ايران صنعت - طرح توجيهي و مشاوره سرمايه گذاري

فروشگاه طرح توجیهی فایل های منسبد خرید

ایران صنعت - راهنمای سرمایه گذاری و مشاوره صنعتی

راهنمای سرمایه گذاری

همه مقالات مرتبط ...

ایده های سرمایه گذاری

همه مقالات مرتبط ...
دوشنبه, 03 شهریور 1399 ساعت 12:40

راهنمای ثبت نام در سامانه سیتا

سایت سیتا (سامانه یکپارچه تسهیلات اعتباری) جهت ثبت نام متقاضیان دریافت تسهیلات در مناطق محروم و برخوردارتوسط وزارت جهاد کشاورزی راه اندازی شده است. نرخ سود تسهیلات بند الف تبصره 18 استانی بخش کشاورزی در رسته فعالیت های منتخب (همانند اعتبارات ملی) در رسته فعالیت باغبانی در مناطق برخوردار 9 درصد و در مناطق محروم 7 درصد است و در رسته فعالیت صنایع تبدیلی و تکمیلی در مناطق محروم 12 درصد و در مناطق برخوردار 14 درصد می باشد.

برای گرفتن تسهیلات و دریافت معرفی نامه طبق تبصره 18 قانون بودجه، در حوزه فرصت های شغلی بخش کشاورزی متقاضیان در این سامانه ثبت نام میکنند تا شرایط و صلاحیت افراد بررسی و به تایید کمیته نظارت و کارشناسان فنی و تائید نهایی توسط مدیریت جهاد کشاورزی مربوطه برسند تا پس از آن مشمول دریافت تسهیلات قرار گیرند.

طرح های قابل ثبت نام در این سامانه در حال حاضر شامل طرح های تبصره 18 اشتغال، صندوق توسعه ملی و کمک های فنی و اعتباری و منافع داخلی بانک و طرح های سیستم های نوین آبیاری می باشد.

وب سایت ایران صنعت با سالها تجربه موثر در نگارش انواع طرح ها (از جمله طرح های کشاورزی) آمادگی خود را جهت ارائه هرگونه مشاوره تخصصی و تهییه طرح توجیهی اعلام می نماید.

برنامه تولید اشتغال وزارت جهاد کشاورزی با تاکید بر تثبیت و ایجاد اشتغال از طریق تبدیل کشاورزی رایج به کسب و کارهای کشاورزی و استفاده از تکنولوژی های روز، با تمرکز بر تامین مالی زنجیره عرضه ارزش به جای فعالیت های جزیره ای و مستقل عنوان شده است. در راستای تامین منابع مورد نیاز برنامه تولید و اشتغال از منابع ملی اعتباراتی به استان ها تخصیص یافته ضمن این که در این خصوص و با استفاده از کمک های اعتباری و فنی استانی نیز منابعی برای تامین یارانه تسهیلاتی در قالب این بند قانون بودجه در نظر گرفته شده است.

سهم بخش کشاورزی از یارانه ابلاغی امکان تامین مبلغ 2،145 میلیارد ریال تسهیلات با نرخ بهره پایین برای طرح های باغبانی به میزان 925 میلیارد ریال و برای طرح های صنایع تبدیلی و تکمیلی 1،220 میلیارد ریال است که قرارداد عاملیت اعتبار استانی در حوزه فعالیت باغبانی (با اولویت گلخانه) و در صنایع تبدیلی و تکمیلی با بانک کشاورزی منعقد شده است.

طرح های مختلفی در زمینه کشاورزی و باغداری و راه اندازی گلخانه های مختلف وجود دارند که با بهره گیری از سیستم های نوین و تکنولوژی روز برای آبیاری شرایط لازم برای دریافت تسهیلات را داشته و با ارائه طرح توجیهی می توان برای انجام سایر مراحل اقدام کرد.

نرخ بهره تسهیلات بند الف تبصره 18 استانی بخش کشاورزی در رسته فعالیت های منتخب همانند اعتبارات ملی در رسته فعالیت باغبانی در مناطق برخوردار 9 درصد و در مناطق محروم 7 درصد بوده و در رسته فعالیت صنایع تبدیلی و تکمیلی در مناطق محروم 12 درصد و در مناطق برخوردار 14 درصد است.

متقاضیان تسهیلات یاد شده میبایستی در سامانه سیتا (Cita.maj.ir) ثبت نام نموده، سپس کارشناسان فنی شهرستان نسبت به تایید اعتبارات و پروژه های طرح اقدام می کنند و تائید نهایی توسط مدیر جهاد کشاورزی مربوطه انجام گرفته و طرح توجیهی ارسالی توسط واحد اجرایی تائید و ثبت شده و در کارگروه اقتصادی مطرح می شود.

پس از ورود به سایت سامانه سیتا باید فرم خام را بر حسب نوع اعتبارات در خواستی دریافت کرده و به طور دستی تکمیل و اسکن شود و با توجه به نوع درخواست پس از ثبت نام به روی سامانه بارگذاری شود.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام برای طرح های تبصره 18 موارد زیر می باشد:

مدارک شخص حقیقی:

1. تصویر کارت ملی

2. تصویر برگ اول شناسنامه

3. تصویر مدرک تحت حمایت

4. تصویر قبض تلفن محل سکونت

5. تصویر کارت پایان خدمت

6. تصویر آگهی تاسیس

7. درخواست کتبی

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام برای طرح کمک های فنی و اعتباری و منابع داخلی بانک و ...

1. تصویر کارت ملی

2. تصویر برگ اول شناسنامه

3. تصویر برگ مجوز فعالیت

4. تصویر پروانه بهره برداری آب

5. درخواست کتبی

شرکت بهبود صنعت آمادگی خود را جهت ثبت نام در سامانه سیتا برای متقاضیان تسهیلات مورد نظر و همچنین آماده سازی و نگارش طرح توجیهی با استفاده از نرم افزار کامفار و در قالب مورد تائید سازمان جهاد کشاورزی اعلام میدارد. طرح های توجیهی و مطالعات امکانسنجی آماده شده، علاوه بر دارا بودن شرایط و فاکتور های مورد نیاز سازمان جهاد کشاورزی، بر اساس داده ها و اطلاعات پروژه شما تکمیل می شود و به همراه ضمانت محاسباتی طرح، تا اخذ نهایی تسهیلات مورد نظر، همراه شما خواهیم بود. برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش طرح توجیهی به اینجا مراجعه کنید.

بازدید 1752 بار

دانلود جدیدترین طرح های توجیهی آماده

طرح توجیهی تولید نخ و کیسه پلی پروپیلن، نایلون و نایلکس

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل تولید نخ و کیسه پلی پروپیلن، نایلون و نایلکس سال نگارش: 87 تعداد صفحه: 94 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دا ...
0 تعداد فروش
ریال 2,000,000
جزئیات خرید

طرح توجیهی تولید ظروف یکبار مصرف پلی استایرن

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل تولید ظروف یکبار مصرف پلی استایرن سال نگارش: 92 تعداد صفحه: 39 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد ...
0 تعداد فروش
ریال 1,100,000

طرح توجیهی تولید پاکت سیمان

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل تولید پاکت سیمان  سال نگارش: 87 تعداد صفحه: 48 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود. فرمت فایل: ...
0 تعداد فروش
ریال 1,300,000

طرح توجیهی پرورش اسب، باشگاه سوارکاری و کشت علوفه

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل احداث باشگاه سوارکاری، پرورش اسب و کشت علوفه سال نگارش: 94 تعداد صفحه: 79 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دا ...
1 تعداد فروش
ریال 1,900,000
طرح توجیهی تولید نخ و کیسه پلی پروپیلن، نایلون و نایلکس
طرح توجیهی تولید ظروف یکبار مصرف پلی استایرن
طرح توجیهی تولید پاکت سیمان
طرح توجیهی پرورش اسب، باشگاه سوارکاری و کشت علوفه

افتخارات و مجوزهای ایران صنعت


  • 0
  • 0

گواهی ثبت اختراع ایران صنعت گواهی کارآفرین برتر ایران صنعت گواهی عضویت در انجمن مشاوران سرمایه گذاری و نظارت طرح ها ایران صنعت پروانه خدمات فنی و مهندسی ایران صنعت تندیس کارآفرین برتر ایران صنعت عضویت پارک علم و فناوری خراسان جنوبی نماد سرآمدی ایران صنعت

معرفی ایران صنعت

نگارش طرح توجیهی و انجام مطالعات امکان سنجی در حوزه های مختلف از قبیل: صنعت، کشاورزی و دامپروری، خدمات، گردشگری و توریست سلامت تخصص ایران صنعت بوده و از سال 1386 خدمات رسان سرمایه گذاران عزیز در این حوزه بوده ایم. ما در راستای کمک به سرمایه گذاران بخش فروشگاه دانلود طرح توجیهی آماده را راه اندازی نموده ایم تا با حداقل هزینه از پروژه های مختلف اطلاعات جامعی دریافت نمایند.

تلفن تماس: 05632420200
همراه : 09393623135

ساعات پاسخگویی: هر روز از ساعت 8:30 تا 15:30 - بجز ایام تعطیل

ایمیل: isanat85[at]gmail.com

 ایران صنعت در لینکداین ایران صنعت در اینستاگرام  ایران صنعت در تلگرام