ايران صنعت - طرح توجيهي و مشاوره سرمايه گذاري

فروشگاه طرح توجیهی فایل های منسبد خرید

ایران صنعت - دانلود نمونه طرح توجیهی

سفارش طرح توجیهی
طرح های توجیهی صنعتی
طرح های توجیهی کشاورزی و کشت و صنعت
طرح های توجیهی دامپروری و مزارع پرورش ماهی و طیور
طرح های توجیهی خدماتی و کسب و کار های کوچک
طرح های توجیهی گردشگری و توریسم - احداث هتل و پارک و ...
comfar طرح توجیهی کامفار
مشخصات طرح های توجیهی - استاندارد طرح های توجیهی

پکیج های طرح توجیهی

 • پکیج طرح های توجیهی صنایع ساختمانی
  پکیج طرح های توجیهی صنایع ساختمانی
  قیمت 80000 تومان
  گسترش کار نگارش طرح توجیهی انجام…
 • پکیج طرح های توجیهی صنایع خودرو  
  پکیج طرح های توجیهی صنایع خودرو
  قیمت 90000 تومان
  یکی از مهمترین صنایع موجود در…
 • پکیج طرح های توجیهی صنایع فلزی و ماشین ابزار  
  پکیج طرح های توجیهی صنایع فلزی
  قیمت 90000 تومان
  زمینه های بکر معادن در کشور ما…
 • پکیج طرح های توجیهی صنایع چوب و سلولوزی  
  پکیج طرح های توجیهی صنایع چوب و سلولوزی
  قیمت 50000 تومان
  طی این سال ها…
همه پکیج ها ...
دوشنبه, 10 تیر 1392 ساعت 12:10

استفاده از نانو ذرات مغناطیسی در شناسایی زودهنگام سرطان

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 یک شرکت آمریکایی با توسعه فناوری موسوم به NanoMagnetic RelaxometryTM و ثبت پتنت آن، گام‌های مهمی برای شناسایی زودهنگام سرطان برداشته است. در این فناوری از نانوذرات مغناطیسی برای تشخیص سلول‌های سرطانی استفاده می‌شود.

شرکت سنیور ساینتیفیک (Senior Scientific) اعلام کرد اخیرا موفق به ثبت پتنتی تحت عنوان Detection, measurement, and imaging of cells such as cancer and other biologic substances using targeted nanoparticles and magnetic properties thereof با شماره 8447379 در اداره ثبت پتنت آمریکا شده است. شرکت Senior Scientific از شرکت‌های اقماری Manhattan Scientifics است.

ManhattanScientifics در نیومکزیکو واقع بوده و روی انتقال فناوری و تجاری‌سازی در بخش نانوپزشکی متمرکز است. این شرکت فعالیت‌های عمده‌ای در بخش شناسایی زودهنگام سرطان انجام داده است که نتیجه این فعالیت‌های ثبت پتنت‌های مختلفی بوده است. در حال حاضر Manhattan Scientifics روی ساخت سوپرآلیاژ‌ها و محصولات بسیار سبک کار می‌کند.

پتنتی که اخیرا این شرکت به ثبت رسانده مربوط به شناسایی مواد زیستی نظیر سلول‌های سرطانی و اندازه‌گیری آنها می‌شود. این روش‌ قابل استفاده برای انسان بوده و بی‌نیاز از تابش‌های مخرب و مضر است. با این روش‌ وجود سلول‌های سرطانی را خیلی سریع‌تر از روش‌های رایج می‌توان شناسایی کرد.

این فناوری در نتیجه فعالیت‌های ادوارد فلاین است که منجر به تولید محصولی موسوم به NanoMagnetic RelaxometryTM شده بود. ثبت این پتنت در ادامه توسعه فناوری ارائه شده توسط ادوارد فلاین بوده و تاکیدی بر پیشرو بودن ایده اولیه فلاین برای تولید این محصول دارد.

جرالد گراف مدیر شرکت Senior Scientificمی‌گوید ما در حال حرکت در مسیری هستیم که در نهایت به تجاری‌سازی فناوری فلاین می‌شود. این پتنت نیز یک گام مهم دیگر در مسیر حفظ مالکیت‌های معنوی شرکت ما بوده و از ارزش‌های تجاری یافته‌های ما محافظت می‌کند. من از این که می‌بینم کار ما در حال نزدیک شدن به بازار است خوشحالم، همچنین بسیار خرسندم از این که دستاوردهای ما با ثبت این پتنت حفظ می‌شود.

شرکت Senior Scientificمدت‌هاست در حال همکاری با بخش علوم سلامت دانشگاه نیومکزیکو بوده و با آزمایشگاه ملی ساندیا نیز همکاری دارد. این شرکت روی حوزه‌هایی نظیر تصویربرداری مولکولی و نانوزیست‌فناوری کار می‌کند، هدف اصلی از فعالیت در این بخش ارائه روش‌هایی برای شناسایی زودهنگام سرطان و دیگر بیماری‌ها است. این شرکت یکی از پیشروان فناوری رلکسومتری نانومغناطیسی است. در این فناوری از نانوذرات مغناطیسی برای هدف‌گیری سلول‌های سرطانی استفاده می‌شود. در این روش سلول‌های سرطانی با استفاده از نانوذرات مغناطیسی برچسب‌زنی می‌شوند و با استفاده از حسگرهای پیچیده مغناطیسی شناسایی می‌شوند.

منبع: ستاد ویژه توسعه فناوری نانو

بازدید 8950 بار آخرین ویرایش در دوشنبه, 10 تیر 1392 ساعت 12:12

نگارش طرح توجیهی بروز

سلام دوست عزیز، با تشکر از بازدید شما از وب سایت ایران صنعت، حضور گرانقدر شما اعلام میداریم که کارشناسان ما آماده هستند تا این طرح های توجیهی را به صورت بروز مطابق استانداردهای بانکی و براساس اعداد و ارقام واقعی حال حاضر برایتان آماده نمایند. جهت هماهنگی در این خصوص با ما تماس بگیرید.

نگارش طرح توجیهی، انجام مطالعات امکان سنجی و بازار تخصص ماست.

دانلود جدیدترین طرح های توجیهی آماده

طرح توجیهی تولید آبمیوه

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل تولید انواع آبمیوه  سال نگارش: 94 تعداد صفحه: 76 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود. فرمت فای ...
1 تعداد فروش
ریال 1,600,000
جزئیات خرید

طرح توجیهی احداث مجتمع تجاری- خدماتی

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل مجتمع تلفیقی (دندانپزشکی، سینما، واحد های تجاری) سال نگارش: 92 تعداد صفحه: 57 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قاب ...
6 تعداد فروش
ریال 1,000,000

طرح توجیهی تولید میلگرد

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل نورد میلگرد از شمش یا بیلت سال نگارش: 96 تعداد صفحه: 40 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود. ف ...
1 تعداد فروش
ریال 1,300,000

طرح توجیهی پرورش شتر و نخل

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل پرورش شتر و نخل  سال نگارش: 87 تعداد صفحه: 117 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود. فرمت فایل: ...
0 تعداد فروش
ریال 2,000,000
طرح توجیهی تولید آبمیوه
طرح توجیهی احداث مجتمع تجاری- خدماتی
طرح توجیهی تولید میلگرد
طرح توجیهی پرورش شتر و نخل

نظرات مشتریان

افتخارات و مجوزهای ایران صنعت


 • 0
 • 0

گواهی ثبت اختراع ایران صنعت گواهی کارآفرین برتر ایران صنعت گواهی عضویت در انجمن مشاوران سرمایه گذاری و نظارت طرح ها ایران صنعت پروانه خدمات فنی و مهندسی ایران صنعت تندیس کارآفرین برتر ایران صنعت عضویت پارک علم و فناوری خراسان جنوبی نماد سرآمدی ایران صنعت

معرفی ایران صنعت

نگارش طرح توجیهی و انجام مطالعات امکان سنجی در حوزه های مختلف از قبیل: صنعت، کشاورزی و دامپروری، خدمات، گردشگری و توریست سلامت تخصص ایران صنعت بوده و از سال 1386 خدمات رسان سرمایه گذاران عزیز در این حوزه بوده ایم. ما در راستای کمک به سرمایه گذاران بخش فروشگاه دانلود طرح توجیهی آماده را راه اندازی نموده ایم تا با حداقل هزینه از پروژه های مختلف اطلاعات جامعی دریافت نمایند.

تلفن تماس: 05691011020
                 05632342065
همراه : 09012500867

ساعات پاسخگویی: هر روز از ساعت 8:30 تا 15:30 - بجز ایام تعطیل

ایمیل: isanat85[at]gmail.com

 ایران صنعت در لینکداین ایران صنعت در اینستاگرام  ایران صنعت در تلگرام