ايران صنعت - طرح توجيهي و مشاوره سرمايه گذاري

فروشگاه طرح توجیهی فایل های منسبد خرید

دانلود رایگان نگارش طرح توجیهی ایران صنعت نگارش طرح توجیهی  ایران صنعت عضو انجمن شرکت های مشاور سرمایه گذاری و نظارت طرح ها
 
طرح توجیهی

نگارش طرح توجیهی

نگارش طرح توجیهی یک طرح کسب و کار خوب باید مانند یک داستان، گویا و واضح باشد و باید اهداف کسب و کار را به صورت موجز و کامل بیان کرده و راه رسیدن به آنها را نیز مشخص نماید.

نگارش طرح توجیهی شما
مشخصات طرح توجیهی

سفارش طرح توجیهی

برای هر پروژه و ایده نیاز به نگارش یک طرح انحصاری است تا در آن مشخصات سرمایه گذاری خاص همان پروژه مورد تجزیه و تحلی قرار گیرد. در ادامه با سرفصل های مندرج در طرح های توجیهی نگارش شده ما آشنا می شوید.

مشخصات طرح توجیهی و سفارش
آشنایی با طرح توجیهی

درباره طرح توجیهی

در این سال ها با واژه طرح توجیهی زیاد برخورد کرده اید، در مراجعه به سازمان هاو بانک ها متوجه شده اید برای بیان ایده خود جهت دریافت مجوز و تسهیلات، نیاز به طرح توجیهی دارید. حال اینکه طرح توجیهی چیست؟

آشنایی با مفاهیم طرح توجیهی
عضویت در خبرنامه ایران صنعت

خبرنامه ایران صنعت

ایران صنعت در جوامع مجازی

ایران صنعت در جوامع مجازی

ما را در جوامع مجازی مختلف دنبال کنید و در جریان ایده های بروز سرمایه گذاری قرار بگیرید

اینستاگرام لیکداین تلگرام تماس واتساپ
تماس با ایران صنعت

تماس با ایران صنعت

جهت مشاوره و اخذ راهنمایی، سفارش طرح توجیهی، اعلام نظرات و پیشنهادات خود و همچنین پیگیری سفارشات خود می توانید با ما در ارتباط باشید:
05691011020

تماس با ایران صنعت

آخرین راهنمای انتخاب

کلیه مطالب راهنمای انتخاب ...

راهنمای سرمایه گذاری

همه مقالات مرتبط ...

ایده های سرمایه گذاری

همه مقالات مرتبط ...
×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 43
یکشنبه, 12 خرداد 1392 10:50

تسیهلات‌دهی بانک مرکزی و صندوق توسعه به اشتغال نهایی می‌شود

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

معاون توسعه اشتغال و کارآفرینی وزارت تعاون کار و رفاه از تعیین تکلیف اختصاص تسهیلات بانک مرکزی و صندوق توسعه ملی به ایجاد اشتغال در جلسه امروز شورای عالی اشتغال خبر داد.

علی اکبر لبافی با اشاره به اینکه امروز جلسه شورای عالی اشتغال برگزار می‌شود،‌ اظهار داشت: در این جلسات مختلف با بانک مرکزی پیشنهاداتی برای میزان تخصیص اعتبار به بنگاه‌ها و مشاغل خانگی وجود داشت.

وی ادامه داد: در این جلسه بانک مرکزی در خصوص اختصاص منابع به ایجاد اشتغال گزارش ارائه خواهد کرد.

 معاون توسعه اشتغال و کارآفرینی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه این موضوع براساس درآمد و هزینه انجام خواهد شد، گفت: در این جلسه اعتبار 50 هزار میلیارد تومان برای اشتغال سال جاری تعیین تکلیف می‌شود.

به گفته لبافی، صندوق توسعه ملی نیز گزارشی در خصوص میزان پرداخت تسهیلات ارزی و ریالی برای توسعه و ایجاد بنگاه‌ها و  اشتغال ارائه خواهد کرد.

وی تاکید کرد: همچنین بانک مرکزی از منابع قرض الحسنه نیز به مشاغل خانگی اعتباری را در نظر خواهد گرفت.

معاون وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی افزود: همچنین گزارشی از وضعیت اشتغال زنان در کشور از سوی مشاور رئیس جمهور ارائه خواهد شد.

لبافی با اشاره به اینکه 1.1 میلیون شغل جدید برای سال جاری در نظر گرفته شده است، بیان داشت: همچنین عددی برای جابه‌جایی و ریزش‌های بازار کار در نظر گرفته شده که جدایی اشتغال جدید مد نظر است.

وی افزود: در آمار جدید اشتغال، مشاغل بخش مسکن و ساختمان در نظر گرفته نمی‌شود.

لبافی ادامه داد: سال گذشته بیش از 2 میلیون شغل ایجاد شد.

منبع: farsnews.com

خواندن 16060 دفعه

نظرات مشتریان

افتخارات و مجوزهای ایران صنعت


  • 0
  • 0

گواهی ثبت اختراع ایران صنعت گواهی کارآفرین برتر ایران صنعت گواهی عضویت در انجمن مشاوران سرمایه گذاری و نظارت طرح ها ایران صنعت پروانه خدمات فنی و مهندسی ایران صنعت تندیس کارآفرین برتر ایران صنعت عضویت پارک علم و فناوری خراسان جنوبی نماد سرآمدی ایران صنعت

معرفی ایران صنعت

نگارش طرح توجیهی و انجام مطالعات امکان سنجی در حوزه های مختلف از قبیل: صنعت، کشاورزی و دامپروری، خدمات، گردشگری و توریست سلامت تخصص ایران صنعت بوده و از سال 1386 خدمات رسان سرمایه گذاران عزیز در این حوزه بوده ایم. ما در راستای کمک به سرمایه گذاران بخش فروشگاه دانلود طرح توجیهی آماده را راه اندازی نموده ایم تا با حداقل هزینه از پروژه های مختلف اطلاعات جامعی دریافت نمایند.

تلفن تماس: 05691011020
                 05632255578
همراه : 09393623135

ساعات پاسخگویی: هر روز از ساعت 8:30 تا 15:30 - بجز ایام تعطیل

ایمیل: isanat85[at]gmail.com

 ایران صنعت در لینکداین ایران صنعت در اینستاگرام  ایران صنعت در تلگرام