ايران صنعت - طرح توجيهي و مشاوره سرمايه گذاري

فروشگاه طرح توجیهی فایل های منسبد خرید

ایران صنعت - دانلود نمونه طرح توجیهی

سفارش طرح توجیهی
طرح های توجیهی صنعتی
طرح های توجیهی کشاورزی و کشت و صنعت
طرح های توجیهی دامپروری و مزارع پرورش ماهی و طیور
طرح های توجیهی خدماتی و کسب و کار های کوچک
طرح های توجیهی گردشگری و توریسم - احداث هتل و پارک و ...
comfar طرح توجیهی کامفار
مشخصات طرح های توجیهی - استاندارد طرح های توجیهی

پکیج های طرح توجیهی

 • پکیج طرح های توجیهی صنایع ساختمانی
  پکیج طرح های توجیهی صنایع ساختمانی
  قیمت 80000 تومان
  گسترش کار نگارش طرح توجیهی انجام…
 • پکیج طرح های توجیهی صنایع خودرو  
  پکیج طرح های توجیهی صنایع خودرو
  قیمت 90000 تومان
  یکی از مهمترین صنایع موجود در…
 • پکیج طرح های توجیهی صنایع فلزی و ماشین ابزار  
  پکیج طرح های توجیهی صنایع فلزی
  قیمت 90000 تومان
  زمینه های بکر معادن در کشور ما…
 • پکیج طرح های توجیهی صنایع چوب و سلولوزی  
  پکیج طرح های توجیهی صنایع چوب و سلولوزی
  قیمت 50000 تومان
  طی این سال ها…
همه پکیج ها ...
شنبه, 27 ارديبهشت 1393 ساعت 10:30

طرح توجیهی تولید سرکه,شیره و آب انگور

نوشته شده توسط 

هدف از ارائه طرح توجیهی تولید سرکه,شیره و آب انگور معرفی آن به عنوان یک فرصت سرمایه گذاری است که در این مطلب به معرفی آن می پردازیم.

انگور جزء میوه های دانه ریز می باشد که به دلیل داشتن ارزش غذایی املاح و کالری فراوان از اهمیت و ارزش زیادی برخوردار بوده و جایگاه ویژه ای در صادرات غیر نفتی کشور دارد.

هدف اصلی از این طرح احداث یک واحد مجتمع صنعتی با محوریت تبدیل انگور به محصولات دیگر می باشد .

 لذا در این طرح سه محصول اصلی به عنوان هدف تولید مد نظر قرار دارند:

 1. شیره انگور
 2. آب انگور
 3. سرکه

انگور ميوه‌اي است بهشتي كه شامل ويتامين‌هاي آ، ب، و ث مي‌باشد هم چنين داراي مقداري منيزيم، كلسيم، آهن،‌ فسفر، پتاسيم و آلبومين است‌. امروزه در طب درمان‌هاي طبيعي (نتروپت), از رژيم‌هاي مختلف انگور استفاده مي‌كنند. همچنين اين ميوه را براي درمان بيماري‌هاي يبوست،‌ عوارض رماتيسم، كم‌خوني و حتي پيشگيري از سرطان  سودمند مي‌دانند‌.

 

کد آیسیک و شماره تعرفه گمرکی محصول

کد آیسیک این محصول مطابق طبقه بندي وزارت صنایع و معادن به شرح جدول زیر است.

نام محصول

کد آیسیک

شماره تعرفه گمرکی

شیره انگور

1513512489

13021900

آب انگور

151131756

220430

سرکه

154924515

22090000

 

بررسی استانداردهای مرتبط با محصول

در خصوص استاندارد هاي مربوط به محصول در جدول زیر آورده شد است.

شماره استاندارد

موضوع

سال چاپ

14725

شیره انگور- ویژگی ها و روشهای آزمون

1390

1634

آب انگور -ویژگی ها

1389

2615

آب انگور تغلیظ شده-ویژگیها

1389

355

سرکه-ویژگیها

1391

 

معرفی محصولات

 • شیره انگور

شیره انگور ماده ای است شربت مانند و غلیظ (با گرانروی بالا) که از آب انگور استحصال می شود. با انجام عملیات تبخیر و تغلیظ بر روی آب انگور شاهد عمل آوری شیره انگور هستیم.

موارد استفاده از شیره انگور

 1. به عنوان روکش دقیقاً همانند مربا مارمالاد جهت صبحانه
 2. به عنوان روکش براي دسرها و بستنی
 3. به عنوان شیرین کردن همراه با شیره تازه انواع گوناگونی از خامه ها و روغن کنجد
 4. جهت تولید سرکه و الکل با کیفیت بالا
 5. جهت تولید نوشیدنیهاي سالم و بهداشتی
 6. به عنوان رنگ دهنده جهت غذا و دارو
 7. به عنوان ماده اي در صنعت نانوائی شکلات و شیرینی پزي
 • آب انگور

نوشیدنی است که از چلاندن و فشار دادن میوه انگور به دست می آید. آب انگور، نوشیدنی خ وشمزه اي است که در سراسر دنیا آن را مصرف می کنند. بزرگترین صادر کننده آب انگور در جهان، کشور برزیل و بعد از آن ایالت فلوریداي آمریکا می باشد . معمولاً براي صادر کردن آب انگور، این نوشیدنی را به صورت پودر درآورده و پس از رسیدن به کشور مقصد، پودر انگور را ب ا آب مخلوط می کنند و سپس این آب انگور را عرضه می نمایند .

آب انگور تازه، طعم ترش دلچسبی دارد. حاوي مقادیر زیادي ویتامین ث واسید آسکوربیک می باشد و بنابراین، یکی از منابع خوب این نوع ویتامین محسوب می شود . برخی تولید کنندگان آب انگور به فراورده هاي خود، اسید سیتریک یا اسید آسکوربیک اضافه می کنند؛ در عین حال که دیگر مواد مغذي از جمله کلسیم و ویتامین د هم به منظور افزایش خواص آب انگور به آن می افزایند.

آب انگور کنسانتره منجمد، نوعی فراورده است که تولید کنندگان بزرگ این نوع نوشیدنی در مبادلات کلان، معمولاً از این شکل آب انگور استفاده می کنند . زمانی که به آب انگور کنسانتره که از حالت انجماد در آمده، آب اضافه کنند، دوباره به شکل آب انگور طبیعی بر می گردد. تقریباً بیشتر آب انگور هاي مصرفی در آمریکا از این نوع هستند. از آنجا که حجم آب انگور منجمد کنسانتره با حجم آب انگور معمولی تفاوت فاحشی دارد، بنابراین حمل و نقل این نوع آب انگور بسیار راحت تر صورت می گیرد و در نتیجه هزینه ها کاهش یافته و این آب انگور با قیمت باصرفه تري به مصرف کنندگان عرضه می گردد و معمولا در دسترس می باشد.

کارخانجات تولید کننده آب میوه، از میوه ها اسانس یا عصاره تهیه می نمایند و از مخلوط نمودن این اسانس با شکر و آب، انواع آب میوه تهیه می کنند .این نوع آب میوه ها به دلیل داشتن شکر، تنها انرژي زا بوده و معمولاً خواص زیادي ندارند. اما آب میوه هاي تازه سرشار از انواع ویتامین ه ا و املاح بوده و ارزش غذایی بسیار بالایی دارند .

اغلب افراد سعی می کنند که در وعده ي صبحانه، یک لیوان آب میوه تازه بنوشند تا ویتامین هاي مورد نیاز بدنشان در طول روز تامین شود .

 

 • کنسانتره

آب میوه می تواند به حالت کنسانتره موجود باشد. کنسانتره، شکلی از ماده است که اکثر اجزاي اصلی تشکیل دهنده یا حلال آن را حذف نموده اند . معمولاً با گرفتن آب موجود در یک محلول ی ا سوسپانسیون، مثلاً گرفتن آب موجود در آب میوه و تبدیل آن به پودر یا کنستانره تبدیل می شود.

فایده تولید کنسانتره این است که با حذف آب، وزن ماده غذایی کاهش یافته و بنابراین حمل و نقل آن راحت تر و با صرف هزینه ي کمتر صورت می گیرد، به علاوه کنسانتره را به راحتی در هنگام مصرف با اضافه نمودن حلال (معمولاً آب)، به حالت اولیه خود برگردانده و مصرف می کنند.

 

 • سرکه

جهت مصارف خانگی و کارخانجات تولید کننده صنایع غذایی از جمله کنسرو ها و ترشی سازي ها کاربرد دارد. براي طعم و مزه دادن به انواع غذاها از سرکه بعنوان نوعی چاشنی استفاده می کنند . در تهیه انواع ترشی هم این ماده بسیار کاربرد دارد.

سرکه ، نوعی ماده پاك کننده خنثی (منظور از خنثی داشتن ثابت اسیدي بازي 7 است)و ارزان قیمت است که به محیط زیست هم هیچ آسیبی نمی رساند (بر خلاف برخی مواد پاك کننده ). معمولاً از سرکه سفید براي پاك کردن استفاده می شود.

 

شرکت بهبود صنعت آمادگی خود جهت تهیه طرح توجیهی تولید سرکه,شیره و آب انگور را اعلام می دارد

هم اکنون سفارش طرح توجیهی تولید سرکه,شیره و آب انگور دهید

استفاده از کلیه مطالب این سایت برای عموم آزاد می باشد ، فقط در راستای حفظ زحمات تیم تولید محتوی ما خواهشمندیم در صورت برداشت از این محتوی لینک ما را درج نمایید. باسپاس

بازدید 20555 بار

دانلود جدیدترین طرح های توجیهی آماده

طرح توجیهی تولید بشکه برای قیر

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل تولید بشکه فلزی برای بسته بندی قیر سال نگارش: 94 تعداد صفحه: 24 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد ...
0 تعداد فروش
ریال 1,000,000
جزئیات خرید

طرح توجیهی تولید موتور سیکلت

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل موتور سیکلت  سال نگارش: 91 تعداد صفحه: 38 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود. فرمت فایل: docx ...
0 تعداد فروش
ریال 1,400,000

طرح توجیهی احداث انبار و انبارداری

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل احداث انبار و انبارداری سال نگارش: 89 تعداد صفحه: 39 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود. فرمت ...
6 تعداد فروش
ریال 1,000,000

طرح توجیهی تولید رب، کنسرو لوبیا و مربا

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل تولید کنسرو لوبیا چیتی، مربا و رب سال نگارش: 88 تعداد صفحه: 81 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد ...
4 تعداد فروش
ریال 2,000,000
طرح توجیهی تولید بشکه برای قیر
طرح توجیهی تولید موتور سیکلت
طرح توجیهی احداث انبار و انبارداری
طرح توجیهی تولید رب، کنسرو لوبیا و مربا

افتخارات و مجوزهای ایران صنعت


 • 0
 • 0

گواهی ثبت اختراع ایران صنعت گواهی کارآفرین برتر ایران صنعت گواهی عضویت در انجمن مشاوران سرمایه گذاری و نظارت طرح ها ایران صنعت پروانه خدمات فنی و مهندسی ایران صنعت تندیس کارآفرین برتر ایران صنعت عضویت پارک علم و فناوری خراسان جنوبی نماد سرآمدی ایران صنعت

معرفی ایران صنعت

نگارش طرح توجیهی و انجام مطالعات امکان سنجی در حوزه های مختلف از قبیل: صنعت، کشاورزی و دامپروری، خدمات، گردشگری و توریست سلامت تخصص ایران صنعت بوده و از سال 1386 خدمات رسان سرمایه گذاران عزیز در این حوزه بوده ایم. ما در راستای کمک به سرمایه گذاران بخش فروشگاه دانلود طرح توجیهی آماده را راه اندازی نموده ایم تا با حداقل هزینه از پروژه های مختلف اطلاعات جامعی دریافت نمایند.

تلفن تماس: 05632420200
                 05632342065
همراه : 09012500867

ساعات پاسخگویی: هر روز از ساعت 8:30 تا 15:30 - بجز ایام تعطیل

ایمیل: isanat85[at]gmail.com

 ایران صنعت در لینکداین ایران صنعت در اینستاگرام  ایران صنعت در تلگرام