ايران صنعت - طرح توجيهي و مشاوره سرمايه گذاري

فروشگاه طرح توجیهی فایل های منسبد خرید

ایران صنعت - دانلود نمونه طرح توجیهی

سفارش طرح توجیهی
طرح های توجیهی صنعتی
طرح های توجیهی کشاورزی و کشت و صنعت
طرح های توجیهی دامپروری و مزارع پرورش ماهی و طیور
طرح های توجیهی خدماتی و کسب و کار های کوچک
طرح های توجیهی گردشگری و توریسم - احداث هتل و پارک و ...
comfar طرح توجیهی کامفار
مشخصات طرح های توجیهی - استاندارد طرح های توجیهی

پکیج های طرح توجیهی

 • پکیج طرح های توجیهی صنایع ساختمانی
  پکیج طرح های توجیهی صنایع ساختمانی
  قیمت 80000 تومان
  گسترش کار نگارش طرح توجیهی انجام…
 • پکیج طرح های توجیهی صنایع خودرو  
  پکیج طرح های توجیهی صنایع خودرو
  قیمت 90000 تومان
  یکی از مهمترین صنایع موجود در…
 • پکیج طرح های توجیهی صنایع فلزی و ماشین ابزار  
  پکیج طرح های توجیهی صنایع فلزی
  قیمت 90000 تومان
  زمینه های بکر معادن در کشور ما…
 • پکیج طرح های توجیهی صنایع چوب و سلولوزی  
  پکیج طرح های توجیهی صنایع چوب و سلولوزی
  قیمت 50000 تومان
  طی این سال ها…
همه پکیج ها ...
جمعه, 26 شهریور 1400 08:40

طرح توجیهی تولید ظرف مسی

نوشته شده توسط

ظروف مسی یکی از پرطرفدارترین انواع ظروف است. از این جنس، در ساخت و تولید ظروف پخت و پز و هم چنین ظروف سرو و پذیرایی استفاده می شود. در طرح توجیهی تولید ظرف مسی، تمام نکات لازم برای بررسی و تولید این ظروف بیان شده است.

 

ظرف به محل یا ابزاری گفته می شود که در حقیقت جایگاهی برای اشیا یا چیزهای دیگر هستند. در آشپزخانه، ظرف و ظروف به وسایلی گفته می شود که کاربردهای مختلف اعم از پخت و پز، سرو و پذیرایی، نگهداری و بسیاری کاربردهای دیگر دارد. ظرف و ظروف، پیشینه ای تاریخی دارد. یعنی از دیرباز در طول تاریخ با متریال گوناگونی، جایی برای قراردهی و پخت و پز غذاها ساخته بودند و امروز به همان اشکال رنگارنگ و متنوعی که ما شاهد هستیم، رسیده اند.

اشکال مختلف ظروف بر طبق طرح توجیهی تولید ظرف مسی 

ظروف در اشکال مختلفی اعم از کاسه و بشقاب و لیوان و ... ساخته شده اند. هر یک از اشکال طراحی شده برای ظروف، کمک می کند تا سرو یا کاربرد مورد نظر در آن ظروف آسان تر انجام گیرد. به عنوان مثال در نظر بگیرید قرار باشد سوپ خود را در یک بشقاب مسطح سرو کنید! یا مثلاً بخواهید برای دم کردن برنج، از تابه ای با دیواره های کوتاه استفاده کنید! 

چیزی که در اشکال مختلف ظروف مطرح می شود، تنوع کاربرد آن ها و فرایند و قالب های مختلفی است که برای این منظور طراحی شده اند. به عبارت دیگر روند تولید برای ساخت و تولید هر یک از اشکال ظروف مختلف، با هم متفاوت خواهد بود.

جنس های مختلف در ظروف بر طبق طرح توجیهی تولید ظرف مسی

یکی از مواردی که در خصوص ظروف وجود دارد تنوع در جنس آن است. امروزه شاهد انواع مختلف ظروف در جنس هایی با متریال مختلف اعم از ظروف فلزی، ملامین، پلاستیکی، سرامیکی، کاغذی، چوبی و ... هستیم. هر یک از متریال ذکر شده، ساختار، ویژگی ها و کاربرد مخصوصی دارند. به عنوان مثال، ظروف پیرکس، هرگز برای یک پیک نیک مناسب نخواهد بود. یا معمولاً در پذیرایی از ظروف سنگین و بزرگ استفاده می شود.

در ادامهٔ این مقاله، قصد داریم تا در رابطه با یکی از انواع ظروف که برای پخت و پز و سرو غذا از آن استفاده می شود، صحبت کنیم. این ظروف از جنس مس هستند و به همین نام نیز شناخته خواهند شد.

ظروف مسی بر طبق طرح توجیهی تولید ظرف مسی

ظروف مسی از قدیمی ترین ظرف هایی هستند که برای پخت و پز و حتی پذیرایی، استفاده می شدند. ظاهر زیبا، رنگ متفاوت و خواص بی نظیری که در این فلز یافت می شود، سبب شد تا تنوع خوبی از کاربردهای آن ایجاد گردد. برخی از مهم ترین خواصی که در این گونه ظروف به چشم می خورد، ضد قارچ بودن، ضد میکروبی و نابودگر ویروس ها در آن است. اما باید توجه داشت که فلز مس، به مقدار کم برای بدن لازم است. به این معنا که زیاده روی در این فلز، خاصیت سمی بودن آن را نشلن می دهد. برای این که جلوی مسمومیت با فلز مس گرفته شود، داخل ظروف مسی مانند قابلمه را قلع می زنند. این کار باعث می شود تا جدارهٔ داخلی ظرف، رنگ سفیدی داشته باشد.

تولید ظروف مسی بر طبق طرح توجیهی تولید ظرف مسی

ظروف مسی به دو روش ساخته می شوند:

 • تولید ظروف مسی به روش ماشینی

در این روش، توسط دستگاه های پرس و خم کاری، به ظروف شکل می دهند. این امر سبب می شود تا خطوطی نازک بر روی ظرف ایجاد شود. بنابراین از این طریق می توانید بفهمید که ظرف مسی، از روش ماشینی تولید شده است.

 • تولید ظروف مسی به روش چکش کاری

در این روش، مس در کوره قرار گرفته تا گرم و شکل پذیر شود. سپس توسط استاد کار، با چکش آن را شکل دهی می کنند. در این روش، ظروف بر روی سطح خود جای چکش دارند. این ظروف به علت دست ساز بودن، گران تر هستند. البته ضخامت مس در این ظروف بالاتر بوده و پخش حرارت بهتر در آن صورت می پذیرد. بنابراین بهتر است که برای ظروف پخت و پز مسی، از این گروه استفاده نمایید.

بازدید 2002 بار

نگارش طرح توجیهی بروز

سلام دوست عزیز، با تشکر از بازدید شما از وب سایت ایران صنعت، حضور گرانقدر شما اعلام میداریم که کارشناسان ما آماده هستند تا این طرح های توجیهی را به صورت بروز مطابق استانداردهای بانکی و براساس اعداد و ارقام واقعی حال حاضر برایتان آماده نمایند. جهت هماهنگی در این خصوص با ما تماس بگیرید.

نگارش طرح توجیهی، انجام مطالعات امکان سنجی و بازار تخصص ماست.

دانلود جدیدترین طرح های توجیهی آماده

طرح توجیهی تولید سموم دفع آفات

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل تولید سموم دفع آفات  سال نگارش: 92 تعداد صفحه: 47 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود. فرمت فا ...
3 تعداد فروش
ریال 1,300,000
جزئیات خرید

طرح توجیهی تولید مصنوعات چوبی

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل تولید مصنوعات چوبی سال نگارش: 89 تعداد صفحه: 37 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود. فرمت فایل ...
2 تعداد فروش
ریال 1,300,000

طرح توجیهی احداث مجتمع خدماتی اقامتی بین راهی

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی سال نگارش: 92 تعداد صفحه: 56 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود. ...
2 تعداد فروش
ریال 1,400,000

طرح توجیهی پرورش سگ نگهبان

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل راه اندازی مرکز پرورش و تربیت سگ نگهبان سال نگارش: 97 تعداد صفحه: 61 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود ...
2 تعداد فروش
ریال 1,400,000
طرح توجیهی تولید سموم دفع آفات
طرح توجیهی تولید مصنوعات چوبی
طرح توجیهی احداث مجتمع خدماتی اقامتی بین راهی
طرح توجیهی پرورش سگ نگهبان

نظرات مشتریان

افتخارات و مجوزهای ایران صنعت


 • 0
 • 0

گواهی ثبت اختراع ایران صنعت گواهی کارآفرین برتر ایران صنعت گواهی عضویت در انجمن مشاوران سرمایه گذاری و نظارت طرح ها ایران صنعت پروانه خدمات فنی و مهندسی ایران صنعت تندیس کارآفرین برتر ایران صنعت عضویت پارک علم و فناوری خراسان جنوبی نماد سرآمدی ایران صنعت

معرفی ایران صنعت

نگارش طرح توجیهی و انجام مطالعات امکان سنجی در حوزه های مختلف از قبیل: صنعت، کشاورزی و دامپروری، خدمات، گردشگری و توریست سلامت تخصص ایران صنعت بوده و از سال 1386 خدمات رسان سرمایه گذاران عزیز در این حوزه بوده ایم. ما در راستای کمک به سرمایه گذاران بخش فروشگاه دانلود طرح توجیهی آماده را راه اندازی نموده ایم تا با حداقل هزینه از پروژه های مختلف اطلاعات جامعی دریافت نمایند.

تلفن تماس: 05691011020
                 05632342065
همراه : 09012500867

ساعات پاسخگویی: هر روز از ساعت 8:30 تا 15:30 - بجز ایام تعطیل

ایمیل: isanat85[at]gmail.com

 ایران صنعت در لینکداین ایران صنعت در اینستاگرام  ایران صنعت در تلگرام