ايران صنعت - طرح توجيهي و مشاوره سرمايه گذاري

فروشگاه طرح توجیهی فایل های منسبد خرید

ایران صنعت - دانلود نمونه طرح توجیهی

سفارش طرح توجیهی
طرح های توجیهی صنعتی
طرح های توجیهی کشاورزی و کشت و صنعت
طرح های توجیهی دامپروری و مزارع پرورش ماهی و طیور
طرح های توجیهی خدماتی و کسب و کار های کوچک
طرح های توجیهی گردشگری و توریسم - احداث هتل و پارک و ...
comfar طرح توجیهی کامفار
مشخصات طرح های توجیهی - استاندارد طرح های توجیهی

پکیج های طرح توجیهی

 • پکیج طرح های توجیهی صنایع ساختمانی
  پکیج طرح های توجیهی صنایع ساختمانی
  قیمت 80000 تومان
  گسترش کار نگارش طرح توجیهی انجام…
 • پکیج طرح های توجیهی صنایع خودرو  
  پکیج طرح های توجیهی صنایع خودرو
  قیمت 90000 تومان
  یکی از مهمترین صنایع موجود در…
 • پکیج طرح های توجیهی صنایع فلزی و ماشین ابزار  
  پکیج طرح های توجیهی صنایع فلزی
  قیمت 90000 تومان
  زمینه های بکر معادن در کشور ما…
 • پکیج طرح های توجیهی صنایع چوب و سلولوزی  
  پکیج طرح های توجیهی صنایع چوب و سلولوزی
  قیمت 50000 تومان
  طی این سال ها…
همه پکیج ها ...
جمعه, 12 مرداد 1397 ساعت 00:55

طرح توجیهی توليد پی وی سی از کک

نوشته شده توسط 
توليد پی وی سی از کک توليد پی وی سی از کک

در طرح توجیهی توليد پی وی سی از کک سعی شده است تا با معرفی این صنعت اطلاعات بیشتری در زمینه این طرح، میزان سرمایه گذاری، سودآوری، تسهیلات اعطایی و نرخ های بازده سرمایه گذاری آن ارائه شده و آن را به عنوان یک فرصت سرمایه گذاری مناسب بررسی نماییم، امیدوارم این اطلاعات مفید فایده باشد و تا پایان مطلب همراه ایران صنعت باشید.

 

معرفی محصول:

پلی وینیل کلراید به‌وسیله پلیمریزاسیون مونومر وینیل کلراید شکل می‌گیرد. تولید تجارتی قسمت اعظم پی وی سی عمدتاً از طریق بسپارش تعلیقی انجام می‌شود و از بسپارش‌های توده‌ای و امولسیونی به میزان کمتر و از بسپارش محلولی به ندرت استفاده می‌شود. پلی وینیل کلراید از بلورینگی ناچیزی برخوردار بوده اما به علت زنجیرهای حجیم بسپار (نتیجه استخلاف بزرگ کلر) از استحکام و سختی برخوردار است. تی جی برای آن بالا و به میزان ۸۱ درجه سانتیگراد است ولی میزان این تی جی آنقدر بالا نیست که فرایند با روش‌های گوناگون را دچار مشکل کند. در مقابل حرارت و نور نسبتاً ناپایدار بوده و کلرید هیدروژن از آن خارج می‌شود. این ماده اثرات زیانبخشی روی خواص اشیا دم دست (اجزای الکتریکی) علاوه بر اثرات فیزیولوژیکی بر جای می‌گذارد. پی وی سی پلاستیکی سخت است که به‌وسیله اضافه کردن روان‌کننده‌ها نرم و انعطاف‌پذیر می‌شود. بیشترین مورد استفاده آن فتالیت است.

پیش از قرن بیستم شیمیدان روسی ایوان استرا میسلنسکی و فریتز کلیت از کمپانی گریشم الکترون شیمی آلمان هر دو تلاش کردند تا پی وی سی را در محصولات تجاری به کار گیرند اما مشکلات در فرایند، سختی و گاهی شکنندگی پلیمر تلاش‌های آن‌ها را بی‌نتیجه می‌گذاشت. در سال ۱۹۲۶ والدو سیمون از بی اف گودریچ روشی برای نرم کردن پی وی سی به‌وسیله مخلوط کزدن آن با افزودنی‌های گوناگون گسترش داد. نتیجه ماده‌ای انعطاف‌پذیر بود که به سادگی در فرایندها شرکت می‌کرد وبزودی در استفاده‌های تجاری شایع شد.

 

تاریخچه

pvc به طور اتفاقی در دو زمان مختلف سال 1835 و سال 1872 به صورت یک جامد سفید داخل فلاسکهایی از وینیل کلراید که در مقابل نور خورشید رها شده بود، کشف شد.

در اوایل قرن 20 تولید تجاری pvc مورد توجه قرار گرفت ولی به دلیل فرایندپذیری مشکل این پلیمر به دلیل سخت و شکننده بودن آن، تلاشها بی نتیجه می ماند.

در سال 1926 از یک روش برای نرم کردن pvc توسط مخلوط کردن آن با چندین افزودنی ارائه شد که نتیجه آن یک پلیمر نرمتر و یک فرایند راحتتر بود که به سرعت وارد تولید تجاری شد.

مشخصات فنی محصول

نام ماده : پلي ونيل كلرايد (Polyvinyl chloride)

نام تجاری : پي وی سي (PVC) منومر خوراک برای تولید PVC ،منومر وینیل کلراید ( C2H3Cl ) است.

PVC  به صورت پودر به سه روش توده ای، سوسپانسيوني و امولسيوني توليد مي شود.

شرایط واردات و صادرات محصول:

محدودیتی برای واردات کالای مورد مطالعه در نظر گرفته نشده است .واردات قطعی این کالا تنها منوط به انجام تشریفات گمرکی و پرداخت حقوق ورودی میباشد .

ترخیص کالا ورودی از گمرک  مستلزم انجام تشریفات یکی از عناوین پنجگانه مذکور در ماده 19قانون امور گمرکی (ورود قطعی، ورود موقت، اعاده به خارج از کشور (مرجوعی)، ترانزیت داخلی و ترانزیت خارجی می باشد و برای خروج کالای وارده از گمرک تحت هر یک از عناوین پنج گانه فوق الذکر (به استثنای ترانزیت داخلی اداری) صاحب کالا یا نماینده او باید اظهار نامه مخصوص ان عنوان را که اداره گمرک در اختیار اظهار کنندگان میگذارد در دو نسخه تنظیم و با قید تاریخ و امضائ به ضمیمه اسناد خرید و صورت عدل بندی (صورت تنوع کالا) و گواهی مبدا و بارنامه حمل به گمرک تسلیم نماید.

شرایط صادرات و واردات این کالا براساس مصوبه هیئت وزیران 4/7/1372 می باشند. با رعایت شرایط و قوانین گمرکی، هیچ گونه منعی برای آن وجود ندارد.

بررسی و ارائه اطلاعات لازم در زمینه قیمت تولید محصولات در  داخل و همچنین قیمت جهانی محصول  :

قیمت این محصول در داخل کشور توسط دفتر صنایع پایین دستی پتروشیمی در به صورت دوره ای اعلام می شود. در زیر آخرین لیست قیمت اعلامی در بازار کشور را مشاهده می نمایید:

 

توضیح موارد مصرف و کاربرد محصول مورد نظر در داخل و بازارهای خارجی:

موارد مصرف عمده  PVC عبارتند از:

 • در ساختمان سازی
 • در صنايع بسته بندی
 • كالاهای مصرفي
 • صنايع الکترونيک
 • حمل و نقل
 • مصارف پزشکي و غيره

پلی وینیل کلراید ازگسترده ترین پلیمرهای استفاده شده در گروه  پلیمرهای وینیلی است .

 PVC به دو صورت نرم (همراه نرم کننده) و سخت وجود دارد. PVC نرم را در سفره, پرده حمام، انواع کاغذ دیواری و نوع سخت آن را در اسباب بازی ها، درو پنجره، لوله ها، مجاری فاضلاب ها، ناودان ها و درزگیر ها
می بینیم.

مهم ترین کاربرد PVCسخت:

 در لوله ها و قاب های در و پنجره است. از این نوع PVC  اغلب اوقات به عنوان بدون نرم کننده (UPVC) نام برده میشود و به دلیل نداشتن افزودنی UPVC قابلیت اشتغال کمتری دارد.

مهم ترین کاربرد PVC نرم: (شامل نرم کننده)

چون عایق خوبی است در روکش سیم ها کاربرد دارد.

کاربردهای عمده دیگر آن شامل لباس ها ,عایق های حرارتی (فوم PVC), قسمتهای مختلف اتومبیل ,چسب ها و روکش هاست.

اهمیت استراتژیکی کالا در ایران و بازارهای خارجی

سالانه حدود 5 ميليون تن PVC توليد مي شود كه 75 درصد آن به روش سوسپانسيون است. همانطور که اشاره شد این ماده سومین پلیمر پر مصرف دنیاست. و روز به روز به مصرف آن افزوده می شود و کاربردهای جدیدی برای آن تعریف می گردد. لذا تولید و توسعه تکنولوژی های تولید مرتبط با آن از اهمیت بالایی برخوردار است.

در همین راستا است که پتروشیمی آبادان، غدیر، بندر امام و اروند گریدهای، سوسپانسیون و امولسیون و گرید پزشکی را تولید می کنند.

برای مثال پتروشیمی بندرامام در حال حاضر گرید S60 و پتروشیمی اروند، S65 و S70 آبادان، S70 پتروشیمی غدیر تولید می کنند. همچنین پتروشیمی اروند  گریدی از امولسیون را نیز تولید می کند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

شرکت بهبود صنعت آمادگی خود جهت تهیه طرح توجیهی توليد پی وی سی از کک اعلام می دارد

 هم اکنون سفارش طرح توجیهی توليد پی وی سی از کک دهید

استفاده از کلیه مطالب این سایت برای عموم آزاد می باشد، فقط در راستای حفظ زحمات تیم تولید محتوی ما خواهشمندیم در صورت برداشت از این محتوی لینک ما را درج نمایید. باسپاس

بازدید 1447 بار

دانلود جدیدترین طرح های توجیهی آماده

طرح توجیهی رشته آشی

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل تولید رشته آشی سال نگارش:87 تعداد صفحه: 33 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود. فرمت فایل: doc ...
0 تعداد فروش
ریال 1,000,000
جزئیات خرید

طرح توجیهی احداث کارخانه معرق سنگ

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل احداث کارخانه معرق سنگ سال نگارش: 89 تعداد صفحه: 34 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود. فرمت ...
0 تعداد فروش
ریال 1,000,000

طرح توجیهی چاپ روی اجسام سخت

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل چاپ به روی سطوح سخت سال نگارش: 91 تعداد صفحه: 72 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود. فرمت فای ...
0 تعداد فروش
ریال 1,200,000

طرح توجیهی احداث گاوداری گوشتی

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل احداث گاوداری گوشتی سال نگارش: 93 تعداد صفحه: 44 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود. فرمت فای ...
0 تعداد فروش
ریال 1,300,000
طرح توجیهی رشته آشی
طرح توجیهی احداث کارخانه معرق سنگ
طرح توجیهی چاپ روی اجسام سخت
طرح توجیهی احداث گاوداری گوشتی

افتخارات و مجوزهای ایران صنعت


 • 0
 • 0

گواهی ثبت اختراع ایران صنعت گواهی کارآفرین برتر ایران صنعت گواهی عضویت در انجمن مشاوران سرمایه گذاری و نظارت طرح ها ایران صنعت پروانه خدمات فنی و مهندسی ایران صنعت تندیس کارآفرین برتر ایران صنعت عضویت پارک علم و فناوری خراسان جنوبی نماد سرآمدی ایران صنعت

معرفی ایران صنعت

نگارش طرح توجیهی و انجام مطالعات امکان سنجی در حوزه های مختلف از قبیل: صنعت، کشاورزی و دامپروری، خدمات، گردشگری و توریست سلامت تخصص ایران صنعت بوده و از سال 1386 خدمات رسان سرمایه گذاران عزیز در این حوزه بوده ایم. ما در راستای کمک به سرمایه گذاران بخش فروشگاه دانلود طرح توجیهی آماده را راه اندازی نموده ایم تا با حداقل هزینه از پروژه های مختلف اطلاعات جامعی دریافت نمایند.

تلفن تماس: 05632420200
                 05632342065
همراه : 09393623135

ساعات پاسخگویی: هر روز از ساعت 8:30 تا 15:30 - بجز ایام تعطیل

ایمیل: isanat85[at]gmail.com

 ایران صنعت در لینکداین ایران صنعت در اینستاگرام  ایران صنعت در تلگرام