ايران صنعت - طرح توجيهي و مشاوره سرمايه گذاري

فروشگاه طرح توجیهی فایل های منسبد خرید

ایران صنعت - دانلود نمونه طرح توجیهی

سفارش طرح توجیهی
طرح های توجیهی صنعتی
طرح های توجیهی کشاورزی و کشت و صنعت
طرح های توجیهی دامپروری و مزارع پرورش ماهی و طیور
طرح های توجیهی خدماتی و کسب و کار های کوچک
طرح های توجیهی گردشگری و توریسم - احداث هتل و پارک و ...
comfar طرح توجیهی کامفار
مشخصات طرح های توجیهی - استاندارد طرح های توجیهی

پکیج های طرح توجیهی

 • پکیج طرح های توجیهی صنایع ساختمانی
  پکیج طرح های توجیهی صنایع ساختمانی
  قیمت 80000 تومان
  گسترش کار نگارش طرح توجیهی انجام…
 • پکیج طرح های توجیهی صنایع خودرو  
  پکیج طرح های توجیهی صنایع خودرو
  قیمت 90000 تومان
  یکی از مهمترین صنایع موجود در…
 • پکیج طرح های توجیهی صنایع فلزی و ماشین ابزار  
  پکیج طرح های توجیهی صنایع فلزی
  قیمت 90000 تومان
  زمینه های بکر معادن در کشور ما…
 • پکیج طرح های توجیهی صنایع چوب و سلولوزی  
  پکیج طرح های توجیهی صنایع چوب و سلولوزی
  قیمت 50000 تومان
  طی این سال ها…
همه پکیج ها ...
چهارشنبه, 17 ارديبهشت 1399 ساعت 14:05

طرح توجیهی راه اندازی سینما ماشین

نوشته شده توسط 

در این پست با بررسی طرح توجیهی راه اندازی یک سینما ماشین سعی شده است تا با معرفی این پروژه، ظرفیت ها و زمینه های سودآوری آن را مورد بحث قراردهیم. همچنین با ارائه ی اطلاعات بیشتری در زمینه این طرح و ارائه این خدمت، میزان سرمایه گذاری، سودآوری، تسهیلات اعطایی و نرخ های بازده سرمایه گذاری آن ارائه شده و قصد داریم آن را به عنوان یک فرصت سرمایه گذاری مناسب بررسی نماییم، امیدوارم این اطلاعات مفید فایده باشد و تا پایان مطلب همراه ایران صنعت باشید.

تاریخچه سینما

هنگامی که ادیسون دستگاه کینوتوسکوپ را اختراع کرد تا برای اولین بار تصاویر را سریع و پشت سر هم نشان دهد و تا آن را به صورت یک جنس متحرک نمایش دهد، هرگز فکرش را هم نمی‌کرد که با این کشف انقلابی در جهان هنر های نمایشی ایجاد کند که سالیانه تعداد زیادی مخاطب را جلب خود کند. این هنر که پر جاذبه‌ترین پدیده قرن بیستم نامیده شد، در همان آغاز پنجره های نوینی را گشود و میلیونها نفر را محسور کرد و جالب تر اینکه بر خلاف دیگر پدیده های این قرن نه تنها پس از مدتی اهمیت خود را از دست نداد، بلکه جاودانه هم شد. به طوری که پس از گذشت اندک زمانی یکی از مهمترین هنرهای عصر تلقی شده و هنر هفتم نام گرفت.

این هنر در کشور ایران که از دیرباز با هنرهای نمایشی همانند تعزیه و شاهنامه خوانی آشنایی داشت بسیار سریع رشد کرد و با نام «چراغ ‌جادو» از آن استقبال شد و البته این نیز مانند دیگر پدیده‌های نوین آن زمان از اروپا به ایران آمد. سفر مظفرالدین‌شاه به فرنگ در سال 1279ش (1318ق) موجب آشنایی با این تکنولوژی در محل آبهای گرم معدنی کنترکسویل فرانسه گشت و شاه را آنقدر مجذوب کرد که بلافاصله دستور داد میرزا ابراهیم‌خان عکاس‌باشی یک عدد را تهیه کرده و طرز کار آن را فرا بگیرد، تا این دستگاه عجیب را که به تصور او بر روی دیوار می‌اندازند و مردم در آن حرکت می‌کنند، به عنوان سوغات برای زنان حرمسرای خود ببرد و این خود مقدمه ی ورود این هنر به ایران قاجار شد.

پس از ورود امکانات و ابزار تولید - به خصوص دوربین فیلمبرداری - آوانس اوگانیانس به همراه عده‌ای دیگر از دوستان خود نخستین پایه‌های سینمای ایران را بنا نهادند و با تشکیل گروهی در خیابان علاءالدوله (فردوسی کنونی) اقدام به تولید فیلم کردند.

اولین سالن رسمی سینمای ایران در سال ۱۳۰۵ به نام گرند سینما در تهران ساخته شد. در سال ۱۳۰۸ خورشیدی نیز پس از رونق این صنعت در تهران، چند سالن سینمای دیگر نیز ساخته شد که از آن جمله میتوان به سینما سپه، مایاک و ایران اشاره کرد که ظرفیت بیش از ۱۱۰۰ نفر را داشت.

سینما ماشین

سینما ماشین یا درایواین سینما، نوع بخصوصی از سینما است که گرچه ممکن است از مد رفته محسوب شود، ولی هنوز هم در بعضی از شهر ها وجود داشته و طرفداران خاص خودش را دارد. اولین سینما ماشین ایران، سینما تهران پارس بود که در سال 1339 در تپه های تهران پارس افتتاح شد.  

در این سبک از نمایش فیلم تماشاگران به جای صندلی سینما، داخل ماشین ‌خود نشسته و فیلم را روی پرده‌های بزرگ مقابل تماشا می‌کنند. محوطه ی نسبتاً بزرگی به این منظور اختصاص می یابد، و محل پارک ماشین ها با خط گذاری مشخص می شود. جایگذاری ماشین ها به نحوی است، که سرنشینان جلو خودرو دید مناسبی نسبت به پرده و فیلم داشته باشند و مانعی برای دید آنها وجود نداشته باشد.

برای صدا نیز یک فرکانس رادیویی تعیین می شود تا رادیوی ماشین با تنظیم بر روی آن، صدا را از داخل ماشین پخش کند. اخیرا به علت شرایط ناشی از انتشار گسترده بیماری کرونا، بعد از مدتها این نوع سینما ها راه اندازی شده اند. با توجه به استقبال گسترده مردم، به نظر میرسد که این مدل سینما ها فرصت دوباره ای برای فراگیر شدن دارند و موقعیت مناسبی است تا با سرمایه گذاری در این صنعت، از ظرفیت موجود در این حوزه استفاده کرد. طرح های خدماتی، همیشه نشان داده اند که با هزینه های جاری پایین، امکان سودآوری مناسبی را دارند.

شرکت بهبود صنعت، آمادگی خود را برای نگارش طرح توجیهی راه اندازی سینما ماشین بصورت کامل، اعلام می‌دارد. ایران صنعت طرح های توجیهی را منطبق با قالب مورد تائید بانک ها و سازمان ها نگارش کرده و تا تائید نهایی طرح، همراه شما خواهد بود. طرح های ما بر اساس اطلاعات روز قابل استناد و قابل دفاع بوده و به لحاظ محاسباتی، ضمانت دارد.

برای ثبت سفارش و درخواست نگارش طرح اینجا کلیک کنید.

بازدید 1309 بار

دانلود جدیدترین طرح های توجیهی آماده

طرح توجیهی پرورش مرغ گوشتی

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل پرورش مرغ گوشتی سال نگارش: 92 تعداد صفحه: 46 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود. فرمت فایل: d ...
0 تعداد فروش
ریال 1,400,000
جزئیات خرید

طرح توجیهی احداث پارک آبی

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل پارک آبی  سال نگارش: 87 تعداد صفحه: 55 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود. فرمت فایل: docx(قا ...
1 تعداد فروش
ریال 1,300,000

طرح توجیهی تولید بلوک سقفی CLC

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل تولید بلوک سقفی CLC ( سی ال سی ) سال نگارش: 91 تعداد صفحه: 84 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد ب ...
1 تعداد فروش
ریال 1,500,000

طرح توجیهی تولید قند (کله و شکسته)

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل تولید قند بصورت کله و شکسته سال نگارش: 92 تعداد صفحه: 58 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود. ...
0 تعداد فروش
ریال 1,300,000
طرح توجیهی پرورش مرغ گوشتی
طرح توجیهی احداث پارک آبی
طرح توجیهی تولید بلوک سقفی CLC
طرح توجیهی تولید قند (کله و شکسته)

افتخارات و مجوزهای ایران صنعت


 • 0
 • 0

گواهی ثبت اختراع ایران صنعت گواهی کارآفرین برتر ایران صنعت گواهی عضویت در انجمن مشاوران سرمایه گذاری و نظارت طرح ها ایران صنعت پروانه خدمات فنی و مهندسی ایران صنعت تندیس کارآفرین برتر ایران صنعت عضویت پارک علم و فناوری خراسان جنوبی نماد سرآمدی ایران صنعت

معرفی ایران صنعت

نگارش طرح توجیهی و انجام مطالعات امکان سنجی در حوزه های مختلف از قبیل: صنعت، کشاورزی و دامپروری، خدمات، گردشگری و توریست سلامت تخصص ایران صنعت بوده و از سال 1386 خدمات رسان سرمایه گذاران عزیز در این حوزه بوده ایم. ما در راستای کمک به سرمایه گذاران بخش فروشگاه دانلود طرح توجیهی آماده را راه اندازی نموده ایم تا با حداقل هزینه از پروژه های مختلف اطلاعات جامعی دریافت نمایند.

تلفن تماس: 05632420200
همراه : 09393623135

ساعات پاسخگویی: هر روز از ساعت 8:30 تا 15:30 - بجز ایام تعطیل

ایمیل: isanat85[at]gmail.com

 ایران صنعت در لینکداین ایران صنعت در اینستاگرام  ایران صنعت در تلگرام