ايران صنعت - طرح توجيهي و مشاوره سرمايه گذاري

فروشگاه طرح توجیهی فایل های منسبد خرید

ایران صنعت - دانلود نمونه طرح توجیهی

سفارش طرح توجیهی
طرح های توجیهی صنعتی
طرح های توجیهی کشاورزی و کشت و صنعت
طرح های توجیهی دامپروری و مزارع پرورش ماهی و طیور
طرح های توجیهی خدماتی و کسب و کار های کوچک
طرح های توجیهی گردشگری و توریسم - احداث هتل و پارک و ...
comfar طرح توجیهی کامفار
مشخصات طرح های توجیهی - استاندارد طرح های توجیهی

پکیج های طرح توجیهی

 • پکیج طرح های توجیهی صنایع ساختمانی
  قیمت 80000 تومان
  گسترش کار نگارش طرح توجیهی انجام…
 •  
  پکیج طرح های توجیهی صنایع خودرو
  قیمت 90000 تومان
  یکی از مهمترین صنایع موجود در…
 •  
  پکیج طرح های توجیهی صنایع فلزی
  قیمت 90000 تومان
  زمینه های بکر معادن در کشور ما…
 •  
  پکیج طرح های توجیهی صنایع چوب و سلولوزی
  قیمت 50000 تومان
  طی این سال ها…
همه پکیج ها ...
×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 44
JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 47
چهارشنبه, 01 خرداد 1392 09:26

طرح توجیهی احداث مرکز پرورش و تربیت سگ نگهبان

نوشته شده توسط

هدف از اجرای این پروژه تاسیس مرکزی برای پرورش سگ های نگهبان می باشد که در زمینی به مساحت 1 هکتار اجرا خواهد شد. در حال حاضر مرکز استانداردی برای پرورش سگ در ایران وجود ندارد و مراکز تربیت سگ در کشور , سگ های خود را وارد می کنند. با توجه به این موضوع, احداث مرکزی برای پرورش سگ بر طبق استاندارد های جهانی موجب عدم نیاز به واردات و خود کفایی در این زمینه می گردد.

کاربرد و اهمیت سگ برای انسان

با ارزشترین استفادهای انسان از سگها را میتوان چندین قسمت کرد که بر اساس تربیت طبقه بندی میشوند.

 • سگ پلیس

سگ پلیس یکی از پرکاربرد ترین و با ارزشترین رشته در تربیت سگ میباشد سگ پلیس آموزش میبیند که چگونه جستجو، دفاع، تعقیب، شناسایی، و توانایی درک و کمک در عملیات تاکتیکی، گروگان گیری کند این آموزش از دوران تولگی بد از ۸ هفتگی شروع شده و تا آخر عمر در خدمات پلیس به انسان خدمات کند

• سگ زنده یاب

سگ زنده یاب جهت کشف اجساد و افراد زنده بعد از زلزله و سیل و حادثه های طبیعی مرده استفاده قرار میگیرد .این آموزش ۲ سال به طول می انجامد و قیمت هر سگ زنده یاب حدود ۲۰۰۰۰$ میباشد .آموزش این سگها به این صورت است که افراد مربی و کمک مربی در زیر آور یا در آب یا در زیر برف یا در جایی که انسان ناتوان و سگ توانا باشد قرار گرفته و سگ با آموزش از قبل شروع به جستجو میکند و فقط به بوی انسان چه مرده و چه زنده حساس است و با پیدا کردن پارس میکند، این نمونه در آتشنشانی ها و سازمانهای اورژانسی و صلیب سرخ خدمت میکنند

• سگ کشف مواد مخدر

این گونه جهت کشف مواد مخدردر خدمت پلیس و سازمانهای مبارزه با مواد مخدر، در بین راهها، فرودگاه ها و کشتی ها مورد استفاده قرار میگیرد، تربیت این گونه به صورتی است که با پیدا کردن محلی که مواد مخدر مخفی شده با دست زدن ماموران و مسولان را کمک میکند

• سگ راه یاب برای نابینایان

یکی از با ارزشترین سگها که با تمامی قوانین زندگی حرکت در خیابانها شناسایی مغازه ها و منازل فرد نابینا را راهنمایی میکند

• سگ نگهبان

از پر طرفدارترین مورد استفاده سگها و جذاب ترین تربیت برای عموم تربیت سگ نگهبان میباشد که برای نگهبانی از منزل ها و باغ ها نگهبان اشخاص یا نگهبان وسایل شخصی مورد تربیت قرار میگیرند

• سگ مسیریاب کوهستان

این گونه در خدمت جنگلبانان به شناسایی کوهستانها و به کمک کوهنوردان جهت پیدا کردن مسیر صحیح تربیت میشوند، این نمونه قادر است مسیر بسیار طولانی را بدون توقف حرکت کند و شناسایی مناطق از طریق بوی خاک ان منطقهبرایشان امکانپذیر است

• سگ جستجو گر

جستجو به صورت عمومی جهت همه کاری استفاده میشود به عنوان مثال در زندانها بد از فرار زندانی با بو کردن وسایل زندانی یا تختخواب ان شروع به جستجو در صحراها یا مناطق بسیار بزرگ میکند

• سگ شکار

به همراه شکارچی با سکوت کامل بد از شلیک شدن تفنگ به دنبال شکار رفته و آن را برای صاحبه خود می آورند، به راحتی شکار را که در رودخانه افتاده یا در جایی که چشم انسان از پیدا کردن ان محروم است پیدا کرده و به صاحب باز میگردند، این سگها با قلادهای الکترونیکی کنترل از فاصله های ۱ تا ۲ مایلی دستور میگیرن روش جستجو با شناسایی خون شکار زخمی میباشد این سگها قادر هستند شکار را قبل از شکار شدن بترسانند و به سمت شکارچی تغیر مسیر دهند

• سگ ارتش

جهت کشف مین زمینی و بمب یاب، دفاع از زمینهای پایگاه ارتش، جستجو گر، شناسایی غریبه یا غیر ارتشی، محافظ و نمونهای بسیار تربیت شده قادر به انجام عملیات تاکتیکی ارتشی در کنار نیروی جهت پیشروی در خط اول جنگ به همراه پیاده نظام باشند .

سگ های نگهبان

سگ های نگهبان که از تولگی و کوچکی در کنار هم و در محل مورد نگهبانی بزرگ شده اند را می توان بهترین شکل ممکن توصیف نمود . مشکل جمع آوری سگ های بالغ و در کنار هم قرار دادن جهت نگهبانی از محلی در عدم سازگاری سگ ها با همدیگر است . سگ ها هم مانند گرگ ها قوی ترین سگ نر را بعنوان رییس گروه و مابقی را بسته به میزان قدرت در سلسله مراتب قرار میدهند و این درست محلی است که مشکل ایجاد میکند . اگر از توله بودن باهم باشند با درگیری های بسیار جزئی تکلیف گروه را مشخص میکنند و این درگیری ها بدون ایجاد صدمه است .

ولی اگر شما یک سگ بالغ دیگر را بعد از بزرگ شدن این سگ ها به گروه اضافه کنید جنگ سنگینی بین آنها در می افتد تا یا او رییس شود یا سلطه رییس سابق را بپذیرد . اگر سگ ها، سگ های با اصالتی باشند این نبرد عموما به مرگ یکی از طرفین مخاصمه می انجامد . به کلام دیگر افزودن سگ های بالغ به گروه قدیمی تقریبا غیر ممکن است . بدترین شرایط زمانی است که فردی بخواهد چندسگ بالغ را خریداری و در کنار هم استفاده کند . وجود سگ ماده در کنار سگ ها خصوصا در محیط هایی که حصار و دیوار ندارند ضروری است و از فرار سگ های نر و کشیده شدن به سمت ماده های همسایه ها و نیز سگ های ماده ولگرد جلوگیری میکند .

نژاد های مختلف سگ ها برای منظور های مختلف کاربرد دارد و لذا برای هر کاری و برای هر اقلیمی باید نژاد خاص بخود را نگهداری نمود . نژاد سرابی در خوزستان امکان زیست آنچنانی ندارند . هاسکی نیز در مناطق گرمسیر کاربرد نمی توانند داشته باشند . بهترین سگ ها نژادهای محلی است . البته امروزه یافتن نژاد های خالص محلی واقعا مشکل است و هیبرید های سرخود و بدون قائده نژاد های محلی و بومی را کمرنگ نموده است . در ایران یافتن نژاد های کاملا اصیل سگ های خارجی نیز دشوار است .

افراد برای نگهداری سگ نگاه کوتاه مدت دارند  ولی مجموعه ها و افرادی هستند که برای نیازهای ضروری خود نیازمند داشتن نگاه بلند مدت و استراتژیک ضروری است . نیازهای بلند مدت و تهدیدات ثابت و پایدار داشتن چنین نگاه و نگرشی را ضروری می نماید . یکی از این موارد دامداری های بزرگ و یا کشاورزی های سطح بالا از قبیل زراعت چوب و شترمرغ  و دام های گرانقیمت مانند اسب های اصیل ، مناطق مسکونی در معرض خطر ... است که در دل مناطق مملو از حیوانات و حیات وحش است که مدام در معرض حمله حیوانات درنده هستند ...

باید توجه داشت هر نژادی برای مقابله با تهدیدات جوابگو نیست مثلا به جرات می توان گفت اکثر نژاد های خارجی برای گرگ های ایران اصلا نمی تواند دفع کننده و مقابله کننده باشد .

بی توجهی به نیازهای تحرکی و فیزیکی سگ ها بدون شک آسیب های جبران ناپذیری بر آن وارد می سازد و در انجام وظایف در روز مبادا با عدم جوابگویی مواجه میسازد . سگی که برای شکار و جنگ و سورتمه کشی و ... ساخته شده محکوم به حبس در قفس و یا زنجیر می شود . ذات عضلات در پستانداران و البته در سگ بگونه ای است که در اثر عدم تحرک وعدم  تحمل فشار های معقول از حجم خود کاسته و ضعیف میشود. در مثل مناقشه نیست ولی سگ در بند نیز چنین است و نباید فریفته های و هوی آن شد .

اگر شرایطی را دارید تا ساعاتی از روز و یا بهتر است شب باشد ( برای انجام نگهبانی ) سگی را که میدانید نخواهد رفت باز نگاه دارید . یکی از راههای اینکه از رفتن سگ ممانعت خواهد کرد نگهداری ماده سگ در کنار آن است . در برنامه های تربیت حرفه ای جایگاه ورزش برای سگ ها واقعا غیر قابل چشم پوشی است .

بازی توله ها و سگ های همسال یکی از غرایز طبیعی برای تحت فشار قرار دادن و ورزیده کردن عضلات است . اگر چنانچه شرایط ندارید هفتگی دو روز و هر روز دو ساعت سگ خود را برای بازی به محوطه ای که خالی از مشکل است ببرید . نگذارید موقع خطر نفس نفس زدن سگ را در عرض دو دقیقه از پای در بیاورد .

سگ گرسنه هم بیشتر درگیر حالات آزاردهنده درونی ای است که مربوط به کمبود انرژی است . باید سگ نگهبان را از تولگی نگهداری نمود تا بعد از باز شدن از محل نگریزد و احساس تعلق داشته باشد . در این صورت بهتر است سگ صبح تا غروب در داخل لانه و قفس باشد و بعد از غروب باز شده و در محوطه آزاد گذاشته شود . برخی تلقی از سگ را مانند سلاح میدانند ولی بهترین نگرش به سگ نگهبان هشدار دهنده بودن آن است تا نگهبان بمحض هشدار سگ وارد عمل شود .

سگ های نگهبان متعدد در یک مکان می تواند به عنوان یک امتیاز و نیز می تواند به عنوان یک ایراد کلی و منفی محسوب شود . آنچه موجب تمایز میشود و تعداد زیاد سگ ها را به فرصت یا تهدید بدل می سازد نوع مدیریت ارتباط آنها با همدیگر است . بسیاری از سگ های بالغ که به تازگی وارد قلمرو سگ دیگر میشوند برای اثبات خود و یا از سوی سگ میزبان بعنوان دفاع از حریم موجب درگیری و جنگ میشود . این سگ ها با درگیری و کینه ورزی بین خود انجام وظایف محوله را دچار ایراد کلی میسازند و فلسفه وجودی خود را از دست میدهند . صاحب چنین سگ های نگهبانی باید همواره آنها را بسته نگه دارد و با باز کردن هرکدام دیگری مورد هجوم واقع خواهد شد . لذا توصیه میشود اگر قرار بر استفاده از چند سگ نگهبان است از چندماهگی کنار هم باشند تا چنین مشکلات بوجود نیاید .

درهنگام برخورد دو سگ حین مبارزه وزن می تواند تعیین کننده نتیجه باشد . وزن بیشتر در هنگام حمله اینرسی حرکتی بیشتری را بخود می گیرد و به هنگام برخورد تکانه پرقدرت تری را ایجاد مینماید . در سوی دیگر مبارزه هرگاه سگ مورد برخورد با وزن کمتری ظاهر شود آسیب بیشتری را در هنگام برخورد با سگ وزین تر بخود میبیند .

از نگاه دیگر به این مبارزه کاملا می توان به این نکته پی برد که سگ قوی هیکل تر با وزن بیشتر در مقابل یورش سگ سبکتر به آسانی مقاومت مینماید . چگالی و میزان جرم حجمی نیز بر اساس قوانین فیزیک حائز اهمیت است .

برای نگهداری سگ های مبارز سگ های درشتر ترجیح بیشتری دارند و در مبارزه موفقتر هستند . بالانس وزنی رو به جلو که با رانهای قوی مورد حمایت و پشتیبانی قرار میگیرد بهترین آناتومی برای سگ های مبارزه  است .

روتوایلر از نظر آناتومیک میتواند بهترین معرف برای ترکیب بدنی سگ مبارزه باشد که در مقایسات بصورت الگو مورد استفاده ذهنی قرار گیرد .

یکی از بی نقص ترین و بی ایراد ترین روش ها و سبک های تربیتی سگ برای هر کاربردی همجواری و همراه سازی سگ مورد تعلیم با سگ آموزش دیده و کاری است . برای مثال توله سگ های برای کاربرد سگ گله  یا نگهبانی و یا حتی زنده یابی و .. کافی است در جوار یک سگ کاربلد و بزرگتر نگهداری شود و در حین انجام وظیفه همراه هم باشند در این شرایط است که توله های مورد تعلیم براحتی و بی هیچ زحمتی دقیقا موارد لازم را فرا گرفته و آماده کار میشوند .

صرف هزینه و انرژی کم و انتقال آموزش به کاملترین نحو صورت می پذیرد . در تربیت سگ جنگی و مبارز کافی است همراه با تربیت جسمانی و میدان انداختن در سن مطلوب از تولگی در کنار میدان جنگ سگ های بزرگ حاضر شود و نطاره گر نبرد باشد . در این صورت است که بهترین نتیجه را خواهید داشت.

 

تربیت سگ 

تربیت سگ اقدامی است که طی آن به سگ آموزش داده شود که اقدام خاصی را در قبل دستور خاصی انجام دهد. این دوره‌های آموزش شامل چیزهایی که خود سگ انجام می‌دهد نمی‌شود بلکه آن چیزی است که سگ آموخته‌است.

روشهای آموزشی متفاوتی برای آموزش سگ وجود دارد و همچنین اهداف مختلفی از این آموزشها پی گرفته می‌شود، این اهداف شامل پایه‌ای‌ترین آموزش یعنی فرمانبرداری تا تخصصی‌ترین زمینه‌ها مانند اجرای قانون، مقاصد نظامی، جستجو و نجات، شکار، کار با احشام، کمک به افراد معلول، سرگرمی، ورزشی و یا حفاظت از افراد و اموال می‌تواند باشد.

به عنوان دسته‌ای از حیوانات، سگهای وحشی به صورت غریزی تمایل دارند با همنوعان خود به صورت گروهی زندگی کنند. خیلی از سگها چه سگهای وحشی و چه سگهای نژادبندی شده می‌توانند تفسیر و پاسخ مناسبی به درخواستهای شخص مربی بدهند.

ابزارهای تربیت سگ

ابزارهای بسیار زیادی برای تربیت سگ وجود دارد. به طور کلی و خلاصه میتوان چندین ابزار با کاربرد نامبرد.

• توپ

توپ اسباب بازیه بسیار خوبی برای بازی و آموزش سگ میباشد سگها علاقه بسیار زیادی به توپ نشان میدهند

یکی از برنامه های تربیتی این است که سگها تمرکز کردن را به خوبی یاد گیرند تا در محیطهای شلوغ بتوانند مرحله کار را به خوبی انجام دهند.به طور کلی تمام مربیان از توپ استفاده میکنند.

• قلاده تربیت

قلاده تربیت یکی از پر استفاده ترین ابزار های تربیت میباشد مدلهای بسیار زیادی در بازار وجود دارد والی به طور کلی میتوان به قسم زیر تقسیم نمود:

• قلاده شوک

این قلاده به صورت زنجیری که تنگ شده با فشار یک ضرب به سگ نباید ها را مشخس میکنیم.این قلاده بسیار ارزان و به راحتی قابل استفاده میباشد .

• قلاده خاردار

در واقع همان ساختار قلاده شوک را دارد با این تفاوت که خارهایی رو به داخل دارد که به گردان سگ متصل است و شدت ۴ برابر قلاده شوک را وارد میکند، این قلاده خطرناک است و حتمن مربی باید استفاده کند.

• قلاده التریکی از راه دور

همانطور که از اسم پیداست قلاده کنترل از راه دور نیم تا یل میل برد، در بعضی از مدلها قابل کنترل ولتاژ وارد بر سگ، تغذیه با باتری همراه با لرزش و سوت و ضد آب میباشند .

• تاگ

نوعی اسباب بازی بوده که بسیار مورد استفاده مربیان قرار میگیرد این اسباب بازی جهت تربیت حفاظت، تربیت سگ نگهبان و تربیت سگ پلیس استفاده میشود.معمولا از جنس کتان و الیاف مصنوعی یا پارچه و چرم میباشد

• لباس حفاظت

که شامل شلوار و پیراهن حفاظت و حفاظت دست و پا میباشد.این لباس کاملا از جنس الیاف مصنوعی درست شده و کاملا کمک مربی را از دندانهای سگ تربیت شده نگهبان محافظت میکند جهت تمرین و تربیت مورد استفاده قرار میگیرد .

 

شرکت بهبود صنعت آمادگی خود جهت تهیه طرح توجیهی احداث مرکز پرورش سگ را اعلام می دارد

هم اکنون سفارش طرح توجیهی ایجاد مرکز پرورش سگ نگهبان دهید

 جهت سفارش این طرح توجیهی اینجا کلیک کنید.

استفاده از کلیه مطالب این سایت برای عموم آزاد می باشد ، فقط در راستای حفظ زحمات تیم تولید محتوی ما خواهشمندیم در صورت برداشت از این محتوی لینک ما را درج نمایید. باسپاس

خواندن 19340 دفعه

نگارش طرح توجیهی بروز

سلام دوست عزیز، با تشکر از بازدید شما از وب سایت ایران صنعت، حضور گرانقدر شما اعلام میداریم که کارشناسان ما آماده هستند تا این طرح های توجیهی را به صورت بروز مطابق استانداردهای بانکی و براساس اعداد و ارقام واقعی حال حاضر برایتان آماده نمایند. جهت هماهنگی در این خصوص با ما تماس بگیرید.

نگارش طرح توجیهی، انجام مطالعات امکان سنجی و بازار تخصص ماست.

دانلود جدیدترین طرح های توجیهی آماده

طرح توجیهی تولید کنسانتره زرشک

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل تولید کنستانتره زرشک سال نگارش: 96 تعداد صفحه: 64 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود. فرمت فا ...
1 تعداد فروش
ریال 1,400,000
جزئیات خرید

طرح توجیهی تولید فوم پلی استایرن، یونولیت و یونوبلوک

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل تولید فوم پلی استایرن ضد آتش، یونولیت بسته بندی و یونوبلوک سال نگارش: 91 تعداد صفحه: 52 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت ...
1 تعداد فروش
ریال 1,700,000

طرح احداث زائرسرا

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل احداث زائرسرا 50 اتاقه سال نگارش: 93 تعداد صفحه: 56 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود. فرمت ...
0 تعداد فروش
ریال 1,500,000

طرح توجیهی توزیع مواد غذایی

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل توزیع مواد غذایی  سال نگارش: 87 تعداد صفحه: 41 نحوه دریافت:بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود. فرمت فایل:d ...
8 تعداد فروش
ریال 1,200,000
طرح توجیهی تولید کنسانتره زرشک
طرح توجیهی تولید فوم پلی استایرن، یونولیت و یونوبلوک
طرح احداث زائرسرا
طرح توجیهی توزیع مواد غذایی

نظرات مشتریان

 • 0
 • 0

افتخارات و مجوزهای ایران صنعت


گواهی ثبت اختراع ایران صنعت گواهی کارآفرین برتر ایران صنعت گواهی عضویت در انجمن مشاوران سرمایه گذاری و نظارت طرح ها ایران صنعت پروانه خدمات فنی و مهندسی ایران صنعت تندیس کارآفرین برتر ایران صنعت عضویت پارک علم و فناوری خراسان جنوبی نماد سرآمدی ایران صنعت

معرفی ایران صنعت

نگارش طرح توجیهی و انجام مطالعات امکان سنجی در حوزه های مختلف از قبیل: صنعت، کشاورزی و دامپروری، خدمات، گردشگری و توریست سلامت تخصص ایران صنعت بوده و از سال 1386 خدمات رسان سرمایه گذاران عزیز در این حوزه بوده ایم. ما در راستای کمک به سرمایه گذاران بخش فروشگاه دانلود طرح توجیهی آماده را راه اندازی نموده ایم تا با حداقل هزینه از پروژه های مختلف اطلاعات جامعی دریافت نمایند.

تلفن تماس: 05691011020
                 05632255578
همراه : 09393623135

ساعات پاسخگویی: هر روز از ساعت 8:30 تا 15:30 - بجز ایام تعطیل

ایمیل: isanat85[at]gmail.com

 ایران صنعت در لینکداین ایران صنعت در اینستاگرام  ایران صنعت در تلگرام