال 1,600,000

طرح توجیهی بسته بندی حبوبات

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل بسته بندی حبوبات  سال نگارش: 92 تعداد صفحه: 37 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود. فرمت فایل: ...
2 تعداد فروش
ریال 1,500,000
طرح توجیهی احداث فروشگاه های زنجیره ای عرضه محصولات خوشه طیور
طرح توجیهی تولید سموم دفع آفات
طرح توجیهی تولید قند (کله و شکسته)
طرح توجیهی بسته بندی حبوبات

نظرات مشتریان

 • 0
 • 0

افتخارات و مجوزهای ایران صنعت


گواهی ثبت اختراع ایران صنعت گواهی کارآفرین برتر ایران صنعت گواهی عضویت در انجمن مشاوران سرمایه گذاری و نظارت طرح ها ایران صنعت پروانه خدمات فنی و مهندسی ایران صنعت تندیس کارآفرین برتر ایران صنعت عضویت پارک علم و فناوری خراسان جنوبی نماد سرآمدی ایران صنعت

معرفی ایران صنعت

نگارش طرح توجیهی و انجام مطالعات امکان سنجی در حوزه های مختلف از قبیل: صنعت، کشاورزی و دامپروری، خدمات، گردشگری و توریست سلامت تخصص ایران صنعت بوده و از سال 1386 خدمات رسان سرمایه گذاران عزیز در این حوزه بوده ایم. ما در راستای کمک به سرمایه گذاران بخش فروشگاه دانلود طرح توجیهی آماده را راه اندازی نموده ایم تا با حداقل هزینه از پروژه های مختلف اطلاعات جامعی دریافت نمایند.

تلفن تماس: 05691011020
                 05632255578
همراه : 09393623135

ساعات پاسخگویی: هر روز از ساعت 8:30 تا 15:30 - بجز ایام تعطیل

ایمیل: isanat85[at]gmail.com

 ایران صنعت در لینکداین ایران صنعت در اینستاگرام  ایران صنعت در تلگرام