ايران صنعت - طرح توجيهي و مشاوره سرمايه گذاري

فروشگاه طرح توجیهی فایل های منسبد خرید

ایران صنعت - دانلود نمونه طرح توجیهی

سفارش طرح توجیهی
طرح های توجیهی صنعتی
طرح های توجیهی کشاورزی و کشت و صنعت
طرح های توجیهی دامپروری و مزارع پرورش ماهی و طیور
طرح های توجیهی خدماتی و کسب و کار های کوچک
طرح های توجیهی گردشگری و توریسم - احداث هتل و پارک و ...
comfar طرح توجیهی کامفار
مشخصات طرح های توجیهی - استاندارد طرح های توجیهی

پکیج های طرح توجیهی

 • پکیج طرح های توجیهی صنایع ساختمانی
  قیمت 80000 تومان
  گسترش کار نگارش طرح توجیهی انجام…
 •  
  پکیج طرح های توجیهی صنایع خودرو
  قیمت 90000 تومان
  یکی از مهمترین صنایع موجود در…
 •  
  پکیج طرح های توجیهی صنایع فلزی
  قیمت 90000 تومان
  زمینه های بکر معادن در کشور ما…
 •  
  پکیج طرح های توجیهی صنایع چوب و سلولوزی
  قیمت 50000 تومان
  طی این سال ها…
همه پکیج ها ...
×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 47
دوشنبه, 01 بهمن 1397 14:41

طرح توجیهی احداث شرکت حمل و نقل

در طرح توجیهی احداث شرکت حمل و نقل شما اطلاعات مناسبی در خصوص این طرح، میزان سرمایه گذاری، سودآوری، تسهیلات اعطایی و نرخ های بازده سرمایه گذاری به دست می آورید که این اطلاعات می تواند راهنمای خوبی برای راه اندازی کسب و کار شما باشد.

 

معرفی طرح توجیهی احداث شرکت حمل و نقل

ترابری یا حمل و نقل ( که در انگلیسی transport، خوانده می شود) ابزاری برای جابجایی کالا، اجناس و انسان ها از جایی به جای دیگر محسوب می شود. عرف و قوانین و مقررات حمل کالا و حمل مسافران و کاربران حمل و نقل شهری دارای تفاوت های عمده ای هستند. در پروسه حمل کالا قوانین و روش های جابجایی کالا ، مجوزحمل و نقل کالا ، مدارک لازم و قوانین گمرکی و همچنین ابعاد ، جنس و وزن کالا بسیار مورد توجه هستند در حالی که در حمل ونقل شخصی وعمومی طراحی وسیله نقلیه به منظور تعبیه استاندارد های لازم برای تعداد مسافران و میزان باری که حمل می کنند مورد بررسی و توجه قرار می گیرند .

 اگر پروسه حمل و نقل مربوط به جابجایی شهروندان به صورت عمومی به منظور مسافرت های شهری ، بین شهری یا برون مرزی باشد به آن حمل و نقل عمومی گفته می شود . در این نوع خدمات، سفر به صورت اشتراکی توسط افرادی ناشناس بدون توافق قبلی انجام می‌شود . اگر حمل و نقل با استفاده از وسایل نقلیه شخصی انجام شوند به تعبیری حمل و نقل شخصی نامیده می شود.

حمل و نقل عمومی مسافران به صور جاده ای، هوایی، ریلی و دریایی امکان پذیر است که با وسایل نقلیه ای چون تاکسی (اتومبیل سواری )، اتوبوس، مترو و منوریل برای حمل و نقل شهری انجام می شود . در برخی از کشور ها  نقل مکان مسافران در شهر با استفاده از قایق ها و کشتی های آبی نیز صورت می گیرد.

 همچنین ماشین های سواری و اتوبوس ها، قطار، هواپیما و کشتی  به منظور حمل ونقل بین شهری  انجام می شوند . برای حمل و نقل مسافرانی که بین شهر های یک کشور مسافرت می کنند  نیازی به مجوز عبور و مرور نخواهد بود.

در حمل و نقل برون مرزی، مسافرانی که قصد مسافرت از نقطه ای در یک کشور به کشوری دیگر را دارند نیز از وسایل نقلیه هوائی، دریایی، جاده ای و ریلی مانند هواپیما، قطار، اتوبوس و کشتی استفاده می شود . عبور و مرور در بین کشور ها به غیر از کشور های عضو اتحادیه اروپا نیازمند پاسپورت و مجوزعبور ( ویزا ) می باشد. البته با توجه به مقررات بین کشور ها اخذ ویزا برای نقل مکان بین کشور هایی مشخص، لازم نخواهد بود. لازم به ذکر است برای سفرهای برون مرزی با اتومبیل شخصی، مراجعه به گمرک و دریافت پلاک و گواهینامه ی بین المللی ضروری می باشد.

مد ها، ترکیبی از شبکه ها، وسایل نقلیه و بهره برداری هستند و شامل پیاده رفتن، سیستم اتومبیل/بزرگراه، ریل ، حمل و نقل دریایی ( کشتی ها ، راه های آبی و کنترل ترافیک هوایی ).

حمل و نقل و ارتباطات جایگزین و مکمل یکدیگرند. با اینکه ممکن است ارتباطات کاملاً پیشرفته بتواند جایگزین حمل و نقل شود و شخص به جای دیدن از نزدیک کسی به او تلگراف ، تلفن ، فکس یا نامه الکترونیک بزند ، ثابت شده است که این مدهای ارتباطی در واقع در کل اثرات متقابل بیشتری را ایجاد می کنند. پیشرفت در حمل و نقل بدون ارتباطات غیر ممکن است. ارتباطات برای سیستمهای حمل و نقلی پیشرفته حیاتی و ضروری اند.

حمل و نقل در مناسبات اجتماعی و اقتصادی جهان نقش ویژه‌ای دارد و فعالان در این عرصه  درحمل و نقل نوین و همچنین  در ایجاد تمدنی که از آن با نام تمدن قرن بیستم یاد می‌شود بیشترین سهم را داشته و یاریگر انسان در پی‌ریزی مدنیت و شهر نشینی  و گذر از دوران سراسر تحول انقلاب صنعتی بوده است.

 

تاریخچه حمل و نقل در جهان

بررسی تاریخ تمدن های بزرگ حکایت از آن دارد که در قرون و اعصار گذشته. برخورداری از شبکه حمل و نقل کارآمد، یکی از عوامل زمینه‌ساز توفیق تمدن‌ها در عرصه تولید و بازرگانی داخلی و خارجی بوده و تمدن باستانی و پرافتخار ایران نیز، بخشی از موقعیت و اقتدار تاریخی خود را مدیون موقعیت جغرافیایی خاص و نظام توانمند و انعطاف‌پذیر حمل و نقل و ارتباطات بوده است.

 به دنبال وقوع انقلاب صنعتی، زوال تدریجی و متروک شدن جاده ابریشم باعث قطع ارتباط میان تمدن باستانی ایران با جهانی  شد که یمن نوزایی سیاسی، اجتماعی و اقتصادی. سوار بر مرکب راهوار فن‌آوری، جاده پیشرفت، ترقی و توسعه را با سرعتی سرسام‌آور می‌پیمود. برخورداری از منابع و سرمایه‌های خدادادی و از جمله منابع غنی نفت و گاز، باعث شد در طول یکی دو قرن اخیر با شدت گرفتن روند تحولات اقتصادی  اجتماعی جهان. شکاف میان اقتصاد کشور ما و اقتصاد جهانی روز بروز وسعت یابد و اقتصاد ملی ما به اقتصادی کاملاً وابسته به منابع فنا‌پذیر نفت و گاز بدل شود.

صنایع و مصرف کنندگان در اطراف و داخل مرزهای کشور به طور فزاینده ای به جریان به موقع و قابل اعتماد کالاها و خدمات وابسته هستند. رشد جمعیت در شهرها و کلان شهرها فشار زیادی را به سیستم های حمل و نقل کنونی وارد می کند و تقاضا را برای گزینه های بیشتر حمل و نقل ایجاد می کند. همانطور که مردم تقاضای خود را برای جوامع پرجنب و جوش و پرتحرک افزایش می دهند، فراهم کردن کیفیت زندگی در جوامع به وسیله گزینه های حمل و نقل امن، قابل اعتماد و مقرون به صرفه برای همه مردم، برای تضمین حیات و رشد اقتصادی امری ضروری است.

 

اهداف مورد نظر در طرح توجیهی شرکت حمل و نقل

بر همین اساس ، با در نظر گرفتن اهداف و راهبردهای:

- امنیت: بهبود سلامت و امنیت عمومی با کاهش تلفات و جراحات مربوط به حمل و نقل برای همه کاربران؛ کار در جهت عدم وقوع تلفات فاجعه بار در انواع سفرها

- وضعیت تعمیرو نگهداری مناسب: حصول اطمینان از این که کشوربه طور قابل توجهی زیر ساخت های حیاتی حمل و نقل را در وضعیت تعمیر و نگهداری مناسب حفظ می کند

- رقابت پذیری اقتصادی: ارتقای سیاست ها و سرمایه گذاری های حمل و نقل که نردبان فرصت ها را ایجاد می کند، و منافع اقتصادی پایدارو عادلانه را به ارمغان می آورد

- کیفیت زندگی در جوامع: بهبود کیفیت زندگی در جوامع از طریق یکپارچه کردن سیاست ها، برنامه ها و سرمایه گذاری های حمل و نقل به همراه سیاست های ساخت مسکن و توسعه اقتصادی برای افزایش گزینه های حمل و نقل و دسترسی به خدمات حمل و نقل برای همه

-پایداری زیست محیطی: پیشبرد سیاست ها و سرمایه گذاری های زیست محیطی پایدار که باعث کاهش انتشار کربن و سایر آلودگی های مضر از منبع وسایل حمل و نقل، کاهش وابستگی کشور به بنزین خارجی، بهبود کیفیت هوا و ارتقای سلامت عمومی می شود.

شرکت بهبود صنعت آمادگی خود جهت تهیه طرح توجیهی احداث شرکت حمل و نقل اعلام می دارد

 هم اکنون سفارش طرح توجیهی احداث شرکت حمل و نقل را به ما بدهید

استفاده از کلیه مطالب این سایت برای عموم آزاد می باشد، فقط در راستای حفظ زحمات تیم تولید محتوی ما خواهشمندیم در صورت برداشت از این محتوی لینک ما را درج نمایید. باسپاس

خواندن 6787 دفعه

نگارش طرح توجیهی بروز

سلام دوست عزیز، با تشکر از بازدید شما از وب سایت ایران صنعت، حضور گرانقدر شما اعلام میداریم که کارشناسان ما آماده هستند تا این طرح های توجیهی را به صورت بروز مطابق استانداردهای بانکی و براساس اعداد و ارقام واقعی حال حاضر برایتان آماده نمایند. جهت هماهنگی در این خصوص با ما تماس بگیرید.

نگارش طرح توجیهی، انجام مطالعات امکان سنجی و بازار تخصص ماست.

دانلود جدیدترین طرح های توجیهی آماده

طرح توجیهی احداث مجموعه ورزشی و تفریحی

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل مجموعه ورزشی تفریحی (جت اسکی، شاتل و ...) سال نگارش: 94 تعداد صفحه: 44 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلو ...
2 تعداد فروش
ریال 1,200,000
جزئیات خرید

طرح توجیهی تولید بنتونیت

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل تولید پودر میکرونیزه بنتونیت سال نگارش: 97 تعداد صفحه: 34 نحوه دریافت:بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود. ...
20 تعداد فروش
ریال 1,200,000

طرح توجیهی تولید مشتقات انگور

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل تولید مشتقات انگور (آبمیوه، سرکه و روغن انگور) سال نگارش: 93 تعداد صفحه: 45 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل ...
3 تعداد فروش
ریال 1,500,000

طرح توجیهی آموزشگاه برق

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای برق  (محاسبات مالی) سال نگارش: 89 تعداد صفحه: 28 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل ...
3 تعداد فروش
ریال 1,200,000
طرح توجیهی احداث مجموعه ورزشی و تفریحی
طرح توجیهی تولید بنتونیت
طرح توجیهی تولید مشتقات انگور
طرح توجیهی آموزشگاه برق

نظرات مشتریان

افتخارات و مجوزهای ایران صنعت


 • 0
 • 0

گواهی ثبت اختراع ایران صنعت گواهی کارآفرین برتر ایران صنعت گواهی عضویت در انجمن مشاوران سرمایه گذاری و نظارت طرح ها ایران صنعت پروانه خدمات فنی و مهندسی ایران صنعت تندیس کارآفرین برتر ایران صنعت عضویت پارک علم و فناوری خراسان جنوبی نماد سرآمدی ایران صنعت

معرفی ایران صنعت

نگارش طرح توجیهی و انجام مطالعات امکان سنجی در حوزه های مختلف از قبیل: صنعت، کشاورزی و دامپروری، خدمات، گردشگری و توریست سلامت تخصص ایران صنعت بوده و از سال 1386 خدمات رسان سرمایه گذاران عزیز در این حوزه بوده ایم. ما در راستای کمک به سرمایه گذاران بخش فروشگاه دانلود طرح توجیهی آماده را راه اندازی نموده ایم تا با حداقل هزینه از پروژه های مختلف اطلاعات جامعی دریافت نمایند.

تلفن تماس: 05691011020
                 05632255578
همراه : 09393623135

ساعات پاسخگویی: هر روز از ساعت 8:30 تا 15:30 - بجز ایام تعطیل

ایمیل: isanat85[at]gmail.com

 ایران صنعت در لینکداین ایران صنعت در اینستاگرام  ایران صنعت در تلگرام