ايران صنعت - طرح توجيهي و مشاوره سرمايه گذاري

فروشگاه طرح توجیهی فایل های منسبد خرید

ایران صنعت - دانستی های طرح توجیهی و کسب و کار

راهنمای سرمایه گذاری

همه مقالات مرتبط ...

ایده های سرمایه گذاری

همه مقالات مرتبط ...
شنبه, 22 تیر 1392 ساعت 19:00

رشد فکری و خلاقیت کودک با اسباب بازی‌

نوشته شده توسط 

یک فوق تخصص اطفال گفت: محققان نشان داده‌اند که اسباب بازی‌های ساده‌ای که بتواند حس خلاقیت، کاوش و تحرک فکری را در کودک به وجود آود، موجب می شود که استرس کودک کم شود و او را قادر می‌سازد تا در آینده بتواند با استرس‌های زندگی به خوبی برخورد کند. اسباب بازی‌ها باید از جنسی باشند که زود شکسته نشده تا موجب رنجش و ناراحتی کودک نشود.

جواد فیض با اشاره به اینکه والدین باید شرایط مناسبی برای رشد و پرورش مغز کودک فراهم کنند، گفت: اگر برای کودک، محل مناسب برای بازی و اسباب بازی که بتواند کاوش، تحرک، خلاقیت و تصورات و تخیلات او را تحریک کند و دوست هم سن و سالی که بتواند با او بازی کند وجود داشته باشد، شرایط بسیار مناسبی برای رشد و پرورش مغز او فراهم می شود.

وی با تاکید بر اینکه لزومی ندارد برای رشد مغزی کودک از اسباب بازی‌های گران قیمت استفاده شود، گفت: والدین نباید تصور کنند که با خریدن اسباب بازی‌های گران قیمت خدمت مهمی به فرزند خود می‌کنند.

این فوق تخصص اطفال با اشاره به تحقیقات انجام شده گفت: محققان نشان داده‌اند که اسباب بازی‌های ساده‌ای که بتواند حس خلاقیت، کاوش و تحرک فکری را در کودک به وجود آورد، موجب می‌شود که استرس کودک کم شود و او را قادر می‌سازد تا در آینده بتواند با استرس‌های زندگی به خوبی برخورد کند. اسباب بازی‌ها باید از جنسی باشد که زود شکسته نشده تا موجب رنجش کودک نشود.

دکتر فیض گفت: والدین باید با بازی کردن با کودک زمان‌های با نشاطی را به وجود آورند، اگر مادر تماس‌های فیزیکی با کودک برقرار نکند، بازی کردن با کودک نتیجه و ارزشی ندارد.

وی در ادامه افزود: کودکانی که در تمام دوران کودکی در یک گوشه نشسته باشند، مغز آنها رشد کافی را نکرده و توان ندارند در آینده کارهای مثبتی را انجام دهند، این افراد نمی توانند درهای بسته زندگی را باز کنند و از درهای باز هم نمی توانند عبور کنند.

این فوق تخصص اطفال گفت: مادرها می توانند در بازی با کودکان فعالیت‌هایی مانند جست و جو کردن و پنهان شدن، بازی چهره به چهره، بازی با پر یا گلوله پنبه (با فوت کردن آن کودک سبکی و به هوا پریدن را احساس کند)، حباب درست کردن، خیمه شب بازی و بازی با تلسکوپ را انجام دهند.

دکتر فیض در پایان افزود: اگر پدر و مادر به هر صورتی بتوانند سیستم کنجکاوی و کاوشگری کودک را تحریک کنند، اساس رشد مغزی او را پایه گذاری کرده‌اند.

منبع: جهان نیوز

بازدید 2463 بار

دانلود جدیدترین طرح های توجیهی آماده

طرح توجیهی مجتمع پرورش ماهی زینتی

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل احداث مجتمع گردشگری دریایی و پرورش ماهی زینتی آب شور سال نگارش: 98 تعداد صفحه: 90 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل ...
0 تعداد فروش
ریال 2,300,000
جزئیات خرید

طرح توجیهی پرورش اسب و سوارکاری

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل احداث مزرعه پرورش اسب و باشگاه اسب سواری  سال نگارش: 96 تعداد صفحه: 79 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلو ...
10 تعداد فروش
ریال 1,500,000

طرح توجیهی احداث مجتمع اقامتی پذیرایی

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل راه اندازی مجتمع اقامتی پذیرایی سال نگارش: 93 تعداد صفحه: 34 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بو ...
0 تعداد فروش
ریال 1,300,000

طرح توجیهی تولید موتور سیکلت

عنوان طرح: طرح توجیهی کامل موتور سیکلت  سال نگارش: 91 تعداد صفحه: 38 نحوه دریافت: بعد از اتمام پرداخت، فایل قابل دانلود خواهد بود. فرمت فایل: docx ...
0 تعداد فروش
ریال 1,400,000
طرح توجیهی مجتمع پرورش ماهی زینتی
طرح توجیهی پرورش اسب و سوارکاری
طرح توجیهی احداث مجتمع اقامتی پذیرایی
طرح توجیهی تولید موتور سیکلت

نظرات مشتریان

افتخارات و مجوزهای ایران صنعت


  • 0
  • 0

گواهی ثبت اختراع ایران صنعت گواهی کارآفرین برتر ایران صنعت گواهی عضویت در انجمن مشاوران سرمایه گذاری و نظارت طرح ها ایران صنعت پروانه خدمات فنی و مهندسی ایران صنعت تندیس کارآفرین برتر ایران صنعت عضویت پارک علم و فناوری خراسان جنوبی نماد سرآمدی ایران صنعت

معرفی ایران صنعت

نگارش طرح توجیهی و انجام مطالعات امکان سنجی در حوزه های مختلف از قبیل: صنعت، کشاورزی و دامپروری، خدمات، گردشگری و توریست سلامت تخصص ایران صنعت بوده و از سال 1386 خدمات رسان سرمایه گذاران عزیز در این حوزه بوده ایم. ما در راستای کمک به سرمایه گذاران بخش فروشگاه دانلود طرح توجیهی آماده را راه اندازی نموده ایم تا با حداقل هزینه از پروژه های مختلف اطلاعات جامعی دریافت نمایند.

تلفن تماس: 05632420200
                 05632342065
همراه : 09012500867

ساعات پاسخگویی: هر روز از ساعت 8:30 تا 15:30 - بجز ایام تعطیل

ایمیل: isanat85[at]gmail.com

 ایران صنعت در لینکداین ایران صنعت در اینستاگرام  ایران صنعت در تلگرام