ايران صنعت - طرح توجيهي و مشاوره سرمايه گذاري

فروشگاه طرح توجیهی فایل های منسبد خرید

ایران صنعت - دانلود نمونه طرح توجیهی

سفارش طرح توجیهی
طرح های توجیهی صنعتی
طرح های توجیهی کشاورزی و کشت و صنعت
طرح های توجیهی دامپروری و مزارع پرورش ماهی و طیور
طرح های توجیهی خدماتی و کسب و کار های کوچک
طرح های توجیهی گردشگری و توریسم - احداث هتل و پارک و ...
comfar طرح توجیهی کامفار
مشخصات طرح های توجیهی - استاندارد طرح های توجیهی

پکیج های طرح توجیهی

 • پکیج طرح های توجیهی صنایع ساختمانی
  قیمت 80000 تومان
  گسترش کار نگارش طرح توجیهی انجام…
 •  
  پکیج طرح های توجیهی صنایع خودرو
  قیمت 90000 تومان
  یکی از مهمترین صنایع موجود در…
 •  
  پکیج طرح های توجیهی صنایع فلزی
  قیمت 90000 تومان
  زمینه های بکر معادن در کشور ما…
 •  
  پکیج طرح های توجیهی صنایع چوب و سلولوزی
  قیمت 50000 تومان
  طی این سال ها…
همه پکیج ها ...
پنج شنبه, 11 دی 1399 16:13

طرح توجیهی راه اندازی نانوایی سنتی

نوشته شده توسط

مقاله ی پیش رو ، طرح توجیهی برای راه اندازی تولیدی نان های سنتی می باشد.در این مقاله قصد داریم تا تمام نکات اولیه برای افرادی که قصد ورود به این پیشه را دارند، بیان کنیم.

نان، یکی از محصولات غذایی است که در اکثر فرهنگ ها به عنوان یک غذای اصلی محسوب می شود.ایرانی ها نیز در اکثر وعده های غذایی خود، نان را دارند.گفته می شود که ایرانی ها شش برابر استاندارد جهانی، نان مصرف می کنند.نوع نانی که در کشور ما مصرف می شود، نان سنتی مانند سنگک، لواش، بربری می باشد.

بازار مصرف نان بر طبق طرح توجیهی راه اندازی نانوایی سنتی

بر اساس آن چه که تا کنون گفتیم، می توان تقاضای بالای مردم برای خرید و تهیه ی نان را پیش بینی و محاسبه کرد.یکی از مزایای بازار نانوایی آن است که این تقاضا برای تمام فصول سال وجود دارد.آن چه برای مصرف کننده ها در زمینه ی نان اهمیت دارد، کیفیت نان، ساعات کاری و تنوع نان ها در نانوایی است.اگر شما بتوانید این سه گزینه را مدیریت کنید، بی شک نانوایی موفقی خواهید داشت.

زمانی که شما نانوایی احداث می کنید، می توانید به فروش سایر فرآورده های نانی در کنار فروش نان سنتی نیز بپردازید.به عنوان مثال انواع نان های صبحانه، نان جو، نان شیرمال، نان کشمشی و انواع کلوچه ها و ... .به علاوه با کمی خلاقیت و مدرن سازی فضا و هم چنین رویت بهتر محصولات و بسته بندی متفاوت، شما می توانید رضایت مشتریان خود را بالا برده و آن ها را به مشتریان پایدار تبدیل کنید.

انواع نان های سنتی بر طبق طرح توجیهی راه اندازی نانوایی سنتی

همان گونه می دانید، انواع مختلفی از نان وجود دارد.اما زمانی که از نان سنتی نام برده می شود، منظور همان نان سنگک، لواش و بربری است.این نان ها با آردهای مختلف و در بستر تنوری متفاوت پخت می شوند.به عنوان مثال تنور نان سنگک باید بستری از ریگ باشد.

فرآیند تولید نان بر طبق طرح توجیهی راه اندازی نانوایی سنتی

پختن انواع مختلف نان های سنتی، مراحل خاص خود را دارد.اما آن چه در تهیه ی همه ی آن ها یکسان است، تولید خمیر، استراحت خمیر، چانه کردن بر اساس وزن، پهن کردن خمیر، قرار دادن خمیر در تنور و در نهایت پخت کامل نان می باشد.

البته مواد مصرفی و درصد آن ها در تولید خمیر و هم چنین زمان استراحت و پخت انواع نان با هم تفاوت دارد. مثلا زمان پخت نان سنگک از لحظه ی قرار گیری در تنور، چیزی در حدود 5 دقیقه است در حالی که این زمان برای پخت نان بربری 10 تا 15 دقیقه می رسد.

مواد اولیه مورد نیاز برای پخت نان بر طبق طرح توجیهی راه اندازی نانوایی سنتی

آرد معمولی آرد ستاره آرد مخصوص نان سنگک شکر رومال خمیر مایه روغن آب نمک ید دار
خواندن 6757 دفعه

نگارش طرح توجیهی بروز

سلام دوست عزیز، با تشکر از بازدید شما از وب سایت ایران صنعت، حضور گرانقدر شما اعلام میداریم که کارشناسان ما آماده هستند تا این طرح های توجیهی را به صورت بروز مطابق استانداردهای بانکی و براساس اعداد و ارقام واقعی حال حاضر برایتان آماده نمایند. جهت هماهنگی در این خصوص با ما تماس بگیرید.

نگارش طرح توجیهی، انجام مطالعات امکان سنجی و بازار تخصص ماست.

دانلود جدیدترین طرح های توجیهی آماده

طرح توجیهی تولید کیک و کلوچه

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل تولید کیک و کلوچه (دانشجویی) سال نگارش: 87 تعداد صفحه: 37 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود. ...
2 تعداد فروش
ریال 1,200,000
جزئیات خرید

طرح توجیهی تولید خیارشور

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل تولید خیارشور و اسلایس خیارشور سال نگارش: 93 تعداد صفحه: 51 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود ...
0 تعداد فروش
ریال 1,600,000

طرح توجیهی پایانه صادراتی محصولات کشاورزی

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل احداث ترمینال صادراتی محصولات کشاورزی (بسته بندی و انجماد سریع) سال نگارش: 92 تعداد صفحه: 81 نحوه دریافت: بعد از اتمام پ ...
18 تعداد فروش
ریال 2,200,000

طرح توجیهی احداث آژانس مسافرتی

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل آژانس مسافرتی سال نگارش: 90 تعداد صفحه: 51 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود. فرمت فایل: doc ...
26 تعداد فروش
ریال 1,500,000
طرح توجیهی تولید کیک و کلوچه
طرح توجیهی تولید خیارشور
طرح توجیهی پایانه صادراتی محصولات کشاورزی
طرح توجیهی احداث آژانس مسافرتی

نظرات مشتریان

افتخارات و مجوزهای ایران صنعت


 • 0
 • 0

گواهی ثبت اختراع ایران صنعت گواهی کارآفرین برتر ایران صنعت گواهی عضویت در انجمن مشاوران سرمایه گذاری و نظارت طرح ها ایران صنعت پروانه خدمات فنی و مهندسی ایران صنعت تندیس کارآفرین برتر ایران صنعت عضویت پارک علم و فناوری خراسان جنوبی نماد سرآمدی ایران صنعت

معرفی ایران صنعت

نگارش طرح توجیهی و انجام مطالعات امکان سنجی در حوزه های مختلف از قبیل: صنعت، کشاورزی و دامپروری، خدمات، گردشگری و توریست سلامت تخصص ایران صنعت بوده و از سال 1386 خدمات رسان سرمایه گذاران عزیز در این حوزه بوده ایم. ما در راستای کمک به سرمایه گذاران بخش فروشگاه دانلود طرح توجیهی آماده را راه اندازی نموده ایم تا با حداقل هزینه از پروژه های مختلف اطلاعات جامعی دریافت نمایند.

تلفن تماس: 05691011020
                 05632255578
همراه : 09393623135

ساعات پاسخگویی: هر روز از ساعت 8:30 تا 15:30 - بجز ایام تعطیل

ایمیل: isanat85[at]gmail.com

 ایران صنعت در لینکداین ایران صنعت در اینستاگرام  ایران صنعت در تلگرام