فرصتهای سرمایه گذاری خراسان رضوی - ایران صنعت
ایران صنعت - طرح توجیهی و مشاوره سرمایه گذاری

فروشگاه طرح توجیهی   فایل های من    سبد خرید

اطلاعات پروژه ها و راهکارهای جامع کسب و کار

آخرین راهنمای انتخاب

کلیه مطالب راهنمای انتخاب ...

راهنمای سرمایه گذاری

همه مقالات مرتبط ...
دوشنبه, 03 دی 1397 ساعت 10:11

فرصتهای سرمایه گذاری خراسان رضوی

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

یکی از شاخص های مهم در سنجش وضعیت اقتصادی و سیاسی جامعه شاخص سرمایه گذاری (اعم از داخلی و خارجی) است، افزایش مناسب این شاخص از یک سو باعث افزایش رشد تولید، اشتغال و سپس صادرات و به طور طبیعی بهبود وضع طبقات پایین و محروم جامعه می شود و از طرفی رشد سرمایه گذاری نمادی از ثبات اقتصادی و چشم انداز مثبت جامعه بویژه از دیدگاه سرمایه گذاران نسبت به آینده است.

 

از طرفی امروزه جذب و تشویق سرمایه گذاری خارجی به سبب آثار مثبتی نظیر تامین مالی پروژه های بخش دولتی و خصوصی، انتقال تکنولوژی های جدید، ایجاد اشتغال، دسترسی به بازار های صادراتی، افزایش کیفیت در حوزه مدیریت بنگاه ها، ایجاد ارتباطات موثر با دیگر کشورها و .. در دستور کار دولت های مختلف قرار گرفته است.

تحقق این مهم مستلزم طی نمودن فرآیند حرفه ای است که هریک از گام های این فرآیند به مثابه قطعه های یک پازل بوده که می بایست به درستی در کنار یکدیگر قرارگیرد. آنچه مسلم است شناساندن توانمندیها و اطلاع رسانی مناسب از ظرفیت ها از مهم ترین گام های نخست در جذب سرمایه گذاری است.

شهر مشهد به واسطه وجود مرقد امام رضا(ع) و هم‌چنین به لحاظ فرهنگی و به دلیل وجود ظرفیت‌های ویژه، سرمایه‌گذاران فراوانی را به سوی خود جذب می‌کند. خراسان رضوی دارای منابع مالی بالایی است ، وجود بالغ بر 74هزار میلیارد مانده منابع بانکی در بانک‌های استان نشان از این است که منابع مالی بالایی در بانک‌ها موجود است که یکی از بهترین زمینه‌های سرمایه‌گذاری حوزه شهرسازی است. حوزه گردشگری نخستین اولویت سرمایه‌گذاری در مشهد و خراسان رضوی است.استان خراسان رضوی به عنوان چهارمین استان پهناور و دومین استان پرجمعیت کشور و به سبب برخورداری از ظرفیت های بی بدیل و متعدد از جمله وجود بارگاه مطهر حضرت رضا (ع)و قابلیت های بی شمار صنعتی و معدنی ،گردشگری،کشاورزی و... همواره مورد توجه بسیاری از سرمایه گذاران داخلی و خارجی بوده است

 فرصتهای سرمایه گذاری در استان خراسان رضوی در فایل پیوست قابل دسترسی و دانلود است.

بازدید 363 بار

افتخارات و مجوزهای ایران صنعت


معرفی ایران صنعت

نگارش طرح توجیهی و انجام مطالعات امکان سنجی در حوزه های مختلف از قبیل: صنعت، کشاورزی و دامپروری، خدمات، گردشگری و توریست سلامت تخصص ایران صنعت بوده و از سال 1386 خدمات رسان سرمایه گذاران عزیز در این حوزه بوده ایم.

 

تلفن تماس: 05632420200
همراه : 09393623135

ایمیل: isanat85[at]gmail.com