ايران صنعت - طرح توجيهي و مشاوره سرمايه گذاري

فروشگاه طرح توجیهی فایل های منسبد خرید

ایران صنعت - دانلود نمونه طرح توجیهی

سفارش طرح توجیهی
طرح های توجیهی صنعتی
طرح های توجیهی کشاورزی و کشت و صنعت
طرح های توجیهی دامپروری و مزارع پرورش ماهی و طیور
طرح های توجیهی خدماتی و کسب و کار های کوچک
طرح های توجیهی گردشگری و توریسم - احداث هتل و پارک و ...
comfar طرح توجیهی کامفار
مشخصات طرح های توجیهی - استاندارد طرح های توجیهی

پکیج های طرح توجیهی

 • پکیج طرح های توجیهی صنایع ساختمانی
  قیمت 80000 تومان
  گسترش کار نگارش طرح توجیهی انجام…
 •  
  پکیج طرح های توجیهی صنایع خودرو
  قیمت 90000 تومان
  یکی از مهمترین صنایع موجود در…
 •  
  پکیج طرح های توجیهی صنایع فلزی
  قیمت 90000 تومان
  زمینه های بکر معادن در کشور ما…
 •  
  پکیج طرح های توجیهی صنایع چوب و سلولوزی
  قیمت 50000 تومان
  طی این سال ها…
همه پکیج ها ...
×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 47
دوشنبه, 07 آبان 1397 12:14

طرح توجیهی راه اندازی باشگاه مشتریان

در طرح توجیهی راه اندازی باشگاه مشتریان سعی شده است تا با معرفی این صنعت اطلاعات بیشتری در زمینه این طرح، میزان سرمایه گذاری، سودآوری، تسهیلات اعطایی و نرخ های بازده سرمایه گذاری آن ارائه شده و آن را به عنوان یک فرصت سرمایه گذاری مناسب بررسی نماییم، امیدوارم این اطلاعات مفید فایده باشد و تا پایان مطلب همراه ایران صنعت باشید.

باشگاه مشتریان

باشگاه مشترین که با نام های باشگاه هواداری، باشگاه وفاداری، باشگاه مشتریان وفادار نیز خوانده می شود در واقع یک نرم افزار مدیریت مشتری است. بر خلاف نرم افزار CRM (Customer Relation Managenet) ، که بر روی مدیریت روال پیشرفت انجام کار مشتری در یک سازمان یا کسب و کار تمرکز دارد، نرم افزار باشگاه مشتریان باید بر روی رفتار مشتری تمرکز کند و تحلیل درستی از رفتار مشتریان مانند تعداد دفعات مراجعه مشتری، فاصله بین مراجعات، مقدار خرید، مدت زمان از آخرین خرید، علاقه مندی های مشتریان، عادت های مشتریان و امثال آن داشته باشد تا بتوان بر اساس این تحلیل ها، تصمیمات درست در جهت تشویق مشتری به خرید یا مراجعه بیشتر گرفت و مدل کسب و کار را بر اساس علایق مشتری، نیاز ها و عادات او اصلاح نمود.

گام های ایجاد یک باشگاه مشتری

برای ایجاد یک باشگاه مشتری اثر بخش ، چند گام وجود دارد . اول ، یک تیم پروژه ای متشکل از رشته های گوناگون ایجاد کنید به طوری که وقت آن به طور کامل به تهیه برنامه ای قوی و موثر اختصاص داشته باشد . ایجاد یک باشگاه مشتری مستلزم مشارکت کل سازمان است و باداشتن اعضایی از بخش های مختلف سازمان در تیم خود ، شما از برخوردی یک بعدی با آن اجتناب خواهید کرد . به علاوه، قبل از اینکه در رابطه با یک باشگاه مشتری اقدامی نمایید ، به این سوال صادقانه جواب دهید : آیا کالاها یا خدمات شما واقعاً ارزش این کار را دارند ؟ اگر محصولات شما درجه یک نباشند یا از مد افتاده باشند ، هر گونه سرمایه گذاری بر روی یک باشگاه مشتری ، هدر دادن زمان و پول خواهد بود .

عناصر یک باشگاه مشتری

در ادامه در ارتباط با هر کدام از عناصر یک باشگاه مشتری بحث خواهیم نمود :

۱- اهداف باشگاه

در ابتدا ، اهداف باشگاه باید به وضوح تعیین شوند . شما فقط در صورتی قادر خواهید بود موفقیت باشگاه را مورد سنجش قرار دهید که اهداف باشگاه مشتری مشخص شده باشند . البته هدف اصلی یک باشگاه مشتری افزایش عایدی سود و سهم بازار است . سایر اهداف مهم باشگاه مشتری عبارتند از حفظ مشتری ، جذب مشتریان جدید ، ایجاد یک پایگاه اطلاعاتی مشتری قوی ، پشتیبانی از سایر بخش‌ها بوسیله فراهم کردن اطلاعات یا امکان دسترسی به اطلاعات برای آنها و ایجاد فرصت‌های ارتباطی بین سازمان و مشتریان خود. به این اهداف ، می توان انواع اهداف جنبی را افزود ، از جمله : بهبود روابط عمومی و حمایت از مشتریان ، افزایش استفاده از محصول یا رسیدن به سطوح بالاتری از مراجعه برای محصولات یا خدمات شرکت .

۲- گروه های هدف

اصلی ترین گروه هدف باشگاه های مشتری باید مهمترین مشتریان شما باشند ، آن مشتریانی که قسمت عمده کسب و کار شما را تشکیل می دهند ، زیرا ایجاد این روابط ضروری ترین موضوع برای موفقیت شما در آینده است .

مشتریان کوچکتر (کم اهمیت تر) و مشتریان بالقوه (احتمالی) را نباید از باشگاه کنار بگذارید ، ولی تمرکز عمده باید بر روی تدوین برنامه ای باشد که با نیاز های مشتریان اصلی شما تناسب داشته باشد . با این وجود، مشتریان دیگر هم از منافع چنین برنامه ای بهره مند خواهند شد ، ولی شما بر اساس این مفهوم ، آنها را مورد هدف قرار دهید که نیاز های بخصوصی از آنها را برآورده سازید . تصمیم در مورد اینکه آیا گروه‌های هدف خود را تعیین کنید یا نه ، تا حد زیادی به اهداف باشگاه بستگی دارد. اگر هدف شما ایجاد یک پایگاه اطلاعاتی کامل درباره مشتریان است ، آنگاه تعریف جامعی از گروه های هدف لازم است . عامل دیگری که باید در نظر گرفته شود چگونگی برخورد با مشتریان احتمالی یا مشتریان شرکت های رقیب است . در بعضی از مواقع ، یک باشگاه می تواند مشتریان جدیدی را جذب شرکت کند، ولی تحقق این امر به ارزش و جذابیت مجموعه منافع ( ایجاد شده توسط باشگاه مشتریان ) بستگی دارد .

بخش بندی بیشتر ( برای مثال ، تمرکز بر مشتریان اصلی در صنایع خاص ) فقط در صورتی معقول است که گروه های هدف کاملاً یکسان نباشند به طوری که بتوان از طریق یک برنامه ، آنها را هدف‌گیری کرد. باشگاه های مشتری بسیار انعطاف پذیر هستند و می توانند گروه های هدف متعددی را مورد هدف قرار دهند ، بنابراین، می توان تماس با مشتریان را حتی در صورتی که عادات آنها تغییر یابد و از یک گروه هدف یا بخش به گروه هدف یا بخش دیگر منتقل شوند ،حفظ کرد .

۳- منافع باشگاه

قلب و روح باشگاه مشتری همان منافعی است که در آن وجود دارد . انتخاب منافع درست و مناسب باعث موفقیت باشگاه خواهد شد . منافع باید برای اعضای باشگاه ، ارزش درک شده بالایی را در بر داشته باشند.

برای یافتن ترکیب مناسبی از منافع سخت ( مالی ) و نرم ( غیر مالی) ، اتخاذ یک رویکرد ارزش‌گرا الزامی است . این رویکرد شامل سه مرحله است :

۱.در مرحله اول ، با استفاده از روش طوفان مغزی ، لیستی از منافع بالقوه ای که بر روی نیازهای گروه های هدف تمرکز دارد تهیه کنید . تنها محدودیت ارائه منافع جذاب، قدرت تخیل تیم پروژه است .

۲.دومین مرحله ، انجام تحقیقات مقدماتی در مقیاس کوچک با هدف پالایش جذاب ترین و غیر جذاب ترین منافع از لیست تهیه شده است. این تحقیق را می توان بوسیله یک نمونه انجام داد ، بدین صورت که از آنها درخواست می‌کنیم که انواع منافع را ارزیابی و رتبه بندی کنند . همچنین از مصاحبه شوندگان درخواست می‌کنیم که ایده‌های جدید دیگری را هم به آن لیست اضافه کنند ، تا مطمئن شویم که موارد جالب ازقلم نیفتاده اند .

۳.مرحله سوم عبارت است از انجام یک تحقیق پیمایشی در مقیاس وسیع بر روی آن ایده هایی که بعنوان بهترین ایده ها در مورد منافع ارزیابی شده اند. حداقل با یک نمونه ۲۵۰ نفری از افراد مصاحبه کنید . با استفاده از شیوه هایی مثل مقیاس‌های رتبه بندی ، مقیاس های مجموع ثابت یا اندازه گیری های پیچیده تر و به هم پیوسته بسیار دقیق ، ارزش بقیه منافع سنجیده می شود .

نتیجه این رویکرد سه مرحله ای این است که لیست طولانی حاصل شده در مرحله اول به سه گروه تقسیم می شود : گروه کوچکی که از منافعی که ارزش بالایی دارند، آن منافعی که برای مشتری ارزش پایین تری (نسبت به گروه اول) دارند ، و آن منافعی که از دیدگاه مشتری هیچ ارزشی ندارند . منافع نهایی را پس از در نظر گرفتن هزینه، امکان پذیری و قابلیت آنها ، از دو گروه اول انتخاب کنید.

یک باشگاه مشتری دارای یک چرخه عمر است و باید به طور پیوسته اصلاح شود و بهبودو توسعه یابد . بنابراین شما باید تعدادی از منافع ارزش زا را به صورت ذخیره داشته باشید. انجام اصلاحات ضروری است تا باشگاه به صورت پویا حفظ شود و اطمینان حاصل شود که جذابیت خود را از دست نمی دهد.


نوع باشگاه مشتریان

باشگاه‌های مشتریان را می‌توان به دو گروه تقسیم کرد : باشگاه های محدود و باشگاه های آزاد . مناسبترین شکل باشگاه به اهداف باشگاه ، گروه های هدف و شرایط خاص هر باشگاه بستگی دارد.

باشگاه های محدود مستلزم یک فرم درخواست ثبت نام و پرداخت هزینه ثبت نام می‌باشند و سعی آنها بر این است که اعضاء را به سمت گروه‌های هدف اصلی جهت دهند . برای اینکه یک مشتری بتواند واجد شرایط عضویت باشد‌، باید دارای معیار‌های مشخصی باشد . این روش ، تمرکز بهتر بر روی گروه های هدف اصلی را تضمین می‌کند و از ورود افراد غیر واجد شرایط به درون باشگاه جلوگیری می‌کند .

باشگاه های آزاد دارای شرایط ورود نیستند ، در نتیجه اغلب شامل اعضای زیادی هستند که هیچ منافعی برای شکست به همراه ندارند . این اعضاء در صورتی که گروه‌های هدفی که بسیار گسترده هستند تعریف شده باشند ، یا در صورتی که مشتریان بالقوه و مشتریان رقبا هم جزو گروه‌‌های هدف اصلی باشند ، مطلوب خواهند بود. عدم وجود شرایط عضویت ، عضویت در این باشگاه ها را برای تعداد بسیاری از افراد جذاب‌تر و آسان‌تر خواهد ساخت . همچنین باشگاه ها را می‌توان بسته به تمرکز اصلی وگروه های هدف اصلی آنها به قسمت های دیگری از جمله مصرف کنندگان نهایی و شرکت با شرکت تقسیم کرد.

شرکت بهبود صنعت آمادگی خود جهت تهیه طرح توجیهی ایجاد باشگاه مشتریان اعلام می دارد

 هم اکنون سفارش طرح توجیهی ایجاد باشگاه مشتریان دهید

استفاده از کلیه مطالب این سایت برای عموم آزاد می باشد ، فقط در راستای حفظ زحمات تیم تولید محتوی ما خواهشمندیم در صورت برداشت از این محتوی لینک ما را درج نمایید. باسپاس

   
خواندن 5101 دفعه

نگارش طرح توجیهی بروز

سلام دوست عزیز، با تشکر از بازدید شما از وب سایت ایران صنعت، حضور گرانقدر شما اعلام میداریم که کارشناسان ما آماده هستند تا این طرح های توجیهی را به صورت بروز مطابق استانداردهای بانکی و براساس اعداد و ارقام واقعی حال حاضر برایتان آماده نمایند. جهت هماهنگی در این خصوص با ما تماس بگیرید.

نگارش طرح توجیهی، انجام مطالعات امکان سنجی و بازار تخصص ماست.

دانلود جدیدترین طرح های توجیهی آماده

طرح توجیهی احداث مجتمع خدمات بین راهی

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل احداث مجتمع خدمات بین راهی سال نگارش: 93 تعداد صفحه: 48 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود. ف ...
2 تعداد فروش
ریال 1,800,000
جزئیات خرید

طرح توجیهی احداث باغ میوه

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل باغ میوه 3 هکتاری سال نگارش: 96 تعداد صفحه: 114 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود. فرمت فایل ...
3 تعداد فروش
ریال 2,000,000

طرح توجیهی بسته بندی چای و قهوه

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل بسته بندی چای و قهوه  سال نگارش: 97 تعداد صفحه: 101 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود. فرمت ...
4 تعداد فروش
ریال 2,300,000

طرح توجیهی تولید ماءالشعیر

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل تولید نوشیدنی مالت (ماءالشعیر) سال نگارش: 87 تعداد صفحه: 85 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود ...
2 تعداد فروش
ریال 1,600,000
طرح توجیهی احداث مجتمع خدمات بین راهی
طرح توجیهی احداث باغ میوه
طرح توجیهی بسته بندی چای و قهوه
طرح توجیهی تولید ماءالشعیر

نظرات مشتریان

افتخارات و مجوزهای ایران صنعت


 • 0
 • 0

گواهی ثبت اختراع ایران صنعت گواهی کارآفرین برتر ایران صنعت گواهی عضویت در انجمن مشاوران سرمایه گذاری و نظارت طرح ها ایران صنعت پروانه خدمات فنی و مهندسی ایران صنعت تندیس کارآفرین برتر ایران صنعت عضویت پارک علم و فناوری خراسان جنوبی نماد سرآمدی ایران صنعت

معرفی ایران صنعت

نگارش طرح توجیهی و انجام مطالعات امکان سنجی در حوزه های مختلف از قبیل: صنعت، کشاورزی و دامپروری، خدمات، گردشگری و توریست سلامت تخصص ایران صنعت بوده و از سال 1386 خدمات رسان سرمایه گذاران عزیز در این حوزه بوده ایم. ما در راستای کمک به سرمایه گذاران بخش فروشگاه دانلود طرح توجیهی آماده را راه اندازی نموده ایم تا با حداقل هزینه از پروژه های مختلف اطلاعات جامعی دریافت نمایند.

تلفن تماس: 05691011020
                 05632255578
همراه : 09393623135

ساعات پاسخگویی: هر روز از ساعت 8:30 تا 15:30 - بجز ایام تعطیل

ایمیل: isanat85[at]gmail.com

 ایران صنعت در لینکداین ایران صنعت در اینستاگرام  ایران صنعت در تلگرام