ايران صنعت - طرح توجيهي و مشاوره سرمايه گذاري

فروشگاه طرح توجیهی فایل های منسبد خرید

دانلود رایگان نگارش طرح توجیهی ایران صنعت نگارش طرح توجیهی  ایران صنعت عضو انجمن شرکت های مشاور سرمایه گذاری و نظارت طرح ها
 
طرح توجیهی

نگارش طرح توجیهی

نگارش طرح توجیهی یک طرح کسب و کار خوب باید مانند یک داستان، گویا و واضح باشد و باید اهداف کسب و کار را به صورت موجز و کامل بیان کرده و راه رسیدن به آنها را نیز مشخص نماید.

نگارش طرح توجیهی شما
مشخصات طرح توجیهی

سفارش طرح توجیهی

برای هر پروژه و ایده نیاز به نگارش یک طرح انحصاری است تا در آن مشخصات سرمایه گذاری خاص همان پروژه مورد تجزیه و تحلی قرار گیرد. در ادامه با سرفصل های مندرج در طرح های توجیهی نگارش شده ما آشنا می شوید.

مشخصات طرح توجیهی و سفارش
آشنایی با طرح توجیهی

درباره طرح توجیهی

در این سال ها با واژه طرح توجیهی زیاد برخورد کرده اید، در مراجعه به سازمان هاو بانک ها متوجه شده اید برای بیان ایده خود جهت دریافت مجوز و تسهیلات، نیاز به طرح توجیهی دارید. حال اینکه طرح توجیهی چیست؟

آشنایی با مفاهیم طرح توجیهی
عضویت در خبرنامه ایران صنعت

خبرنامه ایران صنعت

ایران صنعت در جوامع مجازی

ایران صنعت در جوامع مجازی

ما را در جوامع مجازی مختلف دنبال کنید و در جریان ایده های بروز سرمایه گذاری قرار بگیرید

اینستاگرام لیکداین تلگرام تماس واتساپ
تماس با ایران صنعت

تماس با ایران صنعت

جهت مشاوره و اخذ راهنمایی، سفارش طرح توجیهی، اعلام نظرات و پیشنهادات خود و همچنین پیگیری سفارشات خود می توانید با ما در ارتباط باشید:
05632420200

تماس با ایران صنعت

آخرین راهنمای انتخاب

کلیه مطالب راهنمای انتخاب ...

راهنمای سرمایه گذاری

همه مقالات مرتبط ...

ایده های سرمایه گذاری

همه مقالات مرتبط ...
دوشنبه, 08 مهر 1392 13:01

۱۰ هزار طرح نیمه تمام صنعتی کوچک تکمیل می‌شوند

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران اظهار امیدواری کرد بیش از ۱۰ هزار طرح نیمه تمام صنعتی کوچک با مشارکت بانک صادرات تکمیل و ۷۹ هزار واحد صنعتی کوچک نیز مورد حمایت قرار گیرد.

سید محمد علی سید ابریشمی در همایش سراسری مدیران بانک صادرات با بیان اینکه سازمان صنایع کوچک وشهرکهای صنعتی ایران به منظور تسهیل امور سرمایه گذاران صنایع کوچک‌، گفت: این مجموعه به عنوان سازمانی توسعه‌ای زیر ساختهای  مورد نیاز سرمایه گذاران در کل کشور  را در قالب شهرکها و نواحی صنعتی‌، شهرکهای تخصصی وشهرکهای فناوری  و توسعه صنایع کوچک فراهم کرده است.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت به تصویب ۹۲۲ شهرک و ناحیه صنعتی درسراسر کشور اشاره و خاطرنشان کرد: همچنین ۷۱۰ شهرک وناحیه صنعتی با امکانات زیر بنایی  مناسب از جمله آب‌، برق‌، گاز‌، در حال واگذاری زمین به سرمایه گذاران بخش خصوصی قراردارد.

سید ابریشمی به تصویب ۷ شهرک فناوری  وایجاد۵۱ شهرک و ناحیه صنعتی تخصصی در سراسرکشور اشاره و افزود: علاوه براین سه شهرک فناوری صنایع غذایی و بیو تکنولوژی مشهد‌، شهرک فناوری قطعات خودرو تبریز وشهرک فناوری الکترونیک وصنایع غذایی ارومیه به عنوان مراکز تامین ونفوذ فناوری مورد نیاز در صنایع کوچک به بهره‌برداری رسیده است.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک وشهرکهای صنعتی ایران  توجه همزمان به مسئله حفظ محیط زیست  در شهرکها ونواحی صنعتی  را از اولویتهای این مجموعه برشمرد و خاطر نشان کرد: تا کنون در ۱۴۵ شهرک وناحیه صنعتی  تصفیه خانه‌های  فاضلاب به بهره‌برداری رسیده است ودر ۴۱ شهرک نیز در دست ساخت قرارداردکه ۷۰درصد واحدهای صنعتی مستقر در شهرکها را پوشش می‌دهد.

وی در بخش دیگری از سخنانش تکمیل زیر ساختها وکیفی‌سازی شهرکها ونواحی صنعتی را از سیاستهای عمده این مجموعه  عنوان کرد وگفت: علاوه براین واگذاری مالکیت ومدیریت به شرکتهای خدماتی وبهبود واصلاح بسته‌های حمایتی از صنایع کوچک نیزبا جدیت پیگیری خواهد شد.

معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت ضمن تاکید بر تکمیل وبه بهره‌برداری رساندن طرحهای نیمه تمام‌،توسعه ظرفیت وتامین سرمایه درگردش واحدهای صنعتی کوچک برای ایجاد اشتغال مولد در کوتاهترین زمان، اظهار امیدواری کرد:با مشارکت بانک صادرات امور بانکی صنایع کوچک کشور تسهیل شود.

منبع: مهر

بازدید 18055 بار

نظرات مشتریان

افتخارات و مجوزهای ایران صنعت


  • 0
  • 0

گواهی ثبت اختراع ایران صنعت گواهی کارآفرین برتر ایران صنعت گواهی عضویت در انجمن مشاوران سرمایه گذاری و نظارت طرح ها ایران صنعت پروانه خدمات فنی و مهندسی ایران صنعت تندیس کارآفرین برتر ایران صنعت عضویت پارک علم و فناوری خراسان جنوبی نماد سرآمدی ایران صنعت

معرفی ایران صنعت

نگارش طرح توجیهی و انجام مطالعات امکان سنجی در حوزه های مختلف از قبیل: صنعت، کشاورزی و دامپروری، خدمات، گردشگری و توریست سلامت تخصص ایران صنعت بوده و از سال 1386 خدمات رسان سرمایه گذاران عزیز در این حوزه بوده ایم. ما در راستای کمک به سرمایه گذاران بخش فروشگاه دانلود طرح توجیهی آماده را راه اندازی نموده ایم تا با حداقل هزینه از پروژه های مختلف اطلاعات جامعی دریافت نمایند.

تلفن تماس: 05691011020
                 05632342065
همراه : 09012500867

ساعات پاسخگویی: هر روز از ساعت 8:30 تا 15:30 - بجز ایام تعطیل

ایمیل: isanat85[at]gmail.com

 ایران صنعت در لینکداین ایران صنعت در اینستاگرام  ایران صنعت در تلگرام