ايران صنعت - طرح توجيهي و مشاوره سرمايه گذاري

فروشگاه طرح توجیهی فایل های منسبد خرید

ایران صنعت - دانلود نمونه طرح توجیهی

سفارش طرح توجیهی
طرح های توجیهی صنعتی
طرح های توجیهی کشاورزی و کشت و صنعت
طرح های توجیهی دامپروری و مزارع پرورش ماهی و طیور
طرح های توجیهی خدماتی و کسب و کار های کوچک
طرح های توجیهی گردشگری و توریسم - احداث هتل و پارک و ...
comfar طرح توجیهی کامفار
مشخصات طرح های توجیهی - استاندارد طرح های توجیهی

پکیج های طرح توجیهی

 • پکیج طرح های توجیهی صنایع ساختمانی
  پکیج طرح های توجیهی صنایع ساختمانی
  قیمت 80000 تومان
  گسترش کار نگارش طرح توجیهی انجام…
 • پکیج طرح های توجیهی صنایع خودرو  
  پکیج طرح های توجیهی صنایع خودرو
  قیمت 90000 تومان
  یکی از مهمترین صنایع موجود در…
 • پکیج طرح های توجیهی صنایع فلزی و ماشین ابزار  
  پکیج طرح های توجیهی صنایع فلزی
  قیمت 90000 تومان
  زمینه های بکر معادن در کشور ما…
 • پکیج طرح های توجیهی صنایع چوب و سلولوزی  
  پکیج طرح های توجیهی صنایع چوب و سلولوزی
  قیمت 50000 تومان
  طی این سال ها…
همه پکیج ها ...
سه شنبه, 23 مهر 1392 ساعت 16:32

طرح توجیهی احداث پیست موتور چهار چرخ

نوشته شده توسط 

امروزه ورزش یکی از اموری است که به عناوین مختلف در جهان مطرح شده و گروه زیادی به اشکال گوناگون با آن سرو کار دارند. برخی از مردم، ورزشکار حرفه ای اند و گروهی ورزشکار آماتور . گروهی طرفدار و علاقه مند به ورزش و دیدن برنامه ها، مسابقات و نمایش های ورزشی بوده، وعده ای نیز از راه ورزش امور زندگی خویش را می گذرانند.

هدف از ارائه طرح توجیهی احداث پیست موتور چهار چرخ ، ارائه نوشتاری جهت آشنایی با این زمینه و ارائه آن به عنوان زمینه مناسب جهت سرمایه گذاری می باشد.

 اهداف احداث و راه اندازی مجموعه ورزشی موتور سواری

1- ایجاد مکانی مناسب و امن برای استفاده ورزشکاران و علاقه مندان به انجام ورزش موتور سواری در گروه های مختلف سنی ( بانوان – آقایان )

2- راه اندازی مدارس ورزشی موتور سواری

3- با عنایت به جذاب بودن و پرطرفدار بودن ورزش موتور سواری پیش بینی امکانات ورزشی – رفاهی و تفریحی ، مجموعه ورزشی مذکور فضای بسیار ایده ال و مناسب برای جذب خانواده ها ، ورزشکاران ، مهمانان ، گردشگران و توریست ها در این شهرستان خواهد شد .

4- ایجاد مکانی مفرح ، بانشاط و مناسب برای پر کردن اوقات فراغت خانواده های محترم و ... .

5- جوانان و افرادی که در سطح خیابان های شهر و جاده ها اقدام به انجام حرکات اکروباتیک و خطرناک می نمایند و علاوه بر به خطر انداختن جان و مال خویش ضمن سلب آسایش و آرامش شهروندان جان و مال آنان را به مخاطره می اندازند . با اجرای این طرح قادر خواهند بود ورزشهای اتومبیل رانی و موتور سواری را در مکانی مناسب و امن زیر نظر اساتید مجرب و آگاه انجام و انرژی و هیجانشان تخلیه گردد .

6- افزایش سطح مهارت های و توانای های افراد در هنگام رانندگی

7- با بالا بردن و افزایش سطح مهارت های افراد در هنگام رانندگی ، وقوع حوادث دلخراش و ناگوار در سطح خیابان های شهر و جاده های به حداقل می رسد .

8- آموزش صحیح و کامل رانندگی با موتور سیکلت و اتومبیل

 

مزایایی اجرای طرح پیست موتور 4 چرخ

1- اشتغال زایی

2- ایجاد مکان و فضای مناسب و مجهز برای علاقه مندان و انجام ورزش های اتومبیل رانی و موتور سواری از رده سنی خردسالان به بالا (بانوان – آقایان )

3- ایجاد مکانی مناسب ، ایده ال و جذاب برای پرکردن اوقات فراغت شهروندان و هم استانی ها و ... .

4- ایجاد فضای آرام و دل انگیز برای مهمان ها ، توریست ها و گردشگران .

5- اخذ میزبانی مسابقات ورزش های اتومبیل رانی و موتور سواری در سطوح : منطقه ای ، کشوری ، آسیایی و جهانی .

6- ایجاد فرصت های سرمایه گذاری جدید در مجاورت این طرح ها .

7- افزایش درآمد زایی و سود آوری برای منطقه اجرای طرح .

8- معرفی استان و کسب اعتبارات و امتیازات خاص و یژه از طریق برگزاری مسابقات ورزش های اتومبیل رانی و موتور سواری در سطوح منطقه ای ، کشوری ، آسیایی و جهانی  .

9- این طرح برای اولین بار در سطح جهان اجرای خواهد شد و با اجرای این طرح نگاه ها و نظرات رسانه ها به این شهرستان و استان معطوف می شود .

 

منابع درآمدزایی طرح پیس موتور 4 چرخ

شیوها و روش های استفاده ورزشکاران ، علاقه مندان و مراجعه کنندگان از امکانات ورزشی و رفاهی موجود در مجموعه ورزشی اتومبیل رانی و موتور سواری خلیج فارس که منجر به کسب درآمد برای مجموعه ورزشی مذکور می گردد :

الف : خدمات و امکانات ورزشی

1- استفاده از پیست .

2- استفاده از کافی شاپ و فروشگاه مواد غذایی .

3- ادرآمد دوره های آموزشی.

 

 اهیمت اجرای فضاهای ورزشی - فرهنگی

امروزه ورزش یکی از اموری است که به عناوین مختلف در جهان مطرح شده و گروه زیادی به اشکال گوناگون با آن سرو کار دارند. برخی از مردم، ورزشکار حرفه ای اند و گروهی ورزشکار آماتور . گروهی طرفدار و علاقه مند به ورزش و دیدن برنامه ها، مسابقات و نمایش های ورزشی بوده، وعده ای نیز از راه ورزش امور زندگی خویش را می گذرانند.

وزارتخانه ها و ادارات ورزشی فراوانی تاسیس شده و مخارج زیادی صرف ورزش ، ساختن استادیوم ها، مجتمع ها و باشگاه های ورزشی و نیز تهیه وسائل و لباس های ورزشی و یا تماشای مسابقات ورزشی می شود. بخش های قابل توجهی از برنامه های تلویزیون ، رادیو ، مجلات و سایر رسانه های گروهی، به ورزشی و اخبار ورزشی اختصاص دارد و خلاصه ورزش یکی از اموری است که در جهان به صورت جدّی مطرح بوده و از جهات مختلف دارای اهمیت می باشد.

 

فیلمهای سه بعدی نوع خاصی از فیلم میباشد که در فیلمبرداری آن به جای 1 دوربین از دو دوربین مخصوص استفاده می شود. در تماشای این فیلم با دید طبیعی چشم، بیننده بسیار اذیت میشود و فقط انبوهی از تصاویر آبی و قرمز درهم را میبیند، ولی وقتی عینک مخصوص سه بعدی )آناگلیف( را به چشمانتان بزنید و فیلم را تماشا کنید، فیلم را بصورت واضح خواهید دید. اما تفاوت فیلمهای سه بعدی با فیلمهای معمولی چیست؟؟ باید گفت وقتی شما عینک را به چشم زدید و به تماشای فیلم پرداختید با یک صحنه توصیف نشدنی روبرو خواهید شد. بله شما فیلم را بصورت سه بعدی خواهید دید، گویی فیلم از صفحه مانیتور یا تلویزیون بیرون زده و همه چیز در دنیای واقعی در جلوی چشمان شما اتفاق می افتد. و این یعنی نهایت هیجان در تماشای یک فیلم.

 

شرکت بهبود صنعت آمادگی خود جهت تهیه طرح توجیهی احداث پیست موتور چهار چرخ را اعلام می دارد

هم اکنون سفارش طرح توجیهی احداث پیست موتور چهار چرخ دهید

استفاده از کلیه مطالب این سایت برای عموم آزاد می باشد ، فقط در راستای حفظ زحمات تیم تولید محتوی ما خواهشمندیم در صورت برداشت از این محتوی لینک ما را درج نمایید. باسپاس

بازدید 10086 بار

نگارش طرح توجیهی بروز

سلام دوست عزیز، با تشکر از بازدید شما از وب سایت ایران صنعت، حضور گرانقدر شما اعلام میداریم که کارشناسان ما آماده هستند تا این طرح های توجیهی را به صورت بروز مطابق استانداردهای بانکی و براساس اعداد و ارقام واقعی حال حاضر برایتان آماده نمایند. جهت هماهنگی در این خصوص با ما تماس بگیرید.

نگارش طرح توجیهی، انجام مطالعات امکان سنجی و بازار تخصص ماست.

دانلود جدیدترین طرح های توجیهی آماده

طرح توجیهی تولید شانه تخم مرغ

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل تولید شانه تخم مرغ  سال نگارش: 89 تعداد صفحه: 39 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود. فرمت فای ...
0 تعداد فروش
ریال 1,100,000
جزئیات خرید

طرح توجیهی تولید آجر قرمز نسوز

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل تولید آجر قرمز نسوز سال نگارش: 96 تعداد صفحه: 50 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود. فرمت فای ...
0 تعداد فروش
ریال 1,200,000

طرح توجیهی سورتینگ و بسته بندی میوه

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل سورتینگ و بسته بندی میوه سال نگارش: 92 تعداد صفحه: 43 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود. فرم ...
0 تعداد فروش
ریال 1,400,000

طرح توجیهی ایجاد شبکه تامین مشترک نهاده های طیور

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل ایجاد شبکه تامین مشترک نهاده های طیور سال نگارش: 96 تعداد صفحه: 37 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خو ...
0 تعداد فروش
ریال 1,200,000
طرح توجیهی تولید شانه تخم مرغ
طرح توجیهی تولید آجر قرمز نسوز
طرح توجیهی سورتینگ و بسته بندی میوه
طرح توجیهی ایجاد شبکه تامین مشترک نهاده های طیور

نظرات مشتریان

افتخارات و مجوزهای ایران صنعت


 • 0
 • 0

گواهی ثبت اختراع ایران صنعت گواهی کارآفرین برتر ایران صنعت گواهی عضویت در انجمن مشاوران سرمایه گذاری و نظارت طرح ها ایران صنعت پروانه خدمات فنی و مهندسی ایران صنعت تندیس کارآفرین برتر ایران صنعت عضویت پارک علم و فناوری خراسان جنوبی نماد سرآمدی ایران صنعت

معرفی ایران صنعت

نگارش طرح توجیهی و انجام مطالعات امکان سنجی در حوزه های مختلف از قبیل: صنعت، کشاورزی و دامپروری، خدمات، گردشگری و توریست سلامت تخصص ایران صنعت بوده و از سال 1386 خدمات رسان سرمایه گذاران عزیز در این حوزه بوده ایم. ما در راستای کمک به سرمایه گذاران بخش فروشگاه دانلود طرح توجیهی آماده را راه اندازی نموده ایم تا با حداقل هزینه از پروژه های مختلف اطلاعات جامعی دریافت نمایند.

تلفن تماس: 05632420200
                 05632342065
همراه : 09012500867

ساعات پاسخگویی: هر روز از ساعت 8:30 تا 15:30 - بجز ایام تعطیل

ایمیل: isanat85[at]gmail.com

 ایران صنعت در لینکداین ایران صنعت در اینستاگرام  ایران صنعت در تلگرام