ایران صنعت - طرح توجیهی و مشاوره سرمایه گذاری

فروشگاه طرح توجیهی فایل های منسبد خرید

ایران صنعت - دانلود نمونه طرح توجیهی

سفارش طرح توجیهی
طرح های توجیهی صنعتی
طرح های توجیهی کشاورزی و کشت و صنعت
طرح های توجیهی دامپروری و مزارع پرورش ماهی و طیور
طرح های توجیهی خدماتی و کسب و کار های کوچک
طرح های توجیهی گردشگری و توریسم - احداث هتل و پارک و ...
comfar طرح توجیهی کامفار
مشخصات طرح های توجیهی - استاندارد طرح های توجیهی

پکیج های طرح توجیهی

 • پکیج طرح های توجیهی صنایع ساختمانی
  پکیج طرح های توجیهی صنایع ساختمانی
  قیمت 80000 تومان
  گسترش کار نگارش طرح توجیهی انجام…
 • پکیج طرح های توجیهی صنایع خودرو  
  پکیج طرح های توجیهی صنایع خودرو
  قیمت 90000 تومان
  یکی از مهمترین صنایع موجود در…
 • پکیج طرح های توجیهی صنایع فلزی و ماشین ابزار  
  پکیج طرح های توجیهی صنایع فلزی
  قیمت 90000 تومان
  زمینه های بکر معادن در کشور ما…
 • پکیج طرح های توجیهی صنایع چوب و سلولوزی  
  پکیج طرح های توجیهی صنایع چوب و سلولوزی
  قیمت 50000 تومان
  طی این سال ها…
همه پکیج ها ...
چهارشنبه, 23 آبان 1397 ساعت 13:17

طرح توجیهی تولید لواشک

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
طرح توجیهی تولید لواشک طرح توجیهی تولید لواشک
در طرح توجیهی تولید لواشک سعی شده است تا با معرفی این صنعت اطلاعات بیشتری در زمینه این طرح، میزان سرمایه گذاری، سودآوری، تسهیلات اعطایی و نرخ های بازده سرمایه گذاری آن ارائه شده و آن را به عنوان یک فرصت سرمایه گذاری مناسب بررسی نماییم، امیدوارم این اطلاعات مفید فایده باشد و تا پایان مطلب همراه ایران صنعت باشید.

معرفی طرح توجیهی تولید لواشک

لواشک در واقع نوعي عصاره گرفته شده از ميوه هاست که متخصصان تغذيه به آن اکستراکت می گویند. تهيه لواشک از زماني شروع شد که مردم با استفاده از يک آسياب سنگي تو خالي، ميوه را له کرده و آنرا در مقابل آفتاب، خشک و براي زمستان نگهداري مي کردند. بعد ها به جاي سنگ پارچه هاي ضخيم به ويژه کرباس براي له کردن و آب گيري ميوه مورد استفاده قرار گرفت.سال ها بعد استفاده ازپالپ يا گوشت ميوه ها به جاي ميوه کامل رايج شد.

در اين روش گوشت ميوه را به صورت کاملا نرم درآورده، در برابر آفتاب پهن مي کردند تا رطوبت خود را ازدست داده و به شکل ورقه نازکي از ميوهخشک شده در آيد.با توجه به فراواني ميوه در کشور به ويژه در فصول خاص، توليد لواشک در ايران ازديرباز رواج داشته است. لواشک به مخلوطي از عصاره و پالپ يک يا چند ميوه گفته مي شود که پس از طي مراحل فرآيند تااندازه معيني خشک شده و عمدتاً به صورت ورقه و گاهي به اشکال ديگر بسته بندي و عرضه مي شوند. دوطرف محصول توسط پلاستيک(نايلکس) جهت جلوگيري از تماس با محيط و دست در هنگام مصرف پوشيده شده و اين مجموعه در درون پلاستيک هاي مخصوص بسته بندي مي شود.

برتري لواشک نسبت به بقيه تنقلات، بالا بودن ارزش غذايي لواشک در مقايسه با اين کالاها مي باشد، چراکه لواشک با اندکي تغيير در ترکيب ميوه توليد مي گردد. خيلي از خواص ميوه ها مانند فيبر و رنگدانه هاي آنتي اكسيداني در لواشك ميوه ها هم وجود دارد و املاح ميوه اي كه به صورت لواشك درمي آيد، نه تنها كم نمي شود، بلكه با جوشاندن، تغليظ و خشك كردن، افزايش هم مي يابد. ميوه ها ترکيبات شيميايي متعددي دارند که ساختمان و ميزان اين ترکيبات مي توانند متفاوت باشند .ترکيبات شيميايي ميوه ها مي توانند شامل آب، کربو هيدرات ها و چربي ها وپروتيين ها باشند و مواد ديگري که نسبتا به مقدار کم در ميوه ها وجود دارند عبارتند از مواد آلي و معدني مختلف هستند. فراوان ترين ترکيب تشکيل دهنده ميوه ها آب است. در تهيه ي لواشک از ميوه هايي استفاده مي گردد که داراي ارزش تغذيه اي و خواص درماني فوقالعاده مي باشند . بايد توجه داشت که در مراحل مختلف توليد و فراوري ارزش اين مواد پايين نيامده وبا افزودن عصاره ي تازه ، خواص ميوه ها را حفظ نمود.

فرایند تولید لواشک

در ابتدا ميوه درجه بندي مي شود. ميوه ها در مرحله اول جهت شستشو در حوضچه اي ريخته مي شوددر اين مرحله ميوه در آب غلطانده مي شود و خاک و آشغال ها از ميوه جدا مي شود.در شستشوي بعدي،ميوه ها در چند مرحله از زير دوش هاي آب عبور مي کنند تا سطح ميوه تميز شود.. در ضمن افرادي نيز در طول مسير جهت کنترل دقيق تر و جدا سازي آشغال هاي رد شده ازمرحله قبل، هستند تا فقط "ميوه" وارد دستگاه خرد کن شود بعد از آن ميوه خرد شده وارد دستگاهي مي شود تا حرارت ببيند و به اصطلاح ميوه را پيش پز کند.

حال ميوه به طور کامل له شده و جداسازي پوست آن به راحتي صورت گيرد.صافي هاي مخصوصي ميوه خالص را از پوست، دانه و ..... جدا مي کند. پوره ميوه به مخازني بزرگ جهت پخت نهایی هدايت مي شوند اين عمل در درجه حرارت پائين تحت خلاء انجام مي گردد مواد مغزي حفظ مي شوند. سپس مرحله ٢% نمک و ٤% اسيد سيتريک به عنوان افزودني مجاز اضافه مي شود تا علاوه بر ماندگاري ، طعم خوبي هم به لواشک بدهد.

 وقتی ميزان پخت و آب موجود در خمير به حد استاندارد رسيده باشد، خمير حاصل آماده تبديل شدن به لواشک است. در اين مرحله خمير بدون دخالت دست و توسط پمپ هاي استيل به قسمت خشک کن ها براي تبديل شدن به لواشک فرستاد ميشود، و يا مي توان آنرا در بشکه هايي به صورت استريليزه براي زمان نگهداري بيشتر ذخيره کرد که به اصطلاح به آن( ضد عفوني کردن) Aseptic گفته مي شود. قبل از ورود به خشک کن اين خمير بايد روي نايلکس به طور يکنواخت توسط دستگاه ديپازيتور پهن شود که اين عمل بدون دخالت دست انجام مي شود. سپس وارد خشک کن می شود. چندساعتي طول مي کشد تا خمير به لواشک تبديل شود و از طرف ديگرِ خشک کن، به صورت نواري بيرون آيد. پس از آن به اندازه هاي مشخص و يکنواخت برش خورده و پس ازپوشش روي هم چيده مي شوند.

کد آیسیک طرح تولید لواشک

کد ایسیک محصول لواشک بهداشتی 15131130 می باشد.

کد تعرفه گمرکی سایر میوه ها و غیره اماده شده یا محفوظ شده که در جای دیگری مذکور نباشند 20089900 در واحد گیلوگرم می باشد.

استانداردهای مربوط به ویژگی  های ازمون لواشک 3308و میوه ها و سبزی ها –لواشک میوه –آئین کار تولید 6936 می باشد.

 

شرکت بهبود صنعت آمادگی خود جهت تهیه طرح توجیهی تولید لواشک اعلام می دارد

 هم اکنون سفارش طرح توجیهی تولید لواشک دهید

استفاده از کلیه مطالب این سایت برای عموم آزاد می باشد، فقط در راستای حفظ زحمات تیم تولید محتوی ما خواهشمندیم در صورت برداشت از این محتوی لینک ما را درج نمایید. باسپاس

 

بازدید 1622 بار

موارد مرتبط

دانلود جدیدترین طرح های توجیهی آماده

طرح توجیهی احداث پارک آبی

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل پارک آبی  سال نگارش: 87 تعداد صفحه: 55 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود. فرمت فایل: docx(قا ...
1 تعداد فروش
ریال 1,300,000
جزئیات خرید

طرح توجیهی بسته بندی گوشت قرمز و گوشت مرغ

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل بسته بندی گوشت مرغ و گوشت قرمز سال نگارش: 91 تعداد صفحه: 55 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود ...
0 تعداد فروش
ریال 1,500,000

طرح توجیهی تولید دونات و شیرینی مغزدار

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل تولید دنات و شیرینی مغز دار سال نگارش:87 تعداد صفحه: 40 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود. ف ...
0 تعداد فروش
ریال 1,100,000

طرح توجیهی تولید قالب فلزی

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل تولید قالب فلزی سال نگارش: 87 تعداد صفحه: 60 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود. فرمت فایل: d ...
0 تعداد فروش
ریال 1,500,000
طرح توجیهی احداث پارک آبی
طرح توجیهی بسته بندی گوشت قرمز و گوشت مرغ
طرح توجیهی تولید دونات و شیرینی مغزدار
طرح توجیهی تولید قالب فلزی

افتخارات و مجوزهای ایران صنعت


 • 0
 • 0

گواهی ثبت اختراع ایران صنعت گواهی کارآفرین برتر ایران صنعت گواهی عضویت در انجمن مشاوران سرمایه گذاری و نظارت طرح ها ایران صنعت پروانه خدمات فنی و مهندسی ایران صنعت تندیس کارآفرین برتر ایران صنعت عضویت پارک علم و فناوری خراسان جنوبی نماد سرآمدی ایران صنعت

معرفی ایران صنعت

نگارش طرح توجیهی و انجام مطالعات امکان سنجی در حوزه های مختلف از قبیل: صنعت، کشاورزی و دامپروری، خدمات، گردشگری و توریست سلامت تخصص ایران صنعت بوده و از سال 1386 خدمات رسان سرمایه گذاران عزیز در این حوزه بوده ایم. ما در راستای کمک به سرمایه گذاران بخش فروشگاه دانلود طرح توجیهی آماده را راه اندازی نموده ایم تا با حداقل هزینه از پروژه های مختلف اطلاعات جامعی دریافت نمایند.

تلفن تماس: 05632420200
همراه : 09393623135

ساعات پاسخگویی: هر روز از ساعت 8:30 تا 15:30 - بجز ایام تعطیل

ایمیل: isanat85[at]gmail.com