ايران صنعت - طرح توجيهي و مشاوره سرمايه گذاري

فروشگاه طرح توجیهی فایل های منسبد خرید

ایران صنعت - دانلود نمونه طرح توجیهی

سفارش طرح توجیهی
طرح های توجیهی صنعتی
طرح های توجیهی کشاورزی و کشت و صنعت
طرح های توجیهی دامپروری و مزارع پرورش ماهی و طیور
طرح های توجیهی خدماتی و کسب و کار های کوچک
طرح های توجیهی گردشگری و توریسم - احداث هتل و پارک و ...
comfar طرح توجیهی کامفار
مشخصات طرح های توجیهی - استاندارد طرح های توجیهی

پکیج های طرح توجیهی

 • پکیج طرح های توجیهی صنایع ساختمانی
  پکیج طرح های توجیهی صنایع ساختمانی
  قیمت 80000 تومان
  گسترش کار نگارش طرح توجیهی انجام…
 • پکیج طرح های توجیهی صنایع خودرو  
  پکیج طرح های توجیهی صنایع خودرو
  قیمت 90000 تومان
  یکی از مهمترین صنایع موجود در…
 • پکیج طرح های توجیهی صنایع فلزی و ماشین ابزار  
  پکیج طرح های توجیهی صنایع فلزی
  قیمت 90000 تومان
  زمینه های بکر معادن در کشور ما…
 • پکیج طرح های توجیهی صنایع چوب و سلولوزی  
  پکیج طرح های توجیهی صنایع چوب و سلولوزی
  قیمت 50000 تومان
  طی این سال ها…
همه پکیج ها ...
شنبه, 07 دی 1398 13:36

طرح توجیهی تولید پروتئین بار

نوشته شده توسط

طرح توجیهی تولید پروتئین بار

در این پست با بررسی طرح توجیهی تولید پروتئین بار سعی شده است تا با معرفی این صنعت، بازارهای احتمالی و زمینه های سودآوری آن را مورد بحث قراردهیم. همچنین با ارائه ی اطلاعات بیشتری در زمینه این طرح، میزان سرمایه گذاری، سودآوری، تسهیلات اعطایی و نرخ های بازده سرمایه گذاری آن ارائه شده و قصد داریم آن را به عنوان یک فرصت سرمایه گذاری مناسب بررسی نماییم، امیدوارم این اطلاعات مفید فایده باشد و تا پایان مطلب همراه ایران صنعت باشید.

 

 

تغییر شیوه زند‌گی د‌ر کشور ما د‌ر د‌هه‌های اخیر، تغییر سنت‌های گذشته و شیوه‌های جد‌ید‌ زند‌گی منجر به تغییر د‌ر الگوهای غذایی شد‌ه است  رفاه، صرفه جویی در وقت و طعم،ارزش غذایی بالاو حجم کم مهمترین عوامل گرایش به سمت پروتئین بارهاست. پروتئین بارها  جزو خوراکی‌های بسیار خوشمزه‌ای هستند که در سراسر دنیا طرفداران زیادی هم دارند؛ مصرف ان موجب افزایش انرژی بدن می‌شود. 

پروتئین‌ها در ساخت و احیای سلول‌های پوستی، استخوان‌ها، عضلات، موها و ناخن‌ها نقش دارند. به مدد پروتئین‌هاست که بدن ما می‌تواند از خود در برابر ویروس‌ها و باکتری‌ها محافظت کند. در واقع وجود پروتئین‌ها برای عملکردهای بیولوژیکی بدن ما لازم است و کمبود آن باعث بروز احساس خستگی می‌شود، تمرکز را پایین می‌آورد و قدرت سیستم ایمنی بدن را کاهش می‌دهد. کودکان نیز به این ترکیبات نیاز دارند تا به خوبی رشد کنند و این نیاز را از دوران جنینی با خود دارند.

پروتئین بار (Protein Bar)

پروتئین بار یا همان پروتئین تکه ای،که به عنوان جایگزین یا مکمل وعده غذایی معمولا توسط ورزشکاران و افرادی که بطور دائم در سفرند یا درگیر مشغله کاری زیاد میباشند مورد استفاده قرار میگیرد و  مکملی است که برای تامین بخشی از پروتئین مورد نیاز بدن به کار میرود برای مثال،کودکان، دانش آموزان و دانشجویان فرصتی را برای خوردن وعده غذایی صحیح و به موقع را ندارندو همچنین بسیاری از افرادی که بواسطه شغل خود  همواره در حال رفت و آمد می‌باشند نیز زمان کمی را برای تغذیه دارند. با توجه به رژیم غذایی و مواد مورد نیاز روزانه ، میتوان از پروتئین بار برای تامین پروتئین بدن و رسیدن به هدف های فیتنس ، استفاده کرد. پروتئین بار از ترکیب یک یا چند منبع مختلف پروتئین ایزوله درست میشود، برای مثال خرما، گندم و مغزها. پروتئین بارها ممکن است ترکیباتی دیگری مثل کربوهیدرات ها، چربی ها ویتامین ها و مواد معدنی را شامل شوند. این خوراکی ها با طعم های مختلف در بازار موجودهستند که می‌توان به سرعت مصرف کرد و آن‌ها پروتئین و مواد غذایی مورد نیاز بدن شما را تا وعده غذایی بعد تامین می‌کنند گزینه‌های متعددی وجود دارند: با کربوهیدرات، بدون کربوهیدرات؛ پرچرب و کم چرب؛ بزرگ و کوچک و این لیست بی‌انتها می‌باشد. بهبود سیستم ایمنی و گلوبول های قرمز خون، ترمیم زخم ها و بافت های آسیب دیده و ساختن هورمون ها و آنزیم ها، از فایده های دیگر این مکمل است.

 

 

 

کد آیسیک پروتئین بار

متداول ترین طبقه بندی و دسته بندی در فعالیت های اقتصادی همان تقسیم بندی ایسیک است. که عبارتند از: طبقه بندی و دسته بندی استاندارد بین المللی فعالیت های اقتصادی. بر اساس اطلاعات به دست آمده از سایت صنعت و معدن ایران، سریال کد آیسیک این محصول تحت عنوان انواع غذای فرموله شده مخصوص تغذیه بزرگسالان و سالمندان بر پایه غلات، 1549412582 می باشد.

صنایع غذایی همیشه به عنوان یکی از صنایع پرطرفدار و محبوب، سرمایه گذاران زیادی را به خود جلب کرده است. پروتئین بار نیز به عنوان یکی از محصولات رو به رشد، جایگاه خاصی در سبک زندگی پرمشغله امروزی پیدا کرده است و تولید آن را می توان یک ایده سودآور با توجیه اقتصادی بالا مد نظر قرار داد.

شرکت ایران صنعت، آمادگی خود را برای نگارش طرح توجیهی تولید پروتئین بار بصورت کامل، اعلام می دارد. ایران صنعت طرح های توجیهی را منطبق با فرمت مورد قبول بانک ها و سازمان ها نگارش کرده، و تا تائید نهایی طرح، همراه شما خواهد بود.

 

برای ثبت سفارش و درخواست نگارش طرح اینجا کلیک کنید.

بازدید 6922 بار

نگارش طرح توجیهی بروز

سلام دوست عزیز، با تشکر از بازدید شما از وب سایت ایران صنعت، حضور گرانقدر شما اعلام میداریم که کارشناسان ما آماده هستند تا این طرح های توجیهی را به صورت بروز مطابق استانداردهای بانکی و براساس اعداد و ارقام واقعی حال حاضر برایتان آماده نمایند. جهت هماهنگی در این خصوص با ما تماس بگیرید.

نگارش طرح توجیهی، انجام مطالعات امکان سنجی و بازار تخصص ماست.

دانلود جدیدترین طرح های توجیهی آماده

طرح توجیهی احداث مجتمع رفاهی بین راهی

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل احداث مجتمع خدمات بین راهی سال نگارش: 98 تعداد صفحه: 59 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود. ف ...
0 تعداد فروش
ریال 2,000,000
جزئیات خرید

طرح توجیهی احداث رستوران غذای دریایی

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل احداث رستوران و فست فود غذای دریایی سال نگارش: 91 تعداد صفحه: 40 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواه ...
1 تعداد فروش
ریال 1,200,000

طرح توجیهی تولید کنسانتره زرشک

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل تولید کنستانتره زرشک سال نگارش: 96 تعداد صفحه: 64 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود. فرمت فا ...
1 تعداد فروش
ریال 1,200,000

طرح توجیهی تولید بنتونیت

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل تولید پودر میکرونیزه بنتونیت سال نگارش: 97 تعداد صفحه: 34 نحوه دریافت:بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود. ...
15 تعداد فروش
ریال 1,000,000
طرح توجیهی احداث مجتمع رفاهی بین راهی
طرح توجیهی احداث رستوران غذای دریایی
طرح توجیهی تولید کنسانتره زرشک
طرح توجیهی تولید بنتونیت

نظرات مشتریان

افتخارات و مجوزهای ایران صنعت


 • 0
 • 0

گواهی ثبت اختراع ایران صنعت گواهی کارآفرین برتر ایران صنعت گواهی عضویت در انجمن مشاوران سرمایه گذاری و نظارت طرح ها ایران صنعت پروانه خدمات فنی و مهندسی ایران صنعت تندیس کارآفرین برتر ایران صنعت عضویت پارک علم و فناوری خراسان جنوبی نماد سرآمدی ایران صنعت

معرفی ایران صنعت

نگارش طرح توجیهی و انجام مطالعات امکان سنجی در حوزه های مختلف از قبیل: صنعت، کشاورزی و دامپروری، خدمات، گردشگری و توریست سلامت تخصص ایران صنعت بوده و از سال 1386 خدمات رسان سرمایه گذاران عزیز در این حوزه بوده ایم. ما در راستای کمک به سرمایه گذاران بخش فروشگاه دانلود طرح توجیهی آماده را راه اندازی نموده ایم تا با حداقل هزینه از پروژه های مختلف اطلاعات جامعی دریافت نمایند.

تلفن تماس: 05691011020
                 05632342065
همراه : 09012500867

ساعات پاسخگویی: هر روز از ساعت 8:30 تا 15:30 - بجز ایام تعطیل

ایمیل: isanat85[at]gmail.com

 ایران صنعت در لینکداین ایران صنعت در اینستاگرام  ایران صنعت در تلگرام