ايران صنعت - طرح توجيهي و مشاوره سرمايه گذاري

فروشگاه طرح توجیهی فایل های منسبد خرید

ایران صنعت - دانلود نمونه طرح توجیهی

سفارش طرح توجیهی
طرح های توجیهی صنعتی
طرح های توجیهی کشاورزی و کشت و صنعت
طرح های توجیهی دامپروری و مزارع پرورش ماهی و طیور
طرح های توجیهی خدماتی و کسب و کار های کوچک
طرح های توجیهی گردشگری و توریسم - احداث هتل و پارک و ...
comfar طرح توجیهی کامفار
مشخصات طرح های توجیهی - استاندارد طرح های توجیهی

پکیج های طرح توجیهی

 • پکیج طرح های توجیهی صنایع ساختمانی
  قیمت 80000 تومان
  گسترش کار نگارش طرح توجیهی انجام…
 •  
  پکیج طرح های توجیهی صنایع خودرو
  قیمت 90000 تومان
  یکی از مهمترین صنایع موجود در…
 •  
  پکیج طرح های توجیهی صنایع فلزی
  قیمت 90000 تومان
  زمینه های بکر معادن در کشور ما…
 •  
  پکیج طرح های توجیهی صنایع چوب و سلولوزی
  قیمت 50000 تومان
  طی این سال ها…
همه پکیج ها ...
×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 43
JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 47
JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 46
JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 45
شنبه, 14 ارديبهشت 1392 16:33

طرح توجیهی پرورش بوقلمون

نوشته شده توسط

 احداث و راه اندازی هر واحد تولید نیازمند شناخت مبانی تئوریک و دیدگاه های عملی متناسب با شرایط اقتصادی موجود جامعه به منظور نیل به اهداف تولید می باشد . بررسی امکان احداث واحد (امکان سنجی) ایجاب می کند که پارامترهای مختلف و چند جانبه اقتصادی-صنعتی در یک طرح جامع توجیهی مورد نظر قرار گیرند.

 هدف از ارائه طرح توجیهی احداث باغ میوه ایجاد و احداث مزرعه پرورش بوقلمون می باشد . هدف از تولید این محصول افزایش ارزش افزوده ، حاشیه سود بالاتر ، سهولت عرضه ، افزایش مدت ماندگاري ، سهولت مصرف با رعایت جنبه هاي بهداشتی آن براي مصرف کنندگان می باشد.

 برخلاف تصوري كه از اسم لاتين بوقلمون به ذهن مي‌رسد، جانورشناسان منشاء اوليه بوقلمون را آمريكاي شمالي و مركزي، به خصوص مكزيك عنوان مي‌كنند. اين پرنده بعدها توسط كاشفان اروپايي به قاره اروپا برده‌ شد و پس از مدت كوتاهي مورد توجه پرورش‌دهندگان قرار گرفت به طوريکه تا سال 1500 ميلادي در ايتاليا، فرانسه و انگلستان مزارع زيادي در رابطه با پرورش بوقلمون وجود داشتند.

در مورد زمان ورود بوقلمون به ايران مي‌توان به سفرنامه تاورين، جهانگرد فرانسوي استناد كرد كه در آن به اهداي بوقلمون به دربار شاه‌ عباس‌صفوي توسط تجار ارامنه‌اي كه از ونيز برگشته بودند اشاره شده‌است. از آنجائيكه طعم گوشت اين پرنده مورد قبول واقع شد، شاه عباس دستور تكثير و پرورش آنرا صادر نموده و از آن زمان به تدريج نگهداري و پرورش اين پرنده در ايران مرسوم شد.

اصلاح نژاد بوقلمون از چندين دهه گذشته در كشورهاي صاحب نام صورت گرفته و در حال حاضر نيز به اسامي تجاري گوناگوني در نقاط مختلف دنيا عرضه مي‌گردند كه هركدام از اين نژادها داراي خصوصيات جداگانه‌اي بوده و عموماً به سه سويه سبک، متوسط و سنگين تقسيم مي‌شوند.

 

جانور شناسی بوقلمون

 در طبقه بندي جانوري بوقلمون از خانواده مله اگرينه (meleagrinae) و جنس مله اگريس (meleagris) مي باشد که در اين جنس 3 گونه زير وجود دارد:

گونه مکزيکي، آمريکائي و هندوراسي که دوگونه اول اجداد بوقلمونهاي فعلي بوده ولي گونه سوم هنوز به صورت وحشي باقيمانده است.

در حال حاضر در جهان نژادهاي متنوعي از اين پرنده مورد پرورش قرار مي‌گيرند كه با توجه به مقاومت خوب در برابر بيماريها، تلفات كم، ضريب تبديل مناسب و همچنين اقتصادي بودن اين صنعت شاهد فراگير شدن آن در كشورهاي گوناگون مي‌باشيم به گونه‌اي كه در سالهاي اخير سهم توليد و مصرف گوشت بوقلمون در كشورهاي اروپايي در حال رشد بوده و هم اكنون در كشورهايي نظير فرانسه و انگلستان و … اين محصول در رژيم غذايي مردم سهم به سزايي دارد.

 پيشرفت در علم ژنتيك، تغذيه و مديريت عملي بوقلمون باعث شده‌‌است كه بوقلمونهاي صنعتي از نظر ضريب تبديل و توليد پروتئين در مرتبه‌اي برتر از بوقلمونهاي وحشي قرار گيرند. بوقلمونهاي صنعتي همواره از جهتي تحت اصلاح‌نژاد قرار مي‌گيرند كه از نظر گوشت سينه و رانها توليد بيشتري داشته‌باشند. همچنين يكي ديگر از فاكتورهايي كه مورد توجه اصلاح‌كنندگان قرار دارد توليد پرهاي سفيد و برطرف نمودن هرگونه نقطه يا لكه‌اي ناشي از پيگمانهاي رنگي روي پوست در هنگام پركني است.

 

مقدمه اي بر صنعت پرورش بوقلمون

همانطور كه پيشرفت مرغداري در كشور ما نقشي اساسي در توليدات دامپروري جهت تامين نيازمنديهاي گوشت سفيد مرغ داشته، بدون شك صنعت در حال پيشرفت و سودآور پرورش بوقلمون نيز مي‌تواند بسياري از احتياجات و نيازمنديهاي پروتئيني كشور را تامين نمايد.

از طرف ديگر با توجه به رشد و افزايش جمعيت كره زمين، نيازمنديهاي خوراكي نيز از لحاظ مواد غذايي پروئيني از نوع سفيد افزايش مي‌يابد و بديهي است که تامين نيازهاي غذائي اين جمعيت رو به رشد تنها با الگو گرفتن از روشها و سنتهاي قديمي جوابگو نخواهد بود.

بنابراين پيشرفت علم و صنعت، خصوصاً در بخش دامپروري به كمك ما آمده تا بتوانيم با استفاده از حداكثر پتانسيل ژنتيكي  بر عوامل محدودكننده فشار آورده و بر آن غلبه نماييم كه از جمله فوايد آن توليد و بوجود آوردن نژادهاي مطمئن و پر بازده در بخش طيور و ساير ماكيان مي‌باشد، كه طرح پرورش بوقلمون صنعتي نيز از چنين طرحها است.

بايد توجه داشت كه براي موفقيت در اداره يک پروژه، يك پرورش دهنده بايد به سه عامل توجه داشته باشد:

1-  برنامه‌ريزي

2-  نظم در اجرا

3-  كنترل، آگاهي و تسلط كافي در اجراء

بهترين قانون مديريت در واحد پرورش بوقلمون، تامين احتياجات اوليه اين پرنده، شناخت و ارزشيابي مواد غذائي و همچنين تشخيص نيازمنديهاي دام در جهت تامين حداكثر توليدات با حداقل هزينه مي‌باشد. به همين جهت در سال‌هاي اخير پرورش بوقلمون مورد توجه عده كثيري از توليدكنندگان قرار گرفته و به خصوص در اطراف شهرهاي بزرگ نگهداري بوقلمون به علت رونق بازار آن در حال افزون شدن است.

همچنين امروزه با توجه به ماشيني شدن زندگي و به طبع آن وقت کم، بسياري از مردم از رژيم صحيح غذائي غافل هستند که  اين امر در دراز مدت مي تواند منجر به تغيير الگوهاي مصرف و  استفاده از غذاهاي آماده گردد که همين مطلب در کنار زندگي کم تحرک و ماشيني امروزي منجر به بروز يکي از بزرگترين معضلات نسل فعلي بشر يعني چاقي بيش از حد و بيماري قلبي و عروقي مي شود. با توجه بدين موارد و از آنجا که گوشت بوقلمون علاوه بر مرغوبيت داراي ويژگيهاي غذائي منحصر به فرد ديگري  از جمله کلسترول پائين مي باشد لذا مي توان از اين گوشت بعنوان غذائي رژيمي و مقوي در سفره هاي غذائي مردم استفاده نمود .

 

محصولات تولیدی بوقلمون

اين پرندگان عموماً به منظور استفاده از گوشت پرورش داده‌مي‌شوند و توليد گوشت آنها معمولاً داراي توجيه اقتصادي مناسب مي‌باشد.

دلايل اصلي توليد و مصرف گوشت بوقلمون در اروپا و آمريكا را مي‌توان چنين عنوان كرد:

-گوشت بوقلمون از نظر چربي و كالري فقير و از نظر فيزيولوژي تغذيه بسيار بااهميت مي‌باشد و ارزش رژيمي آن شبيه به گوشت بدون چربي گوساله‌هاي بسيار جوان است.

-امكان عرضه اين گوشت به اشكال گوناگون وجود داشته و مي‌توان آنرا به صورت لاشه كامل، قطعات ران و سينه و يا به صورت كالباس، سوسيس و … وارد بازار نمود.

-گوشت بوقلمون از نظر سلامت بسيار مورد توجه است زيرا تقريباً مي‌توان گفت كه هيچ نوع بيماري از طريق مصرف آن به انسان منتقل نشده و حتي اين حيوان در برابر بيماريهاي شايع بوقلمون نيز از خود مقاومت نشان مي‌دهد و نسبت به طيور ديگر مانند مرغ ميزان ابتلا كمتر مي‌باشد، به عبارت ساده‌تر بيماري مشتركي بين انسان و بوقلمون وجود نداشته و به همين دليل اگر پس از كشتار، عمليات پركني و ذخيره آن به صورت بهداشتي صورت گيرد هيچگونه خطري را براي انسان نخواهد داشت

 

 

پرورش و توليد مثل بوقلمون  

بلوغ جنسي مرغها در سن 30 هفتگي بوده اما به طور نرمال 3 هفته بيشتر زمان مي‌دهند تا اولين تخمگذاري انجام گيرد.  جهت توليدمثل  بوقلمونها از روش تلقيح مصنوعي استفاده مي‌شود. در طي 25 هفته سيكل تخمگذاري، يك مرغ به طور نرمال 100 الي 120 تخم مي‌گذارد. البته افزايش ميزان دوره نوردهي از 8 ساعت به 14 ساعت باعث تحريك بوقلمونهاي ماده به تخمگذاري بيشتر مي‌‌شود.

 

پرورش و توليدمثل بوقلمون

 بلوغ جنسي مرغها در سن 30 هفتگي بوده اما به طور نرمال 3 هفته بيشتر زمان مي‌دهند تا اولين تخمگذاري انجام گيرد.  جهت توليدمثل  بوقلمونها از روش تلقيح مصنوعي استفاده مي‌شود. در طي 25 هفته سيكل تخمگذاري، يك مرغ به طور نرمال 100 الي 120 تخم مي‌گذارد. البته افزايش ميزان دوره نوردهي از 8 ساعت به 14 ساعت باعث تحريك بوقلمونهاي ماده به تخمگذاري بيشتر مي‌‌شود.

 

مهمترين نكات در مورد جوجه‌كشي بوقلمون

 ناگفته پيداست كه مهمترين فاكتور جهت بدست‌آوردن بهترين نتيجه در جريان جوجه‌كشي، رعايت و اعمال مطلوبترين درجه حرارت جهت رشد جنين مي‌باشد.

با وجود اينكه رطوبت، تهويه و چرخش هوا در دستگاه‌ها از موارد مهمي هستند كه اگر به درستي كنترل نشوند عوارض نا‌مطلوب جبران‌ناپذيري برروي نتيجه جوجه‌كشي خواهند‌داشت، اما در نهايت تخمها به تغييرات جزئي اين سه فاكتور از حد متوسط و نرمال چندان حساس نمي‌باشد، ولي يك تغيير جزئي در ميانگين درجه‌حرارت قابل تحمل براي جنين و افزايش يا كاهش غيرضروري آن مي‌‌تواند تاثير بسزايي در كاهش قابليت جوجه‌درآوري تخمها داشته‌باشد.

با توجه به اهميت اين موضوع طي چند سال اخير كمپانيهاي بزرگي تحقيقات بسياري در جهت بدست‌آوردن درجه حرارت متعادل و مطلوب در جوجه‌كشي بوقلمون انجام داده‌‌اند وبسياري از اطلاعاتي كه هم‌اكنون در اختيار پرورش‌دهندگان بوده و در اين صنعت مورد استفاده قرار مي‌گيرند، حاصل آزمايشات ويژه اين شركتها در آزمايشگاههاي اختصاصي خود مي‌باشد، در مكانهايي كه امكان مطالعه برروي اثرات گوناگون تغييرات درجه‌حرارت، در مراحل مختلف جوجه‌كشي به راحتي وجود‌ دارد.

دستگاههاي موجود در اين آزمايشگاهها توانايي تنظيم در دماهاي گوناگون را داشته و جهت سنجش و بررسي بهتر حالات واقعي درون ماشينها و چگونگي انجام مراحل جوجه‌كشي به مانيتورهاي ويژه‌اي مجهز هستند.

در تمامي 15 سال گذشته محققان با بازديد از بسياري از موسسات جوجه‌كشي معتبر در سطح جهان و اندازه‌‌گيري دما در انواع مختلف دستگاهها و سيستمها بدين نتيجه رسيده‌اند كه دماي واقعي تخمها در درون ماشين مي‌تواند بطور قابل ملاحظه‌اي متفاوت‌تر از دماي نشان داده‌ شده بوسيله نشانگرهاي دستگاه جوجه‌كشي باشد، بعنوان مثال در جدول انتهايي صفحه چند نمونه از دماهاي ثبت شده در جوجه‌كشي‌هاي آمريكاي‌شمالي و اروپا ديده مي‌شود.

بايد توجه داشت كه بهترين دما در جوجه‌كشي بوقلمون، دمايي در حدود 5/37 درجه سانتيگراد مي‌باشد، اما همانطور كه از جدول مشاهده مي‌گردد دما در ميان تخمها و در درون دستگاه اغلب متفاوت از اين ميزان است.

در هر حال مهمترين هدف در اين تحقيقات بدست‌آوردن دامنه تغييرات دمايي است كه جنين بوقلمون مي‌تواند آنرا بدون هيچگونه اثر سوئي در نتيجه هچ تحمل نمايد.

بعنوان مثال انجام جوجه‌‌كشي در دماي بالاتر از 38 سانتيگراد و در روزهاي 24 - 18 كاهش قابل ملاحظه‌اي را در قابليت جوجه‌درآوري و افزايش تلفات جنين در پي داشته و نشانه‌هاي ويژه‌اي را از نظر آسيب‌شناسي ازقبيل: وارونگي و جابه‌جا‌شدگي جنين، آب‌آوردن‌چشمها، تورم و ادم‌‌ سر و گردن بوجود خواهد‌آورد.

همچنين پيوسته نگه‌داشتن دما در حدود 5/36 سانتيگراد نيز تاخير در زمان هچ (حدود45ساعت) را نشان مي‌دهد. مشاهدات فوق مؤيد اين نكته هستند كه بهترين درجه حرارت جهت انجام يك جوجه‌كشي موفقيت‌آميز، درجه‌حرارتي در حدود 5/37 سانتيگراد مي‌باشد.

همچنين درجه‌‌حرارتهاي بالاتر از اين مقدار نسبت به درجه‌حرارتهاي پائينتر به مراتب اثرات مخرب‌تري را در نتيجه جوجه‌كشي خواهند‌داشت. اگر دما براي 3 روز يا كمتر در حدود 5/38 درجه سانتيگراد و در هر يك از مراحل جوجه‌كشي اعمال شود اثر چنداني را بر روي قابليت جوجه درآوري نخواهند‌داشت اما اعمال همين دما به مدت 5 روز يا بيشتر ميزان هچ را به طرز قابل ملاحظه‌اي كاهش خواهد‌ داد. بايد خاطر‌نشان كرد كه بيشترين كاهش در ميزان هچ هنگامي مشاهده‌ مي‌شود كه درجه‌ حرارتهاي بالا در طول هفته دوم جوجه‌كشي اعمال‌ شوند. به عبارت ديگر اعمال دماي 38 سانتيگراد هنگامي تاثيري بر نتيجه هچ نخواهدداشت كه به مدت 6 روز و در هفته اول، سوم و چهارم جوجه‌كشي اعمال‌‌گردد اما در هفته دوم جوجه‌كشي اعمال همين دما، كاهش در ميزان هچ را در پي خواهد داشت، اين مسئله نشان‌دهنده حساسيت ويژه جنين بوقلمون به دما‌هاي بالا بخصوص در هفته دوم جوجه‌كشي مي‌باشد.

 

بد نیست بدانید سرفصل های موجود در یک طرح توجیهی احداث مزرعه پرورش بوقلمون که از سوی کارشناسان ما نوشته می شود عبارتند از :

 

فصل اول:

1-1- پیشینه طرح احداث مزرعه پرورش بوقلمون

1-3- دانستنيهاي عمومي در مورد بوقلمون

1-4- مقدمه اي بر صنعت پرورش بوقلمون

1-5- پرورش و توليدمثل بوقلمون

1-5-1- مهمترين نكات در مورد جوجه‌كشي بوقلمون 

1-5-2- پرورش جوجه تا کشتار 

1-6- تغذيه 

1-6-1- پرورش جوجه بوقلمونها

1-6-2- تغذیه بوقلمونها

1-6-2-1- تغذیه جوجه بوقلمونها

1-6-2-2- تغذیه بوقلمون های درحال رشد

1-6-2-3- تغذیه بوقلمونهای اصلاح نژادی

1-7- کشتار بوقلمون 

1-8- محصولات  

فصل دوم:

2-1- شرايط عملياتي طرح توجیهی احداث مزرعه پرورش بوقلمون 

2-2- برآورد هزینه های سرمایه گذاری طرح توجیهی احداث مزرعه پرورش بوقلمون

2-2-1- زمين محل اجراي طرح توجیهی احداث مزرعه پرورش بوقلمون

2-2-2- محوطه سازی و ساختمان طرح توجیهی احداث مزرعه پرورش بوقلمون

2-2-3- تأسيسات و تجهيزات طرح توجیهی احداث مزرعه پرورش بوقلمون

2-2-4- ماشین آلات و تجهیزات طرح توجیهی احداث مزرعه پرورش بوقلمون

2-2- 4- وسايل نقليه و وسايل حمل و نقل  طرح توجیهی احداث مزرعه پرورش بوقلمون

2-2-5- تجهيزات اداري و كارگاهي طرح توجیهی احداث مزرعه پرورش بوقلمون

2-2-6- هزينه هاي قبل از بهره برداري طرح توجیهی احداث مزرعه پرورش بوقلمون

2-3- هزينه هاي ثابت طرح  طرح توجیهی احداث مزرعه پرورش بوقلمون

2-6- برآورد هزينه هاي جاري طرح توجیهی احداث مزرعه پرورش بوقلمون

2-6-1- مواد اوليه  طرح توجیهی احداث مزرعه پرورش بوقلمون

2-6-2- بر آوردحقوق و دستمزد پرسنل طرح توجیهی احداث مزرعه پرورش بوقلمون

* پرسنل غیر تولیدی طرح توجیهی احداث مزرعه پرورش بوقلمون

2-6-3- برآورد میزان انرژی و آب مصرفی طرح توجیهی احداث مزرعه پرورش بوقلمون

2-6-4- استهلاك و تعمير و نگهداري طرح توجیهی احداث مزرعه پرورش بوقلمون

2-6-5- جدول هزينه هاي جاري طرح توجیهی احداث مزرعه پرورش بوقلمون

2-7- جدول هزينه هاي ثابت و متغير توليد طرح توجیهی احداث مزرعه پرورش بوقلمون

2-8- برآورد میزان سرمایه در گردش طرح توجیهی احداث مزرعه پرورش بوقلمون

2-9- جدول سرمايه گذاري طرح توجیهی احداث مزرعه پرورش بوقلمون

2-10- هزینه تولید سالانه طرح توجیهی احداث مزرعه پرورش بوقلمون

2-11- برآورد نحوه مشارکت طرح توجیهی احداث مزرعه پرورش بوقلمون

2-12- پیش بینی فروش کالا  طرح توجیهی احداث مزرعه پرورش بوقلمون

2-13- ساير محاسبات فني طرح طرح توجیهی احداث مزرعه پرورش بوقلمون

2-14- شاخص های مالی طرح طرح توجیهی احداث مزرعه پرورش بوقلمون

2-15- جدول محاسبه سود و زیان طرح  طرح توجیهی احداث مزرعه پرورش بوقلمون

 

شرکت بهبود صنعت آمادگی خود جهت تهیه طرح توجیهی طرح احداث مزرعه پرورش بوقلمون را اعلام می دارد

هم اکنون سفارش طرح توجیهی احداث مزرعه پرورش بوقلمون دهید

استفاده از کلیه مطالب این سایت برای عموم آزاد می باشد ، فقط در راستای حفظ زحمات تیم تولید محتوی ما خواهشمندیم در صورت برداشت از این محتوی لینک ما را درج نمایید. باسپاس

 جهت سفارش این طرح توجیهی اینجا کلیک کنید.

خواندن 17794 دفعه

نگارش طرح توجیهی بروز

سلام دوست عزیز، با تشکر از بازدید شما از وب سایت ایران صنعت، حضور گرانقدر شما اعلام میداریم که کارشناسان ما آماده هستند تا این طرح های توجیهی را به صورت بروز مطابق استانداردهای بانکی و براساس اعداد و ارقام واقعی حال حاضر برایتان آماده نمایند. جهت هماهنگی در این خصوص با ما تماس بگیرید.

نگارش طرح توجیهی، انجام مطالعات امکان سنجی و بازار تخصص ماست.

دانلود جدیدترین طرح های توجیهی آماده

طرح توجیهی ساخت شناور تدارکاتی- تخصصی

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل ساخت شناور تدارکاتی (لنچ) سال نگارش: 91 تعداد صفحه: 28 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود. فر ...
1 تعداد فروش
ریال 1,200,000
جزئیات خرید

طرح توجیهی تولید پتو

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل تولید پتوی راشل سال نگارش: 93 تعداد صفحه: 58 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود. فرمت فایل: d ...
1 تعداد فروش
ریال 1,300,000

طرح توجیهی تولید ظروف چینی

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل تولید ظروف چینی سال نگارش: 87 تعداد صفحه: 78 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود. فرمت فایل: d ...
0 تعداد فروش
ریال 1,800,000

طرح توجیهی تولید هیدروکربن

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل تولید هیدروکربن سال نگارش: 92 تعداد صفحه: 29 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود. فرمت فایل: d ...
8 تعداد فروش
ریال 1,400,000
طرح توجیهی ساخت شناور تدارکاتی- تخصصی
طرح توجیهی تولید پتو
طرح توجیهی تولید ظروف چینی
طرح توجیهی تولید هیدروکربن

نظرات مشتریان

افتخارات و مجوزهای ایران صنعت


 • 0
 • 0

گواهی ثبت اختراع ایران صنعت گواهی کارآفرین برتر ایران صنعت گواهی عضویت در انجمن مشاوران سرمایه گذاری و نظارت طرح ها ایران صنعت پروانه خدمات فنی و مهندسی ایران صنعت تندیس کارآفرین برتر ایران صنعت عضویت پارک علم و فناوری خراسان جنوبی نماد سرآمدی ایران صنعت

معرفی ایران صنعت

نگارش طرح توجیهی و انجام مطالعات امکان سنجی در حوزه های مختلف از قبیل: صنعت، کشاورزی و دامپروری، خدمات، گردشگری و توریست سلامت تخصص ایران صنعت بوده و از سال 1386 خدمات رسان سرمایه گذاران عزیز در این حوزه بوده ایم. ما در راستای کمک به سرمایه گذاران بخش فروشگاه دانلود طرح توجیهی آماده را راه اندازی نموده ایم تا با حداقل هزینه از پروژه های مختلف اطلاعات جامعی دریافت نمایند.

تلفن تماس: 05691011020
                 05632255578
همراه : 09393623135

ساعات پاسخگویی: هر روز از ساعت 8:30 تا 15:30 - بجز ایام تعطیل

ایمیل: isanat85[at]gmail.com

 ایران صنعت در لینکداین ایران صنعت در اینستاگرام  ایران صنعت در تلگرام