ايران صنعت - طرح توجيهي و مشاوره سرمايه گذاري

فروشگاه طرح توجیهی فایل های منسبد خرید

ایران صنعت - دانلود نمونه طرح توجیهی

سفارش طرح توجیهی
طرح های توجیهی صنعتی
طرح های توجیهی کشاورزی و کشت و صنعت
طرح های توجیهی دامپروری و مزارع پرورش ماهی و طیور
طرح های توجیهی خدماتی و کسب و کار های کوچک
طرح های توجیهی گردشگری و توریسم - احداث هتل و پارک و ...
comfar طرح توجیهی کامفار
مشخصات طرح های توجیهی - استاندارد طرح های توجیهی

پکیج های طرح توجیهی

 • پکیج طرح های توجیهی صنایع ساختمانی
  پکیج طرح های توجیهی صنایع ساختمانی
  قیمت 80000 تومان
  گسترش کار نگارش طرح توجیهی انجام…
 • پکیج طرح های توجیهی صنایع خودرو  
  پکیج طرح های توجیهی صنایع خودرو
  قیمت 90000 تومان
  یکی از مهمترین صنایع موجود در…
 • پکیج طرح های توجیهی صنایع فلزی و ماشین ابزار  
  پکیج طرح های توجیهی صنایع فلزی
  قیمت 90000 تومان
  زمینه های بکر معادن در کشور ما…
 • پکیج طرح های توجیهی صنایع چوب و سلولوزی  
  پکیج طرح های توجیهی صنایع چوب و سلولوزی
  قیمت 50000 تومان
  طی این سال ها…
همه پکیج ها ...
یکشنبه, 22 فروردين 1400 ساعت 08:30

طرح توجیهی احداث هتل دریایی

نوشته شده توسط 

مقاله‌ی پیش‌رو، طرح توجیهی احداث هتل دریایی می‌باشد. هتل در حقیقت محلی است برای اسکان موقت و هتل دریایی همان طور که از نامش پیداست محلی است برای اسکان موقت که در دریا بنا شده باشد. در این مقاله، تمام آن‌چه برای ورود به این کسب و کار لازم است بدانیم، بیان شده است.

سفر در طبیعت بر طبق طرح توجیهی احداث هتل دریایی

سفر یکی از بهترین رخدادها در طول زندگی ماست. البته از سفر تفریحی صحبت می کنیم! سفری که با فراغ بال و آسوده خاطر می رویم تا طبیعتی جدید، مردمی جدید و کلی اتفاقات جدید را تجربه کنیم.معمولا در زندگی شهر نشینی آن قدر از طبیعت فاصله می گیریم که دلمان برای به آغوش طبیعت رفتن، تنگ می شود. برای لمس سادگی طبیعت، هوای پاک و ... .

معمولا برای سفر، شهرها و مکان هایی را انتخاب می کنیم از زیبایی های طبیعت پر باشند. مثلا جایی که ساحل و دریا داشته باشد، آبشار و رودخانه داشته باشد، کوه و جنگل داشته باشد، صحرا و کویر باشد و ... .

چالش های سفر بر طبق طرح توجیهی احداث هتل دریایی

سفر کردن همان قدر که جذاب است، همان قدر هم سخت است! البته به لطف اینترنت و دنیای تکنولوژی، بخش زیادی از این مشکلات و سختی ها برداشته شده است. اما به هر حال شما با یک چالش قبل از سفر خود مواجه خواهید شد.

چالش قبل از سفر، که شما با آن مواجه خواهید شد به موضوعات زیر می پردازد:

 • انتخاب محل اسکان
 • انتخاب نوع خوراک
 • بررسی فرهنگ
 • بررسی زبان
 • بررسی مراکز خرید
 • بررسی جاذبه های طبیعی
 • و ...

از مهم ترین بخش های این چالش، یافتن محل اقامت است. جایی که بتوانید وسایلتان را در آن جا بگذارید، برای استراحت و خواب، نظافت و ... به آن جا بروید و خلاصه خانه تان در سفر باشد.

گردشگری در دریا بر طبق طرح توجیهی احداث هتل دریایی

انتخاب مکان مناسب برای اسکان و استراحت، یکی از دغدغه های مهم برای هر توریست و گردشگری است. جدای از امکانات رفاهی و فضای امن و زیبا، گردشگران ترجیح می دهند هتل هایی را انتخاب کنند که از ویژگی های توریستی منطقه برخوردار باشد. یعنی اگر به یک محل جنگل و طبیعت داری می روید، ترجیح می دهید محل اقامتتان نیز از این طبیعت دور نباشد. دقیقا هتل های دریایی نیز به همین منظور و برای لمس دریا از نزدیک و حضور در دل ان ساخته شده اند.

هتل های دریایی بر طبق طرح توجیهی احداث هتل دریایی

هتل های این چنینی که در دل طبیعت جا باز کرده اند، بسیار آرام بخش و جذاب اند. گذران وقت در آن مکان ها، یک آرزوست که هر مسافری در دل دارد. البته معمولا به دلیل طرفداری بیش تر و گران بودن زمین ها در چنین موقعیت هایی، این هتل ها گران اند و شاید هر کسی توان سپری کردن اوقات خود را در آن مکان ها نداشته باشد.

هتل های دریایی برای شهرهایی ساخته می شوند که کنار دریا هستند و دریا برای آن شهر یک جاذبه ی توریستی به شمار می آید. البته دیدن آب و ساحل همیشه به آدم احساس خوبی می دهد. اما این نکته بسیار اهمیت دارد که گردشگر از آن دریا دیدن کند. چرا که ساخت هتل برای افراد مقیم، صرفه اقتصادی ندارد.

احداث هتل دریایی بر طبق طرح توجیهی احداث هتل دریایی

برای ساخت هتل (و البته هتل های دریایی) همیشه یک سری مطالعات جامعه شناسی، اقلیم شناسی و گردشگری برای بررسی زمین مناسب و ... وجود دارد که بدون توجه به آن خسارات سنگین و جبران ناپذیری را باید متحمل شد.

بعد از انجام مطالعات و بررسی های لازم، بر طبق نتایج تحقیقات می توان تصمیم گیری نمود و مطابق با بودجه ای که در اختیار است، بهترین نقطه ی دریا را برای ساخت هتل در نظر گرفت.

خدمات قابل ارائه بر طبق طرح توجیهی احداث هتل ساحلی

 • اجاره سوئیت، کلبه، اتاق و ...
 • رستوران
 • بوفه
 • ماهیگیری
 • ورزش های آبی و ساحلی (غواصی، جت اسکی، قایق، چتر پاراسل و ...)
 • استخر

 

 

 

بازدید 82 بار

نگارش طرح توجیهی بروز

سلام دوست عزیز، با تشکر از بازدید شما از وب سایت ایران صنعت، حضور گرانقدر شما اعلام میداریم که کارشناسان ما آماده هستند تا این طرح های توجیهی را به صورت بروز مطابق استانداردهای بانکی و براساس اعداد و ارقام واقعی حال حاضر برایتان آماده نمایند. جهت هماهنگی در این خصوص با ما تماس بگیرید.

نگارش طرح توجیهی، انجام مطالعات امکان سنجی و بازار تخصص ماست.

دانلود جدیدترین طرح های توجیهی آماده

طرح توجیهی احداث شرکت بازرگانی

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل احداث شرکت خدمات بازرگانی سال نگارش: 89 تعداد صفحه: 60 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود. فر ...
3 تعداد فروش
ریال 1,300,000
جزئیات خرید

طرح توجیهی پرورش قورباغه

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل پرورش غورباقه سال نگارش: 94 تعداد صفحه: 38 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود. فرمت فایل: doc ...
0 تعداد فروش
ریال 1,000,000

طرح توجیهی بازیافت آهن قراضه

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل بازیافت آهن قراضه سال نگارش: 91 تعداد صفحه: 73 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود. فرمت فایل: ...
0 تعداد فروش
ریال 1,800,000

طرح توجیهی پرورش مرغ تخم گذار

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل پرورش مرغ تخم گذار سال نگارش: 94 تعداد صفحه: 37 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود. فرمت فایل ...
0 تعداد فروش
ریال 1,200,000
طرح توجیهی احداث شرکت بازرگانی
طرح توجیهی پرورش قورباغه
طرح توجیهی بازیافت آهن قراضه
طرح توجیهی پرورش مرغ تخم گذار

نظرات مشتریان

افتخارات و مجوزهای ایران صنعت


 • 0
 • 0

گواهی ثبت اختراع ایران صنعت گواهی کارآفرین برتر ایران صنعت گواهی عضویت در انجمن مشاوران سرمایه گذاری و نظارت طرح ها ایران صنعت پروانه خدمات فنی و مهندسی ایران صنعت تندیس کارآفرین برتر ایران صنعت عضویت پارک علم و فناوری خراسان جنوبی نماد سرآمدی ایران صنعت

معرفی ایران صنعت

نگارش طرح توجیهی و انجام مطالعات امکان سنجی در حوزه های مختلف از قبیل: صنعت، کشاورزی و دامپروری، خدمات، گردشگری و توریست سلامت تخصص ایران صنعت بوده و از سال 1386 خدمات رسان سرمایه گذاران عزیز در این حوزه بوده ایم. ما در راستای کمک به سرمایه گذاران بخش فروشگاه دانلود طرح توجیهی آماده را راه اندازی نموده ایم تا با حداقل هزینه از پروژه های مختلف اطلاعات جامعی دریافت نمایند.

تلفن تماس: 05632420200
                 05632342065
همراه : 09012500867

ساعات پاسخگویی: هر روز از ساعت 8:30 تا 15:30 - بجز ایام تعطیل

ایمیل: isanat85[at]gmail.com

 ایران صنعت در لینکداین ایران صنعت در اینستاگرام  ایران صنعت در تلگرام