ايران صنعت - طرح توجيهي و مشاوره سرمايه گذاري

فروشگاه طرح توجیهی فایل های منسبد خرید

ایران صنعت - دانلود نمونه طرح توجیهی

سفارش طرح توجیهی
طرح های توجیهی صنعتی
طرح های توجیهی کشاورزی و کشت و صنعت
طرح های توجیهی دامپروری و مزارع پرورش ماهی و طیور
طرح های توجیهی خدماتی و کسب و کار های کوچک
طرح های توجیهی گردشگری و توریسم - احداث هتل و پارک و ...
comfar طرح توجیهی کامفار
مشخصات طرح های توجیهی - استاندارد طرح های توجیهی

پکیج های طرح توجیهی

 • پکیج طرح های توجیهی صنایع ساختمانی
  قیمت 80000 تومان
  گسترش کار نگارش طرح توجیهی انجام…
 •  
  پکیج طرح های توجیهی صنایع خودرو
  قیمت 90000 تومان
  یکی از مهمترین صنایع موجود در…
 •  
  پکیج طرح های توجیهی صنایع فلزی
  قیمت 90000 تومان
  زمینه های بکر معادن در کشور ما…
 •  
  پکیج طرح های توجیهی صنایع چوب و سلولوزی
  قیمت 50000 تومان
  طی این سال ها…
همه پکیج ها ...
یکشنبه, 26 بهمن 1399 13:47

طرح توجیهی تولید صندلی اداری

نوشته شده توسط

مقاله ی پیش رو طرح توجیهی تولید صندلی می باشد. در این مقاله سعی شده است تا تمام نکات و مواردی که برای ورود به این کسب و کار لازم است بدانیم، بیان شود.

صندلی بر طبق طرح توجیهی تولید صندلی اداری

در ایران، صنعت مبلمان یک صنعت با قدمت 70 ساله است که توانسته اشتغال زایی زیادی ایجاد کند. یکی از زیر شاخه های مهم صنعت مبلمان، مبلمان اداری است که با رشد ارگان های خصوصی به شدت بازار تقاضای خوب و رو به رشدی را داشته است. جدای از مبلمان اداری، مبلمان خانگی، حتی مبلمان و صندلی های خودرو و ... نیز بازار تقاضای خوبی را شامل می شوند.

در دکوراسیون اداری اقلام وسیعی وجود دارند. از جمله انواع میز، فایل، کمدها، پارتیشن، صندلی و ... . یکی از مهم ترین اقلام که بیش ترین سهم را در دکوراسیون اداری به خود اختصاص داده است، صندلی ها می باشند که علاوه بر امنیت و استحکام، باید طراحی خوب و رنگ بندی متنوع داشته باشند. صندلی های یک اداره یا هر محیط کاری دیگری، باید به قدری راحت باشد که کارمند و مشتری با هر فیزیک و وزنی، بدون هیچ گونه احساس ناراحتی بتوانند ساعات طولانی روی آن بنشینند. هم چنین دوام و کیفیت آن باید آن قدر بالا باشد تا سازمان یا اداره مجبور به صرف هزینه ی مداوم برای خرید و تعمیر صندلی ندهد.

شاید تعجب برانگیز باشد که یک فرد کارمند (فرد پشت میز نشین) به طور میانگین 40 ساعت در هفته روی صندلی می نشیند و این میزان زیادی از طول عمر فرد است.

مواد اولیه صندلی بر طبق طرح توجیهی تولید صندلی اداری

اسکلت اصلی صندلی ها عموما چوب و فلز هستند که موادی وارداتی بوده و از خارج از کشور وارد می شود. بنابراین تا حدودی تعرفه ی کالای نهایی، به نرخ و تعرفه ی گمرکی این مواد اولیه بستگی دارد.

انواع صندلی بر طبق طرح توجیهی تولید صندلی اداری

صندلی گردان صندلی مدیریت صندلی کارشناسی صندلی میزبان

 

صندلی ارگونومیک بر طبق طرح توجیهی تولید صندلی اداری

همان طور که پیش تر نیز اشاره کردیم، افراد مدت زیادی را پشت میز و در روی صندلی می گذرانند. یک صندلی اداری غیر استاندارد و مناسب می تواند منجر به کمردرد ، پادرد و مچ درد شود و در طولانی مدت آسیب های جدی را به ستون فقرات و بدن شخص وارد کند.

یک صندلی استاندارد و ارگونومیک باید پشتی مناسب با طراحی ارگونومیک جهت حفظ قوس طبیعی ستون فقرات باشد.

اغلب صندلی های اداری، قابلیت تنظیم ارتفاع کف و دسته های صندلی را دارند.

قسمت هایی که باید قابل تنظیم باشند شامل پشتیبانی کمری، عرض و ارتفاع دستی، عرض و ارتفاع پشتی، زاویه پشتی و نشیمنگاه و کنترل سفتی صندلی می شود. بیشتر این پشتیبانی ها با شماره کنترل می شوند اما برخی از آن ها هم با یک قطعه پمپی شکل شبیه پمپ دستگاه فشار خون تنظیم می شود.

چرخ مناسب کف محیط باید انتخاب شود. مثلا چرخ برای محیطی که کف آن موکت است با چرخ برای محیطی که کف پوش سنگ و سرامیک دارد متفاوت است.

خواندن 6214 دفعه

نگارش طرح توجیهی بروز

سلام دوست عزیز، با تشکر از بازدید شما از وب سایت ایران صنعت، حضور گرانقدر شما اعلام میداریم که کارشناسان ما آماده هستند تا این طرح های توجیهی را به صورت بروز مطابق استانداردهای بانکی و براساس اعداد و ارقام واقعی حال حاضر برایتان آماده نمایند. جهت هماهنگی در این خصوص با ما تماس بگیرید.

نگارش طرح توجیهی، انجام مطالعات امکان سنجی و بازار تخصص ماست.

دانلود جدیدترین طرح های توجیهی آماده

طرح توجیهی تولید سموم دفع آفات

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل تولید سموم دفع آفات  سال نگارش: 92 تعداد صفحه: 47 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود. فرمت فا ...
4 تعداد فروش
ریال 1,500,000
جزئیات خرید

طرح توجیهی تاسیس شرکت طراحی دکوراسیون داخلی

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل تاسیس شرکت طراحی دکوراسیون داخلی سال نگارش: 90 تعداد صفحه: 59 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد ب ...
4 تعداد فروش
ریال 1,200,000

طرح توجیهی راه اندازی کارگاه فرش دستباف

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل راه اندازی کارگاه تولید فرش دستباف سال نگارش: 98 تعداد صفحه: 77 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد ...
1 تعداد فروش
ریال 1,900,000

طرح توجیهی احداث انبار و انبارداری

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل احداث انبار و انبارداری سال نگارش: 89 تعداد صفحه: 39 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود. فرمت ...
21 تعداد فروش
ریال 1,200,000
طرح توجیهی تولید سموم دفع آفات
طرح توجیهی تاسیس شرکت طراحی دکوراسیون داخلی
طرح توجیهی راه اندازی کارگاه فرش دستباف
طرح توجیهی احداث انبار و انبارداری

نظرات مشتریان

افتخارات و مجوزهای ایران صنعت


 • 0
 • 0

گواهی ثبت اختراع ایران صنعت گواهی کارآفرین برتر ایران صنعت گواهی عضویت در انجمن مشاوران سرمایه گذاری و نظارت طرح ها ایران صنعت پروانه خدمات فنی و مهندسی ایران صنعت تندیس کارآفرین برتر ایران صنعت عضویت پارک علم و فناوری خراسان جنوبی نماد سرآمدی ایران صنعت

معرفی ایران صنعت

نگارش طرح توجیهی و انجام مطالعات امکان سنجی در حوزه های مختلف از قبیل: صنعت، کشاورزی و دامپروری، خدمات، گردشگری و توریست سلامت تخصص ایران صنعت بوده و از سال 1386 خدمات رسان سرمایه گذاران عزیز در این حوزه بوده ایم. ما در راستای کمک به سرمایه گذاران بخش فروشگاه دانلود طرح توجیهی آماده را راه اندازی نموده ایم تا با حداقل هزینه از پروژه های مختلف اطلاعات جامعی دریافت نمایند.

تلفن تماس: 05691011020
                 05632255578
همراه : 09393623135

ساعات پاسخگویی: هر روز از ساعت 8:30 تا 15:30 - بجز ایام تعطیل

ایمیل: isanat85[at]gmail.com

 ایران صنعت در لینکداین ایران صنعت در اینستاگرام  ایران صنعت در تلگرام